631 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Plac vo Butel 1 ITNO! POVOLNO!

Prodavam 2 placevi koi spagjaat pod opstina Gazi Baba-Skopje i se l...


По Договор
или предлог цена
Бутел / Скопје

Плацеви и Ниви

02 фев 14:09Промовирано

СЕ ИЗДАВА нов луксузно наместен стан 100m2 + 32m2 тераса

Лоциран во мирна населба (Бутел 2) само 4км до Центар. Нов стан на п...


600 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Куќи / Вили

22 јан 21:28Промовирано

kuka vo Butel 2

Se prodava trospratna kuka vo Butel2, vo vtoriot red na bulevarot, na...


225.000 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
240.000 €
Бутел / Скопје

Куќи / Вили

Вчера 23:36Se prodava plac kaj novata naselba hot hot do taverna doqi r

Se prodava plac 3600 m2 vo sklop na placot ima dve sobi gradeno 30m2...


40 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Плацеви и Ниви

Вчера 21:43Prodavam gradezen plac od 1000 m2 do novata naselba hot hot

Prodavam gradezen plac od 1000 m2 do novata naselba hot hot so cista ...


150 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Плацеви и Ниви

Вчера 21:43Kuka so bazen

Kuka so bazen


1 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Куќи / Вили

Вчера 20:50Plac vo radisani

Se prodava plac vo radisani ( burinarec) na Ljubotenski pat. so povr...


1 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Плацеви и Ниви

Вчера 20:39Se prodava kukja vo Vizbegovo

Se prodava kukja vo Vizbegovo. Vkupna povrshina od 120m2 so dva zase...


1 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Куќи / Вили

Вчера 19:49Kuka vo Radisani-Куќа во Радишани

Se prodava Kuka vo naselba Radisani 162m2 so imoten list P 1 P so 500...


По Договор
или предлог цена
Бутел / Скопје

Куќи / Вили

Вчера 17:37Stan - Skopje Sever

Se prodava stan vo Skopje Sever, Stanot e na prizemje so 60m2 i dopol...


52.000 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
55.000 €
Бутел / Скопје

Станови

Вчера 17:37Se prodava kukja so deloven prostor

Se prodava kukja na glavna ulica so stanben prostor 110 kvadrati, ima...


190.000 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Куќи / Вили

Вчера 16:58Се продава 72м2 стан во Бутел/Shitet banesa 72m2 në Butel

Реновиран до совршенство! Овој прекрасен стан на приземје се наоѓа на...


65.000 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Станови

Вчера 15:53Vikendica-Vila so bazen za vashata proslava

Vikend kukja so BAZEN vo naselbata Radishani (kaj posledna 57ca). S...


8.000 МКД
или предлог цена
Бутел / Скопје

Викенд куќи

Вчера 15:38NIVA VO BUTEL DO O.U. KLIMENT OHRITSKI

NIVATA E POZADI OSNOVNOTO UCILISTE KLIMENT OHRITSKI SO IMOTEN LIST...


1 МКД
или предлог цена
Бутел / Скопје

Плацеви и Ниви

Вчера 13:10Куќа во Радишани + плац

Куќата е на убава локација, со прекрасен поглед и голема дворна површ...


70.000 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Куќи / Вили

Вчера 13:00SE PRODAVA PLAC VO VIZBEGOVO

Se prodava zemjiste od 2500m2 so voda, struja i odvod nameneto za izg...


1 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Плацеви и Ниви

Вчера 12:26Prodavam kuka so deloven prostor+ dva sprata

Kukata se naoga sproti benzinskata vo Radiahani na samata ulica Sta...


250.000 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Куќи / Вили

Вчера 11:20Куќа во Бутел

Куќата е тврда градба и има голем двор со посебно изграден помал обје...


105.000 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Куќи / Вили

Вчера 11:17Stan vo Skopje Sever 86m2 namesten

Se prodava namesten stan vo Skopje sever kaj srednoto ekonomsko ucili...


75.000 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Станови

Вчера 11:03KUKA VO RADISANI

Prodavam kuka vo radisani na prekrasno i mirno mesto so ureden dvor c...


8 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
85.000 €
Бутел / Скопје

Куќи / Вили

Вчера 10:41TROSOBEN STAN SK.SEVER ZAMENA ZA KUKA/BARAKA

Trosoben stan vo Skopje Sever ul,,SYRIJA IMAMI 1/3-1. Baram zamena i...


1 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Станови

Вчера 10:40Се продава куќа на Љуботенски пат

Куќата е на главната улица према с.Љуботен до хот -хот населбата ...


60.000 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Куќи / Вили

02 фев 17:36se prodava trospratna kukja vo Vizbegovo

dva vleza od glavna ulica,vo sklop na kukjata deloven objekt so magac...


280.000 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Куќи / Вили

02 фев 16:16Plac

Se prodava plac vo radisani na pretposledna 57 kaj vodovodot


25 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Плацеви и Ниви

02 фев 14:51Plac vo Butel 1 ITNO! POVOLNO!

Prodavam 2 placevi koi spagjaat pod opstina Gazi Baba-Skopje i se l...


По Договор
или предлог цена
Бутел / Скопје

Плацеви и Ниви

02 фев 14:09Se prodava plac,793m2,nad posledna 8ca,ljuboten.pat

Se prodava plac 793m2 nad posledna 8ca avtobuskata,pomegju ljubotensk...


48.000 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Плацеви и Ниви

02 фев 14:00se izdava plac

se izdava plac vo butel, cena po dogovor Ismail - +389 75 275 352


1 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Плацеви и Ниви

02 фев 13:23Плац во Љуботен

Се продава плац во Љуботен, Селманов рид, 1400 м2. Плацот има струја ...


По Договор
или предлог цена
Бутел / Скопје

Плацеви и Ниви

02 фев 13:18Magacinski prostor 400m2 ,Vizbegovo

se iznajmuva magacin od 400m2 na nivo suteren so vlezna vrata za u...


2 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Магацини

02 фев 12:08NIVA/PLAC IND. ZONA VIZBEGOVO KAJ OBIKOLNICATA

NIVA/PLAC 453 m2 - 7m e s. : SE PRODAVA , POGODNA ZA SE STOVARIŠTE...


22 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Плацеви и Ниви

02 фев 12:04PLAC/NIVA IZM. KAČ.PAT i OBIKOLNICATA ,IND.ZONA VIZBEGOVO

PLAC / NIVA SE PRODAVAAT = 2680 m2 i 450 m2 vkupno 3131 m2 : 33/ 80 ...


22 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Плацеви и Ниви

02 фев 12:04Радишани кука 270м2 на плац 830м2 самостојна

923...Партенон Невижности продава кука самостојна во Радишани во близ...


1 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Куќи / Вили

02 фев 11:43Дуќан во Т.Ц. Радишани

Се издава дуќан во трговскиот во Радишани. Има пристап со автомобил д...


7.500 МКД
или предлог цена
Бутел / Скопје

Дуќани

02 фев 08:45Dukjan vo trgovski centar Radishani - se iznajmuva

Vo centarot na trgovskiot vo naselba Radishani se iznajmuvaat dva duk...


1 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Дуќани

01 фев 21:15Plac vo radisani

Se prodava plac vo radisani so kvadratura od 2260 m2. Poveke informac...


1 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Плацеви и Ниви

01 фев 19:25PLAC - INDUSTRISKA ZONA VIZBEGOVO

Se IZDAVA plac vo industriska zona vizbegovo na star kacanicki pat, ...


По Договор
или предлог цена
Бутел / Скопје

Плацеви и Ниви

01 фев 19:22Prodavam plac vo Butel

Prodavam plac vo Butel, 30m od glavna ulica Butelska i 100 m do prikl...


86.300 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Плацеви и Ниви

01 фев 18:57Se izdava objekt vo ind.zona Vizbegovo

Se izdava objekt vo ind.zona Vizbegovo -prizemje 250m2/ 4metri v...


1 МКД
или предлог цена
Бутел / Скопје

Деловен простор / Останато

01 фев 14:21Kuceviska bara

Prodavam plac ima struja ima voda Ima I plocka


65.000 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Плацеви и Ниви

01 фев 14:04Se bara investitor

Plac za gradba vo skopje so cist imoten list gradezno zemjiste 2225m2...


1 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Останато

01 фев 11:02Kucevicka Bara Butel

Se prodava preubav plac za gradba vo kucevicka bara butel nad stareck...


1 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Плацеви и Ниви

01 фев 11:02Kuka vo butel 1

Se prodava kuka vo butel 1 pozadi policijata na mirna i tivka lokacij...


163.000 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Куќи / Вили

01 фев 11:02Страна 1 од 16

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам