606 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Се продава кревет

Се продава кревет 078 451 909 број за контакт


1 €
или предлог цена
Денес 14:05Монофазен проточен бојлер

Продавам монофазен проточен бојлер Siemens 7kw.


5.000 МКД
или предлог цена
Денес 13:17Kamin/Pecka/Sporet na drva ALFA PLAM/ALFA PLAMEN 850

Odlicna sostojba, koristeno 2 sezoni


30.000 МКД
или предлог цена
Денес 10:28Se prodavaat Stakleni vrati - Peskareni

Stakleni vrati bez mentese - Kaleno staklo Sirina 77,4cm Visina 20...


90 €
или предлог цена
Денес 10:10Мијалник

Користен но добро сочуван


По Договор
или предлог цена
Денес 10:10Дрвени врати/Drveni vrati

Двете врати имаат hope кваки Вратите се продаваат по цена од 990 ден...


Денес 10:09Настрешница со многу поволна цена.

Димензии 5,5м*2м Тежина 300кг Nastresnica so mnogu povolna cena. ...


290 €
или предлог цена
Денес 10:09Паркет

BORDING VINICA!! Паркет 17мм Бука-парен 1 класа-1000 ден. Паркет ...


По Договор
или предлог цена
Денес 10:09Metalni Stolovi,Stol,Stolica

Se prodavaat metalni industriski tapacirani stolcinja vo supert sosto...


990 МКД
или предлог цена
Денес 10:09KUJNA

KUJNA MEDIJAPAN 2m. SO MASINA ZA SADOVI, SADOPER, FRIZIDER I ELEKTRIC...


По Договор
или предлог цена
Денес 09:48  НОВ ОГЛАС

декинг даски за во двор и тераси

се продаваат нови декинг даски 130м2. димензии должина 4метри, ширина...


29 €
или предлог цена
- 15 % Попуст
34 €
Вчера 20:37Француски лежај

Со димензии 160*190 функционален


4.500 МКД
или предлог цена
Вчера 17:12детско креветче

Детски кревет од тип на француски лежај димензии 75*150 Во Одлична...


2.500 МКД
или предлог цена
Вчера 17:12Ормар/Плакар

димензии 240*140*60


8.000 МКД
или предлог цена
Вчера 17:12Elektromotor

Elektromotor 3fazen,moze da rabote i kako monofazen Povise info..078...


5.500 МКД
или предлог цена
Вчера 16:34Регал - мост

Контакт: 076 287 204


4.000 МКД
или предлог цена
Вчера 15:54Petosed I trosed

Petosed I trosed Petosed 12000 den Trosed 6000 den


1 €
или предлог цена
Вчера 15:51Cesma

Prodavam cesma cena 600den


550 МКД
или предлог цена
Вчера 14:40Drveni komodi, masi,cevlanik so zakacalka..

Drveni komodi , masi , cevlarnik so zakacalka , tv komodi… se izrabot...


По Договор
или предлог цена
Вчера 14:29NEO KLIMA

Se prodava neo klima vo odlicna sostojba obicna ladi i gree perfekt...


5.500 МКД
или предлог цена
- 8 % Попуст
6.000 МКД
Вчера 14:14Panel 2,5 kw

Panel Atlantic 2,5 kw vo odlicna sostojba.


2.500 МКД
или предлог цена
Вчера 13:52Reflektor Nov so 1000Wati halogena svetilka

Reflektor so halogenska svetilka od 1000 wati nova ,,,slikite se od n...


2.200 МКД
или предлог цена
Вчера 12:25Termo pecka 6Ka ,Термо печка 6ка

Се продава Термо печка 6ка ,одлично сочувана,малку користена..6000 де...


6.000 МКД
или предлог цена
Вчера 12:13Drveni Dupli Prozori so vnatresni venecijaneri

Продавам зачувани Дрвени прозори, со дупли крила и дупли стакла и вна...


1.200 МКД
или предлог цена
Вчера 10:28Се продава комплет детска соба

Комплет детска соба


1 €
или предлог цена
04 фев 22:50Комплет спална соба

Комплет спална соба


1 €
или предлог цена
04 фев 22:45Kopac. Копач

Продавам копачи од голем до мал може и сите комплет Цена по договор


700 МКД
или предлог цена
04 фев 20:08Kamera Kameri

Novi Spy wifi kameri , koi moze da gi gledate na mobilniot, bez razli...


3.000 МКД
или предлог цена
04 фев 19:42Termor panel grealka

Thermor panel grealka 2,5 kw so drzac za na sid


1.800 МКД
или предлог цена
04 фев 18:35Пилана за производство и изработка на дрвен материал

Пилана за производство и изработка на дрвен материал Производи:греда,...


1 €
или предлог цена
04 фев 16:43GREALKA ZA KUPATILO

..................... PRODADENA ....................... ...............


850 МКД
или предлог цена
- 15 % Попуст
1.000 МКД
04 фев 16:17Masini drebunzi glodalki

Ima poveke masini


123.446 €
или предлог цена
03 фев 20:36Trpezariiski i klub masicki od masivno drvo

Izrabotuvame kvalitetni masi od masivno drvo po vasa zelba i dimenzii...


800 €
или предлог цена
03 фев 20:02Osaka klimatizer

Se prodava osaka klimatizer (agolna) cena po dogovor


По Договор
или предлог цена
03 фев 19:36Bojler za wc i za vo kujna

Se prodavaat skoro nekoristeni bojlero koncar za vo wc i za vo kujna....


По Договор
или предлог цена
03 фев 19:34ПРОДАВАМ КУЈНСКА БЕЛА ТЕХНИКА - КОРИСТЕНИ МНОГУ МАЛКУ !

Продавам кујнска бела техника фрижидер и машина за садови. Елементит...


1 €
или предлог цена
03 фев 19:12Alominski prozor

Alominski prozor nov so dimenzii 180×140


03 фев 18:40Lth Dlaboko Frizider

Se prodava frizider zamrznuvac Lth. Celosno ispraven, kapacitet okolu...


4.000 МКД
или предлог цена
- 20 % Попуст
5.000 МКД
03 фев 18:20Plise Komarnici

Izrabotka na plise komarnici edni od najkvalitetnite vo MK izrabotka ...


1 МКД
или предлог цена
03 фев 17:24Klub Masicki

Se prodavaat novi klub masicki izraboteni od kvalitetna iverica.. ...


2.000 МКД
или предлог цена
03 фев 17:09Страна 1 од 16

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам