Бутел
                   
26 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Magacinski prostor 400m2 ,Vizbegovo

se iznajmuva magacin od 400m2 na nivo suteren so vlezna vrata za u...


2 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Магацини

27 јан 14:25Deloven objekt ,vo Vizbegovo 1500m2

nudime za iznajmuvanje del od nov deloven objekt na glaven pat vo Vi...


3 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Магацини

17 јан 13:45Магацин од 300м2

Se izdava magacinski prostor. 300 m2, so site uslovi za rabota Vo S...


По Договор
или предлог цена
Бутел / Скопје

Магацини

09 ное 14:13Magacinski prostor/ Магацински простор/ Deloven prostor

Se iznajmuva magacinski prostor so povrsina od 200 m2 na super lokaci...


1 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Магацини

01 окт 14:00Се продава/изнајмува магицин (756м2) со канцеларии (600м2) в

Се продава/изнајмува магицин (756м2) со канцеларии (600м2) во Индустр...


1 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Магацини

26 сеп 10:00Magacin

Magacinski prostor ili rabotilnica za servis so kanal mehanicarski pl...


200 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Магацини

22 авг 16:26Se izdava magacinski prostor od 400m2

Се издава дел од објект, прв спрат, со површина од 400м2. Недвижноста...


По Договор
или предлог цена
Бутел / Скопје

Магацини

26 јул 13:00Magacin za iznajmuvanje - Butel

Se izdava magacin od 800 m2 vo Butel, nova gradba. Za poveke informa...


1 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Магацини

09 јул 00:01Magacin vo Vizbegovo

Se prodava magacin vo Vizbegovo -plac 3400 m2,magacin 1001 m2.Magacin...


1 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Магацини

11 јан 08:54Magacin vo Vizbegovo

Se prodava objekt vo Vizbegovo -plac 5218 m2,magacin 2188 m2 +1000m2 ...


1 МКД
или предлог цена
Бутел / Скопје

Магацини

11 јан 08:33Magacin/Stovariste vo Rasadnik Butel

Se izdava/prodava stovariste od 550m2 so magacinski prostor od 180m2 ...


1 МКД
или предлог цена
Бутел / Скопје

Магацини

07 јан 12:55Magacin vo butel 1 povolno

Magacinski prostor okolu 120m2 se izdava na mnogu dobra(frekfentna) l...


1 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Магацини

07 јан 12:24se izdava deloven prostor od 1150m2+podrum od 1050 m2

Se izdava deloven prostor od 1150m2 i 1050 m2 podrumski prostor,pogod...


По Договор
или предлог цена
Бутел / Скопје

Магацини

27 окт 00:20se izdava magacin vo butel1

za poveke inf vrtete na brojot 075 702 924 075 702 924 075 702 92...


200 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Магацини

14 сеп 17:24SE IZDAVA POVEKJENAMENSKI MAGACINSKI PROSTOR VO BUTEL

* ШИФРА 5402 Импулс агенција за недвижности издава магацински просто...


4 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Магацини

09 авг 15:48Се издава/продава Магацин/Деловен Пр, близу Порше Македонија

Урбан Ливинг изнајмува/продава деловен објект со административен и ма...


4.000 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Магацини

06 јул 16:53SE IZDAVA MAGACINSKI PROSTOR VO VIZBEGOVO

* ШИФРА 5303 Импулс агенција за недвижности магацински простор во Ви...


215 МКД
или предлог цена
Бутел / Скопје

Магацини

04 јун 13:19Se Izdava Magacin

Se Izdava Magacin vo Sutka Magacinot se naogja karsi Zatvorot vo S...


1.400 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Магацини

04 јун 09:57SE IZDAVA MAGACIN OD 800m2 VO VIZBEGOVO

Се издава магацин со површина од 800 м2 во Визбегово. Магацинот има м...


По Договор
или предлог цена
Бутел / Скопје

Магацини

12 сеп 08:34Се бара магацински простор од 500 до 700 м2

Се бара за изнајмување магацински простор од 500 до 700 м2 во близина...


По Договор
или предлог цена
Бутел / Скопје

Магацини

30 јун 16:24SE IZDAVA MAGACIN OD 800m2 VO VIZBEGOVO

Се издава магацин со површина од 800 м2 во Визбегово. Магацинот има м...


1 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Магацини

15 јун 13:00Izdavam magacinski prostor

Objektot e na Glavna ulica na dva sprata so po 300kvadrati i golem ga...


1 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Магацини

01 фев 21:13Magacinski prostor ili za druga namena

Se izdava magacinski prostor (130m2) so dve pomali i edna pogolema pr...


200 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Магацини

22 ное 13:53Se izdava magacinski prostor

Se izdava magacinski prostor vo kukja, vo Butel 1. 120 kvadrati so do...


250 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Магацини

17 окт 13:38погон или магацински простор

се изнајмува простор погоден и за погон и за магацин .200 м2 .се наоѓ...


350 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Магацини

16 јул 09:33Магацински простор во Визбегово

Се издава магацински простор од 400m2 од кои 350m2 чист корисен магац...


1 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Магацини

02 јул 14:01Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам