Кичево
                   
722 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Passat B6

Kolata e vo odlicna sostojba servisiran rebrasti kaisi ulje filteri z...


4.600 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

25 ное 12:17Промовирано

Ford Fiesta 1.4 CDTI

Ford Fiesta 1.4 CDTI 2007 kako nova Ekstra


3.600 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Денес 12:00ПРОДАВАМ Reno Clio 1.2 tng (МОЖНА ЗАМЕНА)

Реното е во беспрекорна состојба се функционира на него, не префарбув...


3.499 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Денес 11:58Se prodava bmw 118d 2006

Golata se prodava mozet zamena so moja doplata za pogolema mozet da...


По Договор
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Денес 11:30PASSAT 2.0 8V 140KS

VO ODLICNA SOSTOJBA SMENETO SET REBRASTI VODNA PUMPA ULJE I FILTRI RE...


4.300 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Денес 10:53Fiat punto

Kolata e vo odlicna sostojba


3.500 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Денес 10:41Se prodava Zastava 101

Se prodava Zastava 101 vo dobra sostojba. Kolata e registrirana i ser...


430 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Денес 09:23Opel Zafira 1.9 150ks Zamena

registrirana servisirana 7 sedista euro kuka novi zimski gumi full...


4.000 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Денес 09:19Passat 1.8 T

Prodavam passat 1.8 t Benzin odlicno socuvan mali karoseriski zabeles...


2.100 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Денес 08:31Vw polo 1.2

Kolata e tehnicki vo dobra sostojba no ima zabeleski opticki okulu ka...


1.500 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Денес 08:24Seat Ibiza 1.4 benzin / povolno

Se prodava Seat Ibiza 1.4 1999 god, benzin, makedonski tablici, predn...


По Договор
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Денес 06:53VW Passat 1.8 benzin-plin

Se prodava passat, 1.8, benzin-plin, komplet servis, smeneti: ulje, s...


1.900 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
2.000 €
Кичево

Автомобили

Денес 00:14Sportsko gratsko kolince so mala potrosnja Pezo XS 106!

Koliceto e servisirano i sredeno za merak so mala potrosnja i mnogu b...


950 €
или предлог цена
- 10 % Попуст
1.050 €
Кичево

Автомобили

Вчера 21:03Ssangyong Rexton 2.7

Се продава Rexton 2.7,со фабрички мерцедес мотор. Регистиран цела год...


5.000 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 21:01Passat 110ks

Vozilo domakiski cuvano i registrirano cela godina info na tel 078 37...


1.800 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 19:24Audi 80 b4 benzin plin

Audito e vo besprekorna sostojba Za povejce informacii na 077 520 8...


1 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 19:14Mitsubishi outlander 2.0 benzin plin

Mitsubishi 4x4 2.0 benzin dizna plin so atest Fabricki zatemneti sta...


4.700 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 19:14OPEL CORSA NA DELOVI

Se prodava opel corsa na delovi so 5 vrati


1 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 18:45Delovi 2.0 dti vektra b

Se prodava opel vektra b 2.0 dti 60 kw na delovi


1 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 18:45Ford fokus 1.8 dizel reg so zelen karton

Ford focus 1.8 dizel reg so zelen karton pali vozi


1.550 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 16:18Prorsche cayenne 3.0d 240ks

Bez zabeleska... Novi gumi letni 19ki Oprema Fulll.... 10.2009 red...


20.000 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 15:31Audi A6 Quattro 30

KONTAKT TEL 078459337 moze i zamena prednost golf5, seat leon POSE...


6.000 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 15:18AUDI A3 2.0 170hp 2x S-Line

Audi A3 2.0 170hp 2X S-line S-line fabricki branici,spojleri S-li...


7.100 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
7.300 €
Кичево

Автомобили

Вчера 14:19fiat stilo 1.8 benzin plin dizna reg klima

fiat stilo uba sostojba mekanicki ni tropa ni krcka stegnata domacina...


1 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 13:34fiat punto 1.2 gracka ekonomicna kola eftina

fiat punto 1.2 pominata reg


800 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 13:34alfa romeo 156 vo uba sostojba

alfa romeo 156


1 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 13:34fiat 1.7dizel istecen reg vo dobra sostojba

fiat


1.100 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 13:34Bmw e39 525tds

Voziloto e vo odlicna sostojba , registrirano do 06.07.2023 godina. ...


1.650 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 13:03Mercedes B200 cdi 140ks. 2006g.

Mercedes b200 140ks. 2000c. dosta ekonomicen avtomobil, registriran d...


4.200 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 13:00Skoda Fabia

HTP 1.2 Цена може и по договор


4.000 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 13:00AUDI A6 3.0 TDi Quattro S-Line

🇨🇭AUDI A6 3.0 TDi Quattro S-Line🇨🇭 ✅AUDI e 3.0 so 245hp ✅AUDI...


18.800 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 12:52Ford Fiesta 1.4 CDTI

Ford Fiesta 1.4 dizel klima , servo ,centralno , vo odlicna sostojba,...


2.100 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 12:39OPEL ASTRA H 1.6 METAN PLIN BENZIN

ASTRA H 1.6 2005 GODINA VOZITE NA METAN PLIN ILI BENZIN POEKONO...


4.500 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 11:21ASTRA H 1.6 VOZITE NA METAN NA PLIN ILI NA BENZIN

👌 SE PRODAVA 👍 OPEL ASTRA H 1.6 16 VENTILI TWIN PORT 💥 FABRI...


4.500 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 11:20BMW E61

Kolata e super , servisirana na vreme Uvezena od swiss 4 novi zim...


6.000 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 10:12BMW 320 Xdrive

Se prodava BMW 320 xdrive vo odlicna sostojba. Moze da se vidi i prov...


По Договор
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 09:20Se prodava Golf 5 2.0 tdi

Golf 5 2.0 tdi. Napraven golem,mal servis sreden vo odlcna sostojba.


4.900 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
5.000 €
Кичево

Автомобили

Вчера 09:05Audi A3 2.0 140 ks (se prodava samo na delovi)

Audi A3 2.0 2.0 140 ks BKD motor Prachame i po kargo


1 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 07:54OPEL ASTRA H 1.6 VOZITE NA METAN NA PLIN ILI NA BENZIN

SE PRODAVA 🚘 OPEL ASTRA H 1.6 CENA 4500 E...


4.500 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 07:53Golf V 1.9 tdi

Se prodava Golf V 1.9 tdi vo perfektna sostojba 2006g So servisna...


6.500 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 07:49Bmw 530d

Se prodava bmw 530d. So fabricki 218ks. Ima servis na menuvac, vodna ...


5.499 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 00:55Страна 1 од 19

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам