Скопје Центар
                   
250 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Iveco

Delovi za Iveco stralis E5 motor,menjac, i se drugo 078255995


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Камиони

Вчера 23:09MAN TGA 18.440 Euro 5

MAN TGA 18.440 Euro 5, 2006 (2007 godina e prva registracija), 1.148...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Камиони

Вчера 19:58MAN TGX 18.440 Euro 5

MAN TGX 18.440 Euro 5, 2008/2009 godina, 1.037.000 km Gumi 90%, Inje...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Камиони

Вчера 19:58MAN TGL 8-180

Man tgl 8.180 2007 Kmh 420.000 Tempomat registriran Top sostoj...


10.500 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
11.000 €
Скопје Центар / Скопје

Камиони

Вчера 14:28MAN 41.480 TGA 8x4 Meiller Kipper

Reg. do 20/09/2022 Site novi gumi Novi buferi Novi gurtni Novi ...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Камиони

Вчера 10:06Isfrlanje sut pesok tampon rizla zemja prevoz mebel kiper

📣Вршиме: - Исфрлање шут - Рушење - Продажба и превоз на сепариран ре...


1 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Камиони

Вчера 08:13Delovi za MAN

Se prodavaat delovi za MAN 414


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Камиони

27 јун 23:34PUMPA MIKSER MERCEDES

Se prodava Mercedes pumpa za beton i mikser 8m3, 2006 godina.


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Камиони

27 јун 12:36Kamionski gumi

Se prodavaat polovni kamionski gumi i gumi za mali kiper kamioni site...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Камиони

27 јун 11:53Kamionski Gumi

Se prodavaat 4 kamionski gumi 315 70 22.5: 2 so bandazi, 2 bez ban...


70 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Камиони

27 јун 09:01Kamionski Gumi so bandazi

Se prodavaat 4 kamionski gumi 315 70 22.5: 2 so bandazi, 2 bez ban...


145 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Камиони

27 јун 08:44Volvo FH13 460 EURO 5

Se prodava kamion: - Volvo FH13 460. - 10/2010 godina proizveden. ...


20.600 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Камиони

27 јун 08:44Kamionski Bandazi

Se prodavaat bandazi za kamion, bandazi za prikolka star i nov tip, 6...


65 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Камиони

27 јун 08:43Spaneri Zategaci Kais za Zategnuvanje

Prodavam spaneri kaisi za zategnuvanje 300 den komad. Se prodavaat 10.


300 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Камиони

27 јун 08:42Ford Focus II Automatic

Prodavam shalter i saela za Ford Focus II za avtomatski menuvac.


3.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Камиони

26 јун 03:25Adblue Ad Blue emulator MAN Euro 6 kamioni

Prodazba i montaza na AdBlue Ad blue Emulator za MAN VOLVO MERCEDES I...


7 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Камиони

24 јун 17:29SPANERI NOVI

spaneri mnogu dobri i so kvalitet


400 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Камиони

23 јун 23:11KUKA ZA KAMION

KUKA ZA KAMION


55 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Камиони

23 јун 23:10KUKA ZA MAN

KUKA ZA MAN


11 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Камиони

23 јун 23:09DELOVI ZA KAMIONI MERCEDES

809 813 814 817 1117 1213 1217 1317 1619 1622 broj 07038654...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Камиони

23 јун 22:51DELOVI ZA KAMION 917 eco power

070386548


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Камиони

23 јун 22:51DELOVI ZA KAMION MERCEDES

813 809 814 817 1213 1317 1619 1622 070386548


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Камиони

23 јун 22:51DELOVI ZA MERCEDES 814

070386548


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Камиони

23 јун 22:51DELOVI ZA KAMION 814

federi bandasi kabina deferciali 070666410


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Камиони

23 јун 22:51DELOVI/ДЕЛОВИ - ZASTAVA TURBOZETA

• АДИТИВ ПРОТИВ ЗАМРЗНУВАЊЕ на НАФТА • КНИГА - Zastava TurboZeta • ...


100 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Камиони

23 јун 09:10Kran Digalka Slep Sluzba Pomos na pat

Transport i uslugi so kran digalka


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Камиони

23 јун 07:47AdBlue OBD2 Emulator - Volvo kamioni

Prodavam nov AdBlue OBD2 Emulator za Volvo kamioni.


7 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Камиони

22 јун 08:51Mercedes 813

Se prodava kamion mercedes 813 mn zacuvan ne registriran moze zamena ...


1 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Камиони

19 јун 17:29CERADA OD POLUPRIKOLKA

Prodavam cerada od poluprikolka dolzina 13,6 m vo odlicna sostojba, n...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Камиони

17 јун 10:04REZERVAR

Prodavam aluminski rezervar za nafta vo odlicna sostojba, pogoden za ...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Камиони

17 јун 10:04Prodavam gumi so bandazi

Prodavam gumi 9.00 R 20 komplet so bandazi vo solidna sostojba, evtin...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Камиони

17 јун 10:03ZF Menuvac

Prodavam ZF menuvac so 6 brzini vo super sostojba.


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Камиони

17 јун 10:03CILINDAR ZA POLUPRIKOLKA I MOTOR ZA MAGIRUS

Prodavam cilindar za poluprikolka za kiper vo odlicna sostojba, i mot...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Камиони

17 јун 10:03BANDAZI

Prodavam BANDAZI od poluprikolka 7 komada so balonki gumi


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Камиони

17 јун 10:03Prodavam gumi so bandazi

Prodavam 8 gumi so bandazi 11R20. Gumite se vo extra sostojba. Cena p...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Камиони

17 јун 10:02MAN

MAN 400 PS 2011 GOD EUROLOHR 2007 RETARDER REGISTRIRAN SERVISIRAN...


23 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Камиони

16 јун 06:46DELOVI ZA MERCEDES 709 godina 92

070386548


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Камиони

09 јун 15:35DELOVI ZA KAMION MERCEDES 813

070386548


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Камиони

09 јун 15:35Furgon

Furgon Termoking raboti Top sostojba 6.50 so 2.40 EKSTRA CENA


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Камиони

09 јун 12:54Zastava odlicen motor na delovi

Motor ispraven menjac deferencijal federi furgon na delovi se prodava


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Камиони

06 јун 23:41Страна 1 од 7

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам