426 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Desktop PC

Se prodava desktop PC - intel i5 9400F - GeForce 1650 - Ram 2x8GB ...


500 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Десктоп компјутери

06 авг 14:39Промовирано

Куќиште Riotoro CR100BE

Се продава куќиште Riotoro CR100BE. Купено е во август 2020 година, б...


1.200 МКД
или предлог цена
Денес 02:10  НОВ ОГЛАС

Процесор AMD Ryzen 3 3200G

Се продава половен процесор AMD Ryzen 3 3200G. Процесорот е купен во ...


6.000 МКД
или предлог цена
Денес 02:09  НОВ ОГЛАС

Матична Плоча Asus Prime A320M-K

Се продава матична плоча Asus Prime A320M-K. Матичната е купена во ав...


2.200 МКД
или предлог цена
Денес 02:09  НОВ ОГЛАС

HDD Hitachi 320 Gb нов

Продавам хард диск марка Hitachi модел HCS5C1032CLA382 sata 3.0 Gb/s....


500 МКД
или предлог цена
Вчера 13:33Samsung galaxy tab s7

se prodava tablet samsung tab s7 komplet so kutija s pen i garancija...


22.000 МКД
или предлог цена
- 8 % Попуст
24.000 МКД
Бутел / Скопје

Таблети

Вчера 13:00Ram memorii

Se prodavaat ram memorii za destop i laptop.ddr1.ddr2.ddr3 za destop....


По Договор
или предлог цена
Вчера 12:34Pentium Dualcore

Prodazba na pentium dualcore kompjuteri Pogodni za onlaine ucenje gl...


3.000 МКД
или предлог цена
Бутел / Скопје

Десктоп компјутери

Вчера 12:34servis za kompjuteri

servisiranje na kompjuteri i laptopi prodazba i zamena na maticni pro...


По Договор
или предлог цена
Вчера 12:34Hp elitebook 8570p

Laptopot e kako nov, mnogu socuvan


9.000 МКД
или предлог цена
Бутел / Скопје

Лаптоп компјутери

Вчера 12:18ORIGINALNI ADAPTERI POLNACI ZA SITE LAPTOPI

ORIGINALNI POLNACI ZA SITE VIDOVI LAPTOPI,ACER,ASUS,TOSHIBA,LENOVO,DE...


1 МКД
или предлог цена
Вчера 11:21EKRANI ZA LAPTOPI---15.6ccfl,15.6led,15.6 slim led,14.0led

Ekrani za laptopi---15.6ccfl,15.6led,15.6 slim led,14.0led,14.1slim l...


1 МКД
или предлог цена
Бутел / Скопје

Лаптоп компјутери

Вчера 11:21RACK SERVERI

DEKA ELECTRONICS DOO Скопје е најголемиот центар во Македонија за пол...


9.000 МКД
или предлог цена
Вчера 10:172TB Seagate Barracuda Hard disk

Prodavam Potpolno ispraven hard disk... Koristen za Storage na film...


2.000 МКД
или предлог цена
Вчера 07:11SAMSUNG D3 Station 2TB USB 3.0

- SAMSUNG D3 Station 2TB USB 3.0 3.5" Desktop External Hard Drive


2.500 МКД
или предлог цена
Вчера 07:11Kupuvam rasipani Play Station i dzoistici PS4 i PS3

Otkupuvam rasipani konzoli i dzoistici plakanje vednas po solidni ceni


1 МКД
или предлог цена
Вчера 00:51DELL INSPIRON 3521 NA DELOVI

DELL INSPIRON 3521 NA DELOVI SE STO VI TREBA PLASTIKI,FEN, DRZACI,FLE...


1 МКД
или предлог цена
Бутел / Скопје

Лаптоп компјутери

09 авг 11:40HDD IDE PATA 80GB

HDD IDE PATA 80GB TESTIRAN 100% ISPRAVNI.


1 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Лаптоп компјутери

09 авг 11:39EKRAN,DISPLEJ 15.6 SLIM LED IPS 4K FULL HD

INNOLUX 15.6 SLIM LED IPS 4K FULL HD SO 40PIN KONEKTOR.


1 МКД
или предлог цена
09 авг 11:39D.T.M COMPUTERS - SERVIS ZA LAPTOPI,MONITORI,KOMPJUTERI

Д.Т.М КОМПЈУТЕРИ врши поправка на сите брендови на лаптопи. Поправка ...


1 МКД
или предлог цена
Бутел / Скопје

Лаптоп компјутери

09 авг 11:39TYPE C ORIGINALNI ADAPTERI ZA SITE VIDOVI LAPTOPI

TYPE C ORIGINALNI ADAPTERI ZA SITE VIDOVI NA LAPTOPI .


1 МКД
или предлог цена
09 авг 11:39DISPLEJ 15.6 SHARP 32PIN UHD 4K

Displej Sharp 15.6 ultra hd 4k 32pin originalen nov neupotrebuvan.


1 МКД
или предлог цена
09 авг 11:39LICENCIRANI KOMPJUTERI

DEKA ELECTRONICS DOO Скопје е најголемиот центар во Македонија за пол...


3.000 МКД
или предлог цена
Бутел / Скопје

Десктоп компјутери

09 авг 10:02Servis / Popravka na Gragicki Karticki GTX1080Ti ,RTX3080...

Vrsam sekakov servis i popravka na site vidovi Graficki Karti so min...


По Договор
или предлог цена
09 авг 00:11Нови кулери за XFX RX 580/590 пар 2 ком.

Нови кулери за XFX RX 580/590 (95mm) Пар 2 ком. = 800 ден.


08 авг 17:39Philips 170S

Исправен лцд монитор 17" Philips 170S со кабел за напојување (Без VG...


600 МКД
или предлог цена
08 авг 17:39Nvidia FX 5500 128 MB AGP

Продавам графичка AGP, NVidia FX 5500 со 128 Mb меморија. Графичката ...


08 авг 15:46LENOVO IDEAPAD 3 15IML05 NA DELOVI

LENOVO IDEAPAD 3 15 IML05 NA DELOVI,PLOCA SKORO NOVA,PLASTIKI,FLETOVI...


1 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Лаптоп компјутери

08 авг 11:02LENOVO IDEAPAD 110 15IBR NA DELOVI

DELOVI ZA LENOVO IDEAPAD 110 15IBR SE STO VI TREBA PLASTIKI,FLET KABE...


1 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Лаптоп компјутери

08 авг 11:01HP 250 G5 PLOCA I3 5005U CPU

HP 250 G5 PLOCA SO I3 5005 CPU VO ODLICNA SOSTOJBA.


1 МКД
или предлог цена
Бутел / Скопје

Лаптоп компјутери

08 авг 11:01HP PROBOOK 4530S DELOVI

HP PROBOOK 4530S DELOVI HP PROBOOK 4530S DELOVI HP PROBOOK 4530S DELO...


1 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Лаптоп компјутери

08 авг 11:01Dell Laptop i5

Procesor i5-5200u Ram 8GB Ssd 256 Gb Grafika Nvidia Geforce 920M ...


2 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Лаптоп компјутери

08 авг 10:07Hp Laptop ryzen 5

Performanci: Procesor: AMD Ryzen 5 3500u Ram: ...


2 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Лаптоп компјутери

08 авг 10:07HP Laptop Nov

Kupen 45.000denari za onlina nastava mnogu malce e koristen socuvan...


3 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Лаптоп компјутери

08 авг 10:07i5 3470 (6M Cache, up to 3.60 GHz)

Исправен процесор Intel i5 3470 (6M Cache, up to 3.60 GHz) Сокет 1155


1.500 МКД
или предлог цена
07 авг 07:56Desktop PC

Se prodava desktop PC - intel i5 9400F - GeForce 1650 - Ram 2x8GB ...


500 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Десктоп компјутери

06 авг 14:39BUSINESS CLASS LAPTOPI

DEKA ELECTRONICS DOO Скопје е најголемиот центар во Македонија за пол...


8.900 МКД
или предлог цена
Бутел / Скопје

Лаптоп компјутери

05 авг 09:51HP 250 G6 NA DELOVI

DELOVI ZA HP 250 G6 SE STO VI TREBA PLASTIKI,TASTATURA,EKRAN, BATERIJ...


1 МКД
или предлог цена
Бутел / Скопје

Лаптоп компјутери

05 авг 09:49Gigabyte GA-P35-DS3L

Исправна матична плоча во целост Gigabyte GA-P35-DS3L со I/0 шилд.


800 МКД
или предлог цена
04 авг 22:12Delux 2.1 звучници и вуфер

Продавам звучници со вуфер за компјутер, лаптоп 2.1 . Димензии на вуф...


849 МКД
или предлог цена
04 авг 14:29Монитор LCD Xerox 17 инчен DVI

Продавам монитор марка Xerox 17 инчен со стаклен екран, со DVI конект...


1.000 МКД
или предлог цена
- 9 % Попуст
1.099 МКД
04 авг 14:28Страна 1 од 11

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам