Струмица
                   
364 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

INOX ODZACI (ROSTFRAJ) ROSTER STRUMICA

Prodazba i montaza na odzaci * izoliran dvoen debeloziden inox koj...


1 €
или предлог цена
Вчера 11:48Skari na zar(kumur) i plinski skari

Se prodavat skari Moze i po vasa zelba i dimenzii Info na mob 0...


1 €
или предлог цена
Вчера 11:48Fotelja

Prodavam fotelja zacuvana


6.000 МКД
или предлог цена
Струмица

Дневна соба / Фотељи

Вчера 00:38Masa

Prodavam klub masa so duplo staklo


6.000 МКД
или предлог цена
Вчера 00:37Pecka Pecki trajno zariste

Tri pecki Site se koristeni mnogu malku


3.000 МКД
или предлог цена
27 ное 12:24KOVANO ZELEZO ALUMINSKI OGRADI TENDI KAPII SKALI 'SASKO-GIS'

STAKLENI,ALUMINSKI I KOVANI OGRADI TENDA KAPII SKALI SPALNI RESETKI ...


35 €
или предлог цена
Струмица

Градина / Огради

27 ное 11:31TROSEDI DVOSEDI MASI TENDI ALUMINSKI OGRADI 'SASKO-GIS'

STAKLENI ALUMINSKI I KOVANI OGRADI PAMPLEKS I KALENO STAKLO TENDA KAP...


35 €
или предлог цена
27 ное 11:30Leo Stolovi 6 komplet - Novi

Se prodava novi nekoristeni stolovi Leo.kupeni se 28 000 se prodavat ...


19.000 МКД
или предлог цена
27 ное 11:08Tendi

Se prodavat tendi vo odlicna sostojba.doneseni od ch..platno-cerada v...


100 €
или предлог цена
Струмица

Градина / Останато

27 ное 07:56Vrata Blendirena

Vrata cisto drvo mahagona Blendirena 92,5 Shirina ,dolzina 197 konta...


250 €
или предлог цена
26 ное 21:39Се продава дрвена маса со 4 столови

Маса димензии : Ширина : 78 cm. Должина : 120 cm ( плус 50 cm. се п...


4.000 МКД
или предлог цена
Струмица

Дневна соба / Маси

26 ное 20:45Tuja,thuja Orientalis Blue Cone za ziva ograda

✅Thuja orientalis’Blue Cone’ brzorastecka🌲 ✅Visina na steblo 50sm /...


100 МКД
или предлог цена
26 ное 17:50Plotna Ploca staklokeramicka Gorenje.

Plocata e nova ne odpakovana. Viber +41 76 594 50 27


1 МКД
или предлог цена
Струмица

Кујна / Останато

26 ное 12:55ALUMINSKI I KOVANI OGRADI TENDI RESETKI TROSEDI"SASKO-GIS'

STAKLENI ALUMINSKI I KOVANI OGRADI PAMPLEKS I KALENO STAKLO TENDA KAP...


35 €
или предлог цена
Струмица

Градина / Огради

26 ное 07:39Grealka

Prodavam nova grealka so dva greaca


3.000 МКД
или предлог цена
- 14 % Попуст
3.500 МКД
26 ное 01:28Se prodava komoda i biro

Se prodava komoda i biro


300 €
или предлог цена
26 ное 01:05Keramidi

Okolu 2500 parcinja


10 МКД
или предлог цена
25 ное 21:19SE PRODAVA TROSED NA PREKLOP

TROSED MEHANIZAM ZA PUSTANJE


3.000 МКД
или предлог цена
25 ное 19:11Се продава мебел во одлична состојба

Се продават витрини од дабово дрво добро сочувани. Цена по договор


1 МКД
или предлог цена
25 ное 13:54Garnitura

Petosed so dve fotelji;Trosedot se pushta vo leglo,a na site drugi ...


1 МКД
или предлог цена
25 ное 09:41ALUMINSKI OGRADI KOMARNICI TENDI TROSEDI DVOSEDI "SASKO-GIS'

KOVANI I ALUMINSKI OGRADI KOMARNICI TENDA KAPII SKALI SPALNI RESETKI ...


35 €
или предлог цена
25 ное 07:48STAKLENI OGRADI TUS KABINI ALUMINSKI OGRADI 'SASKO-GIS'

TUS KABINI STAKLENI,ALUMINSKI I KOVANI OGRADI TENDA KAPII SKALI SPALN...


25 ное 07:47Zimzeleni drvca Tuja Smaragd

Tuja Smaragd dekorativni drvca vo forma na piramida, Se sadat vo red...


200 МКД
или предлог цена
24 ное 18:38Zimzeleni dekorativni rastenija

Zimzeleni rastenija Akcija Tuja Aurea Nana zolta boja (Dekorativna...


120 €
или предлог цена
24 ное 18:38Klima ured Neo

Klima ured Neo, malku koristena, sosema ispravna. 3,5kw. 12000btu.


5.000 МКД
или предлог цена
24 ное 14:53Klesta specijalna za elekricni kontakti so dodatoci

Klesta I dodatoci ,320 br. Vidi slika


1.500 МКД
или предлог цена
24 ное 01:06Tefal SV6111E1 Express Essential

Se prodava nova pegla Tefal SV6111E1 Express Essential, 2200W neotpak...


5.000 МКД
или предлог цена
23 ное 18:03FRIZIDER UGUR

Friziderot e kako nov, Vo odlicna sostojba


250 €
или предлог цена
- 17 % Попуст
300 €
23 ное 13:54KOVANO ZELEZO ALUMINSKI OGRADI TENDI KAPII SKALI 'SASKO-GIS'

STAKLENI,ALUMINSKI I KOVANI OGRADI TENDA KAPII SKALI SPALNI RESETKI L...


23 ное 08:17Jura Impressa X70

Машината е донесена од Швејцарија Jura Impressa X70 е машина за кафе...


250 €
или предлог цена
22 ное 13:00Se prodava petosed,frizider i kujna

Se prodava odlicno socuvan petosed koj se spusta, dimenzii 250 x 190 ...


9.000 МКД
или предлог цена
22 ное 11:35ALUMINSKI OGRADI SKALI RESETKI TENDI MASI TROSEDI

DVORNI ALUMINSKI I KOVANI OGRADI STAKLENI ALUMINSKI OGRADI TENDA KAPI...


38 €
или предлог цена
Струмица

Градина / Огради

22 ное 10:01ALUMINSKI I STAKLENI OGRADI TUS KABINI SASKO-GIS

DVORNI ALUMINSKI I KOVANI OGRADI STAKLENI ALUMINSKI OGRADI TUS KABINI...


21 ное 12:11STAKLENI OGRADI TUS KABINI ALUMINSKI OGRADI 'SASKO-GIS'

STAKLENI,ALUMINSKI I KOVANI OGRADI TENDA KAPII SKALI SPALNI RESETKI L...


35 €
или предлог цена
Струмица

Градина / Огради

21 ное 07:36ALUMINSKI OGRADI KOMARNICI TENDI TROSEDI DVOSEDI "SASKO-GIS'

STAKLENI ALUMINSKI I KOVANI OGRADI PAMPLEKS I KALENO STAKLO TENDA KAP...


38 €
или предлог цена
Струмица

Градина / Огради

21 ное 07:36Konstrukcija za krov / Конструкција за кров

Се продава конструкција за кров, вкупна должина од 20 метри 7 пар...


4.500 €
или предлог цена
19 ное 22:08betonski stolbovi / бетонски столбови

Се продаваат бетонски столбови со должина - 2,5 м вкупно 69 броеви ...


20.000 МКД
или предлог цена
19 ное 22:06Cevki za folii

+389 78317622 IGOR +389 78317622 IGOR +389 78317622 IGOR +389 7831...


1 €
или предлог цена
19 ное 08:48Detska soba za 2 deca

Detska soba komplet 2 Kreveti (gorniot so zastitna ograda) Dimenzii...


690 €
или предлог цена
18 ное 21:55GARNITURA SEDMOSED ZACHUVANA

SEDMOSEDOT E VO DOBRA SOSTOJBA. ZA POVEKE INFORMACII NA TELEFON ...


9.000 МКД
или предлог цена
18 ное 19:45Страна 1 од 10

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам