Подкатегорија:
                   
784 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Graficki Kartici

34x karticki EVGA GeForce RTX 3090 FTW3 ULTRA GAMING, 24G-P5-3987-KR,...


999 €
или предлог цена
- 23 % Попуст
1.290 €
Денес 13:00Промовирано

Graficki Kartici

34x karticki EVGA GeForce RTX 3090 FTW3 ULTRA GAMING, 24G-P5-3987-KR,...


999 €
или предлог цена
- 23 % Попуст
1.290 €
Денес 13:00Logitech MX Master 3

Proizvodot e vo odlichna sostojba, kako shto mozhete da vidite na sli...


4.500 МКД
или предлог цена
Денес 13:00RAM MEMORIJA RAM MEMORII DDR4 16GB 3200MHZ

Se prodava ram memorii ddr4 3200mhz Povise informacii na Viber 079 34...


1.850 €
или предлог цена
Денес 09:28RAM MEMORIJA RAM MEMORII РАМ МЕМОРИЈА РАМ МЕМОРИИ

Ddr4 3200MHZ 16gb Za povise info kontaktiraj me na viber 079 343 455


2.900 €
или предлог цена
Денес 09:28Gigabyte G1 Gaming GTX 1060 6gb

Grafickata e vo besprekorna sostojba, prv gazda koristena samo za gej...


7.000 МКД
или предлог цена
Вчера 20:41Dell 19.5v 1.54a 30w punjač za tablet XPS 10 nov

punjač za tablet. Konektor sa 40-pina kao na slika Dell VDell Latit...


2.000 МКД
или предлог цена
Вчера 19:56Novi ram memorii za laptop 2 x 4GB DDR3 Samsung

Memoriite se novi, izvadeni se vednas po kupuvanjeto na laptopot, por...


2.500 МКД
или предлог цена
Вчера 19:55Se pordavaat 3 graficki karti

Isto nudam i 2 napojuvanja na sledniot link i ram 2x 4GBDDR3 NA 1600...


По Договор
или предлог цена
Вчера 14:50ddr3 ram memorija Kingston 2x4GB

Kingstone KVR16N11S8K2/8 2X4GB DDR3 NA 1600Mhz. Isto nudam i 2 napo...


1.500 МКД
или предлог цена
Вчера 14:50Polnac za ACER laptop (adapter) (Полнач) (адаптер)

Prodavam adapter za ACER laptop 19v 3.42a 65w Tip 5.5/1.7


1.500 МКД
или предлог цена
Вчера 11:38Adapteri Lenovo (Polnaci) za laptop

Polnaci za Lenovo Laptopi


1.600 МКД
или предлог цена
- 16 % Попуст
1.900 МКД
Вчера 11:37samsung ssd za macbook pro 1tb

Moze i montaza i instalacija fix cena


300 €
или предлог цена
Вчера 00:13RAM MEMORIJA RAM MEMORII DDR4 16GB 3200MHZ

Se prodava ram memorii ddr4 3200mhz Povise informacii na Viber 079 3...


500 МКД
или предлог цена
06 фев 21:29RAM MEMORIJA RAM MEMORII РАМ МЕМОРИЈА РАМ МЕМОРИИ

--NOVO--Ddr4 3200MHZ 16gb Za povise info kontaktiraj me na viber 07...


155 €
или предлог цена
06 фев 21:27Нов оригинален USB кабел за компјутерски ПЕЧАТАР

ПРОДАВАМ нов оригинален USB кабел за поврзување компјутер со/штампач...


2 €
или предлог цена
06 фев 20:11RICOH AFICIO SP 231 SF

vo rabotna sostojba


3.000 МКД
или предлог цена
06 фев 17:58Monitor PHILIPS 222EL LED 22 inchen SmartTouch Full HD

Monitor PHILIPS 222EL LED 22 inchen SmartTouch Full HD malku koristen...


3.000 МКД
или предлог цена
- 14 % Попуст
3.500 МКД
06 фев 15:00Kompjutersko kukiste SPIRE CoolBox F8 Case

Kompjutersko kukiste SPIRE CoolBox F8 Case malku koristeno, vo odlicn...


600 МКД
или предлог цена
- 40 % Попуст
1.000 МКД
06 фев 15:00Nadvoresen hard disk SAMSUNG 2TB USB 3.0 Aluminium HDD

Nadvoresen hard disk SAMSUNG 2TB USB 3.0 Aluminium HDD kompletno paku...


3.500 МКД
или предлог цена
- 22 % Попуст
4.500 МКД
06 фев 15:00Nadvoresen hard disk SAMSUNG 4TB USB 3.0 Aluminium HDD

Nadvoresen hard disk SAMSUNG 4TB USB 3.0 Aluminium HDD kompletno pak...


5.500 МКД
или предлог цена
- 15 % Попуст
6.500 МКД
06 фев 15:00Graficka karta MSI NVIDIA GeForce GTX750 2GB VGA DVI HDMI

Graficka karta MSI NVIDIA GeForce GTX750 2GB VGA DVI HDMI


5.500 МКД
или предлог цена
- 15 % Попуст
6.500 МКД
06 фев 15:00Graficka Asus rx560

rx560 4GB OC ( overclock verzija ) Grafickata e odlicno socuvana kor...


6.000 МКД
или предлог цена
06 фев 12:35ASUS RT-AC66R 802.11ac Dual-Band Wireless

Sosema ispraven ruter ASUS RT-AC66R 802.11ac Dual-Band Wireless Bran...


30 €
или предлог цена
06 фев 11:16ASUS DUAL RTX 3060Ti O8G V2

Се продава графичка картичка (GPU) Asus DUAL GeForce RTX 3060 Ti O8G ...


400 €
или предлог цена
06 фев 10:53Ram memorija ram memorii DDR4 16GB 3200MHZ

Se prodava ram memorii ddr4 3200mhz Povise informacii na Viber 079 34...


1.000 €
или предлог цена
06 фев 10:49maticna ploca LGA 775 so 4 slota DDR2 ram core2duo core2quad

prodavam maticna ploca LGA 775 so 4 slota DDR2 ram podrzava procesori...


1.000 МКД
или предлог цена
06 фев 08:24kupuvam usb

kupuvam ssd 128 ili 256gb Kupuvam adapter kontroler M2 nvme : kon...


500 МКД
или предлог цена
06 фев 07:28RAM MEMORIJA RAM MEMORII РАМ МЕМОРИЈА РАМ МЕМОРИИ

Ddr4 3200MHZ 16gb Za povise info kontaktiraj me na viber 079 343 455


10.000 МКД
или предлог цена
05 фев 20:33RAM MEMORIJA RAM MEMORII DDR4 16GB 3200MHZ

Se prodava ram memorii ddr4 3200mhz Povise informacii na Viber 079 34...


1.000 €
или предлог цена
05 фев 20:33Ruter Xiaomi-Wifi-Ruter 4c

Ruter Xiaomi-Wifi-Ruter 4c Kupen od https://mi-store.mk/mi-router-4...


849 МКД
или предлог цена
- 14 % Попуст
990 МКД
05 фев 17:35Продавам Apple Magic Trackpad

ПродавамApple Magic Trackpad купен од iStyle. Премалце користен. Праќ...


7.800 МКД
или предлог цена
05 фев 11:47RAM MEMORIJA RAM MEMORII DDR4 16GB 3200MHZ

SE PRODAVA RAM MEMORII DDR4 16GB 3200MHZ Povise informacii na Viber...


200 €
или предлог цена
05 фев 10:57Sapphire RX580 8GB Nitro Plus

Se prodavat 7 graficki Sapphire RX580 8GB Nitro Plus, vo mnogu dobra ...


7.000 МКД
или предлог цена
04 фев 19:07PRODAVAM NOVI USB HUB RAZMNOZUVACI 4 PORT !!!

Prodavam novi nekoristeni kvalitetni usb hub razmnozuvaci INTEL 4 po...


200 МКД
или предлог цена
04 фев 18:4823" ViewSonic - VP2365-LED - ROTATE DESKTOP MONITOR

Продавам одлично сочуван и користен во канцеларија ViewSonic десктоп ...


140 €
или предлог цена
04 фев 13:14Матична Плоча - Sapphire PC-AM2RS790G

Продавам матична плоча Sapphire PC-AM2RS790G Цена 6000 за повеќе инф...


6.000 МКД
или предлог цена
- 14 % Попуст
7.000 МКД
04 фев 13:13Матична плоча - AS Rock K7S8XE

Ова е сеуште одлична матична плоча ASROCK K7S8XE Цена: 4000денари. ...


3.000 МКД
или предлог цена
04 фев 13:13Звучници - Logitech Stereo Speakers Z110

Одлични звучници за десктоп, лаптоп и слично. - Домашна употреба - ...


1.000 МКД
или предлог цена
04 фев 13:13Графичка - ATI Sapphire Radeon HD4870

Се продава графика ATI Sapphire Radeon HD4870 - Silent Efficiency H...


4.700 МКД
или предлог цена
04 фев 13:12Intel Core i5-2500K 3.30GHz

Intel Core i5-2500K 3.30GHz Class: Desktop Socket: LGA1155 Cloc...


2.500 МКД
или предлог цена
- 17 % Попуст
3.000 МКД
04 фев 13:12Страна 1 од 20

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам