Подкатегорија:
                   
132 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Kancelariski zelezni masi i stolici

Masite se kvalitetno izraboteni so zelezni ramki, koristeni vo intern...


1 €
или предлог цена
Вчера 23:28Stol

Se prodavaat stolici od masivno drvo,mnogu malku koristeni kako inven...


3.500 МКД
или предлог цена
Вчера 11:10Џамови и врати

Многу зачувана дограма


1.000 МКД
или предлог цена
Вчера 11:06Клуб маса од орев

Нова клуб маса од орев


17.500 МКД
или предлог цена
22 мар 21:34Trpezariska masa

Trpezariska masa retro stil - 208-92-73 dolzina-sirina-visina Izrabo...


23.000 МКД
или предлог цена
22 мар 21:34MASI NA RASKLOPUVANJE ZA KETERING, NASTANI...

masi na rasklopuvanje za ketering, nastani... IVERICA 2,5 santimi de...


1 €
или предлог цена
22 мар 15:11Dve stolici za restavriranje

Cena na edna 40 eur. Dvete za 80 eur.


40 €
или предлог цена
21 мар 10:58Masa za kompjuter

Biro, masa za kompjuter Tel za kontakt 078349486


2.300 МКД
или предлог цена
- 8 % Попуст
2.500 МКД
20 мар 18:10SE PRODAVA MASA

Masata e vo odlicna sostojba Cena 2000 den


2.000 МКД
или предлог цена
20 мар 15:05Итно!!! Топ Цена! Трп.Маса 6 столици!

Продавам маса дрвена со класични ногарки 150х90( 40) и 6 дрвени столи...


8.500 МКД
или предлог цена
20 мар 11:58Трпезариски маси

Трпезариски маси од стакло 12мм ( калено) поставени на метални нога...


По Договор
или предлог цена
19 мар 10:39Trpezariska masa i dva kreveti

Trpezariska masa so dimenzii 160x90 so moznost za prodolzuvanje za do...


По Договор
или предлог цена
19 мар 10:23Trpezariska masa

Masata e malku koristena i e dobro socuvana Masata ima i staklo


7.000 МКД
или предлог цена
19 мар 03:21Трпезариски маси и столици

Се продава 1 трпезариска маса и 4 столици Правоаголна: 110*70*74 со ...


1 МКД
или предлог цена
18 мар 11:45Stolici metalni

Se prodavaat metalni stolici za sekakva namena napraveni od metal i t...


1.800 МКД
или предлог цена
18 мар 10:08Столици

6 столици ,еко кожа тапацирани


1.300 МКД
или предлог цена
17 мар 14:24Столици

6 Столици тапацирани еко кожа , лесно за одржување


1.300 €
или предлог цена
17 мар 14:20Stolici trpezariski se prodavaat

Se prodavaat 6 trpezariski stolici tapacirani vo odlicna sostojba 4 g...


18.000 МКД
или предлог цена
17 мар 13:18STOLICI

Se prodavat novi moderni STOLICI za sank i za masa 2500 denari parce ...


2.500 МКД
или предлог цена
17 мар 02:15Се издаваат високи маси!

Издавам 7 високи маси за секаква пригода! Изработени од дрво. Цен...


200 МКД
или предлог цена
16 мар 14:56Masa

Zacuvani i kvalitetni


1 €
или предлог цена
16 мар 10:15Trpezariska masa 170 x 90

Se prodava trpezariska masa 190 cm dolzina 90 cm sirina.se prodava po...


250 €
или предлог цена
14 мар 07:51Masa i stolici

Маса и 6 столици Добро сочувани комплет 200евра Контакт 072311432 ...


7.500 МКД
или предлог цена
- 12 % Попуст
8.500 МКД
12 мар 13:23Se prodavaat masa i 6 stolici, regal

Se prodavaat Masa drvena so furnir, dimenzii - 128*108 (180*108 pust...


По Договор
или предлог цена
11 мар 19:10Masi i stolici

Se prodavaat -65 stolici -4 golemi masi (164x90) -7 Mali masi(120x...


1 €
или предлог цена
10 мар 19:28Masa i stolici rezba stilski mebel

Se prodava kvalitetna masiv-masa ,izrabotka vo rezba od masiv-orev . ...


80 €
или предлог цена
06 мар 17:10Vitrina

Redok model na vitrina repariran moznost da se prefarba vo druga Boja...


1 €
или предлог цена
06 мар 15:32Masa

Dve masi prakam po kargo


4.500 €
или предлог цена
05 мар 18:33SE PRODAVA TRPEZARISKA MASA

SE PRODAVA OKRUGLA TRPEZARISKA MASA OD LESNINA SO PUSTANJE,KAFEAVA BO...


7.000 МКД
или предлог цена
- 12 % Попуст
8.000 МКД
04 мар 09:38Klub masa

Odlicen dizajn, malku koristena, drvo


1.800 МКД
или предлог цена
03 мар 05:55Masa trpezariska,eftina

Masata ima dodatok za pushtanje so shto mu se zgolemuva dolzinata..Pr...


2.000 МКД
или предлог цена
- 9 % Попуст
2.200 МКД
02 мар 15:53Masicka nova

Masickata e skros nova ja prodavam zaadi zgresena boja


4.500 МКД
или предлог цена
01 мар 11:28SE PRODAVA INVENTAR OD RESTORAN

Se prodava inventar od restoran, za podetalni informacii na 075/633-8...


По Договор
или предлог цена
01 мар 08:26Prodavam dve drveni masi i komoda

drveni masi i komoda dobro socuvani


4.000 €
или предлог цена
28 фев 21:18KLUB MASICKI - 3 PARC.

TELEFON ZA KONTAKT : 078 438 720


1 МКД
или предлог цена
28 фев 15:40Trpezariska masa so 6 stolici

Se prodava staklena trpezariska masa so 6 stolici mozi i zamena za tr...


10.000 МКД
или предлог цена
27 фев 19:02Шанкерски столици

Продавам дрвени шанкерски 6 столици (81x36) и 3(46x36) исти малечки. ...


7.500 МКД
или предлог цена
26 фев 13:49Masa Staklena

Se prodava malce koristena Masa Staklena Za poveke info ili sliki...


7.500 МКД
или предлог цена
18 фев 16:46Drvena masa so stolici

Drvena masa so stolici. Pretapacirani I lakirani. Odlicen kvalitet. D...


13.500 МКД
или предлог цена
12 фев 00:04Маса + 4 столици

Се продаваат нова маса со 4 столици


18.000 €
или предлог цена
08 фев 21:24Страна 1 од 4

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам