Скопје Центар
                           
14611 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Се ИЗНАЈМУВААТ/ПРОДАВААТ ПОДЗЕМНИ ГАРАЖИ во Центар - Скопје

Се ИЗНАЈМУВААТ/ПРОДАВААТ ПОДЗЕМНИ ГАРАЖИ во Центар - Скопје ЦЕНА З...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Гаражи

25 мај 15:28Промовирано

Se izdava / For rent moderen deloven prostor 340m2

Se izdava (for rent) Deloven prostor 340m2 na dva sprata vo centar na...


3.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Деловен простор / Останато

Денес 13:00Промовирано

Se izdava stan garsonjera се изнајмува издава for rent

Se izdava stan od 10.07.2023, so celosno moderen enterier, vkupna ...


399 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

27 мај 08:48Промовирано

Апартман за краток престој

Издавам Апартман за ктаток престој во центар на одлицна локација цело...


30 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 13:00Se izdava stan vo centar

Izdavame stan vo centar pozadi univerzalna sala vo blizina na katolic...


280 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 13:00Se izdava deloven prostor (dukjan) vo strog centar

Се издава ексклузивен деловен простор наспроти Градска болница(зелен ...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
2.500 €
Скопје Центар / Скопје

Дуќани

Денес 13:00Izdavanje stan Centar, ZOIL, pozadi Bilna apteka

Nov stan vo Centar, kaj ZOIL Makedonija, pozadi Bilna na Juzen buleva...


300 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 13:00Kriopigi Halkidiki se prodava stan od 67 m2

Se prodava stan od 67 m2. kat, provetreno i so pogled, izgradena 2011...


95.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Во странство

Денес 13:00Nea Potidaja Halkidiki Se prodava dvokatna mezoneta 65 kv.m.

Неа Потидаја Халкидики Се продава двокатна мезонета од 65 кв.м на сам...


95.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Во странство

Денес 13:00Nikiti Halkidiki For Sale 3 level maisonette 75 sq.

For Sale by NewDeal Thessaloniki Three (3) level maisonette, 75 sq.m....


155.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 13:00Каливес Халкидики се продава куќа на три ката 216 кв.м

Самостојната куќа се наоѓа во селото Каливес и е на 2 км од плажа. Р...


295.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Куќи / Вили

Денес 13:00Неа Флогита ХалкидикиСе продава куќа од 100 кв

Се продава куќа на две нивоа од 100 кв.м. во Неа Флогита, Халкидики. ...


160.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Куќи / Вили

Денес 13:00Stan 50 Divizija, Centar, Skopje

Се продава одличен стан во Центар на ул. 50та Дивизија (кај МВР и кли...


80.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 13:00Se izdava stan vo Centar, Debar Maalo / Центар, Дебар Маало.

Се издава стан, на прв кат од куќа во Центар, Дебар Маало. Станот е ...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 13:00For Sale in Nea Potidaja renovated maisonette 70m2

Nea Potidaia FOR SALE renovated furnished maisonette on 2 levels + at...


138.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Куќи / Вили

Денес 13:00Се издава стан кај мавровка

Се издава наместен стан позади мавровка кај хотел хамбург. Станот е 5...


370 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 13:00Samostojna kuka od 130m2 vo Flogita Halkidiki

Се продава самостојна куќа од 130 м2 на плац од 500 кв.м (Плацот има ...


140.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Куќи / Вили

Денес 13:00Афитос Халкидики СЕ ПРОДАВА самостојна куќа 115 кв.м.

Detached house of 115 sq.m. for sale. in excellent condition, in Afit...


350.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Куќи / Вили

Денес 13:00Пефкохори Халкидики СЕ ПРОДАВА наместена мезонета 95 кв.м

Пефкохори Халкидики се продава наместена мезонета со вкупна површина ...


150.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 13:00Se prodava stan 147 m2 vo gradski zid vo centar

Se prodava najubaviot stan vo gradski zid vo centar 147 m2 edinstven...


240.000 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
250.000 €
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 13:00NOVI STANOVI BO ZGRADA

Se prodava novi luksuzni stanovi vo zgrada na ul. 9 ti maj br28 skopje


1.750 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 13:00Викенд куќа во Пклиште

Се продава нова викендица во пклиште, герман планина. на надморска ви...


170.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Викенд куќи

Денес 13:00Се продава стан во Капиштец 87м2 (Kapistec)

Се продава стан од 87 метри квадратни во КАПИШТЕЦ на ул. Народен Фрон...


150.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 13:00Каљвес Халкидики Се продава стан од 50 кв.м

Се продава во Каливес Полигиру, Халкидики, стан на приземје, во станб...


70.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 13:00Prodavame luksuzen stan vo centar

Prodavame luksuzno stanovi vo centar na kapistec karsi direkcija na z...


1.750 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 13:00Kalyves Halkidiki Се продава мезонет 70 кв.м. 250m од морет

Каливес Халкидики СЕ ПРОДАВА наместен мезонет на 2 нивоа со вкупна по...


108.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 13:00Se prodava mezoneta Kalyves Halkidiki 55m2 250m od moreto.

Каливес Халкидики се продава мансарда со одлична градба, 55м2 на само...


93.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 13:00Се продава луксузна вила од 357 м2 во Мармара, Халкидики

Ексклузивно од NewDeal Real Estate Thessaloniki луксузна вила во Нео ...


750.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Куќи / Вили

Денес 13:00Paliuri Halkidiki Se prodava dvokatna samostojna kuḱa 180m2

Палиури Халкидики Се продава новоизградена самостојна куќа 180 кв.м. ...


200.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Куќи / Вили

Денес 13:00Se prodava/izdava stan 90m2 vo kulite na gradski zid

Se prodava/izdava stan 90m2 vo kulite na gradski zid pozadi Automaked...


1.600 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 13:00Се продава стан од 66м2 во Псакудија, Халкидики

Се продава стан од 66м2 во Псакудија, Халкидики. Се состои од 2 спалн...


110.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 13:00Стан 40 м2 Неа Каликратија Халкидики

Неа Каликратија се продава стан на прв кат 40 квадрати нето +10 метри...


75.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 13:00Se izdava namesten stan vo Centar Porta Bunjakovec

Se izdava namesten stan vo centar potocno porta bunjakovec.Stanot e s...


14.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 13:00Se izdava deloven prostor 111m2 Centar Leninova

Se izdava 111m2 2 kat Centar leninova gleda na partizanska ima lift g...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

Денес 13:00Kalives Halkidiki se prodava kuḱa 90 m2

Kalives Halkidiki se prodava Samostojna kuḱa 90 m2 so 180 m2 dvor i ...


135.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Куќи / Вили

Денес 13:00Apartment 50m2 for Rent in Nea Potidea

Се издава стан 50м2 во Неа Потидеа со 2 спални кујна и дневна! - 6 к...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 13:00Геракини Халкидики Се издава (сезона) Стан 85м2 пред море

📢 Геракини Халкидики Се издава стан 85 м2 на 1 кат, во зграда прво д...


6.800 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
6.900 €
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 13:00Se Prodava luksuzen stan vo Centar - Stara Carsija 82m2

Se Prodava luksuzen stan vo Skopje / Centar - Stara Carsia pozadi hot...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 13:00Геракини Халкидики се продава мезонет 70 кв.м

Се продава мезонета во Паралија Геракини во организиран комплекс од о...


165.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Куќи / Вили

Денес 13:00Каликратија Халкидики Се продава стан од 62 кв.м

Каликратија Халкидики Се продава реновиран воздушен стан 62 кв.м. фас...


95.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 13:00122m2 Stanovi vo HROM

Колбико Инженеринг ви нуди луксузни станови од 122m2 во Хром во градб...


1.280 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 13:00Се изнајмува гаража во Дебармаало-Скопје Центар

Се изнајмува гаража со влез на приземје во објектот, локација Мајаков...


40 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Гаражи

Денес 13:00CENTAR CELOSNO RENOVIRAN

CE IZDAVA STAN VO STROGIOT CENTAR DO CRKVATA SOBORNA, CELOSNO RENOVIR...


650 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 13:00Страна 1 од 366

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам