Охрид
                           
416 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Kukja

Se prodava kukja so dvorno mesto 2330 m2 k.p 419/1 Kukjata se naogja...


120.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

Денес 08:29Kukja

Se prodava kukja vo s.Orovnik 157m2 BROJ ZA kontakt 070-624-027 BR...


65.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

Денес 08:28Kujkata se PRODAVA

Se Prodava Kujka vo Naselba Racha - Ohrid Kujkata e so golem dvor, o...


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

Денес 06:52Домениканска Република

Се продаваат мулти функционални објекти во Домениканска Република. Тр...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

Денес 05:10Se prodava kuka vo Ohrid

Se prodava kuka vo Ohrid - poveke info na telefon Kontakt samo n...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

Вчера 18:32Kuka Mesto Plac

Se prodava mesto kuka plac So imoten list Voda Struja 1250 kv...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

Вчера 15:05ИМПЕРИЈА – Куќа 112м²

Шифра Д 96/8 Се продава куќа со површина 112м² со катност П+1 и помо...


72.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

Вчера 13:26ИМПЕРИЈА – Куќа на продажба

Шифра Б 87/19 Се продава куќа со површинa 222м² со катност П+2 и дв...


135.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

Вчера 13:26Cityview apartmani Ohrid

☀ Апартмани CITYVIEW - Охрид ☀ 💫💫💫 Промотивно💫💫💫 🔝Cityview...


1.600 МКД
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

Вчера 13:00Kukja se prodava co prv krug Centar Ohrid

Kukjata e renovirana Sekoj sprat e samostojna mozis da gi prodavas k...


400.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

Вчера 13:00Куќа Видобишта,во близина на Стобекс

Куќата е комплетно реновирана, поставена е нова : Струја, вода, догра...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

Вчера 12:50Куќа на 8 ми Март

Се Продава куќа на 8-ми Март, во близина на Винарската Визба... Куќат...


133.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

Вчера 12:49Kukja (kluc na raka) Nas Vidobista

Kukjata e vednas vselliva, mirna lokacija za semeen zivot...


100.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

Вчера 12:49Куќа на ул. БУДВА

Куќата е лоцирана на мирна и тивка локација... Градена е рам конструк...


86.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

Вчера 12:48Одлична Куќа на Марко Цепенков

Куќата е на мирна локација,се продава опремена како на сликите, има 2...


114.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

Вчера 12:48Куќа во Охрид од 271м2 во урбана заедница на Питу Гули !!!

Се продава Куќа во Охрид, во урбана заедница Горна Влашкамала на ули...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

Вчера 12:17Се изнајмува Вила Силва

Се издава викендица во Чекоштина во близина на хотелот Сончева порта....


По Договор
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

Вчера 09:19Продавам куќа во Пештани

Се продава куќа во Пештани на 20 метри од брегот. Цена по договор 0...


1 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

Вчера 08:41ПОВОЛНО! Стара куќа на ОДЛИЧНА ЛОКАЦИЈА

Се продава стара куќа на одлична локација со вкупна површина од 150м2...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
70.000 €
Охрид

Куќи / Вили

30 сеп 23:43Prodavam Vila Sveti Naum Ljubanista

Prodavam familijarna Villa vo Sveti Naum Ljubanista vo najub...


43.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

30 сеп 22:24Се продава куќа во Охрид

Се продава куќа на улица Крсте Мисирков 40/42, после Крст џамија, на ...


360.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

30 сеп 14:38СЕ ПРОДАВА КУЌА

Куќата е со имотен лист и можност за надградба.... За повеќе информа...


1 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

30 сеп 13:47Се продава куќа на атрактивна локација во Охрид

Се продава одржана куќа на два спрата на атрактивна локација во Охрид...


1 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

30 сеп 11:37Apartmani Star Grad

Apartmani vo star grad do crkvata Sv. Sofija so terasi i pogled na ez...


2 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

30 сеп 10:18ИМПЕРИЈА – Куќа 90м²

Шифра Д 91/11 Се продава куќа со вкупна површина 90м² со катност н...


75.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

29 сеп 21:03ИМПЕРИЈА – Куќа продажба

Шифра Д 89/14 Се продава дел од куќа (прв кат) со површина 79м² и п...


60.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

29 сеп 21:02Kukja vo Ohrid, Star Grad nad Tabana i Plostad, star del

Se prodava kukja vo stariot del na Ohrid, centralno gradsko jadro, na...


1 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

29 сеп 17:27Apartmani Veloski - Ohrid

Se izdavaat novi apartmani od 50 i 70m2 na samo10 min.pesacko rastoja...


1 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

29 сеп 10:22Се продава нова куќа во Охрид /Se prodava nova kuka vo Ohrid

Се продава нова куќа со површина од 240м2 + 150м2 двор на улица Радој...


1 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

29 сеп 10:02Куќа наспроти фабриката Костал

Куќата е лоцирана во шумата наспроти фабриката Костал на граница изме...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

29 сеп 09:19Apartmani Lile Pestani i Bungalowi

Вила Лиле Апартманите на Вила Лиле се одалечени на само 20 метра о...


1 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

29 сеп 08:34Ефтина и убава куќа во центар

Агенција ГЕО СИСТЕМ ИНЖИНЕРИНГ од Охрид посредува при продажба на дел...


53.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

28 сеп 21:18ИМПЕРИЈА НЕДВИЖНОСТИ – Kуќа 330м2

Се продава куќа со катност П+1+ПК, вкупна површина на куќата 330м2 ...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

28 сеп 20:47ИМПЕРИЈА – Продажба на куќи

Шифра Д 77/26 Се продаваат комплекс од две куќи со површина 510 м² ...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

28 сеп 20:47Kukja od 350 m2

Kukjata ima podrum, prizemje, sprat i potkrovje. Cist imoten list. ...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

28 сеп 13:43Се продава куќа во с.Лакочереј Охрид

Се продава куќа во с.Лакочереј Охрид Се продава куќа со површина 220...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

28 сеп 02:57ИМПЕРИЈА – Спрат од куќа

Шифра Д 99/16 Се продава спрат од куќа со површина од 86м² со ра...


95.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

27 сеп 21:49ИМПЕРИЈА – Куќа на одлична локација

Шифра Д 82/25 Се продава куќа со површина 284м² со катност П+1 и по...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

27 сеп 21:40Semejna kukja od 243m2 - ZDRAVESKI

Se prodava kukja od 243m2 na ul.Dame Gruev Kukjata ima tri kata so s...


140.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

27 сеп 15:01Kukja od 135m2 so pogled na gradot i ezeroto - ZDRAVESKI

Kukja vo Baraki od 135m2 so pogled kon Ohridskoto ezero I gradot. Se...


120.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

27 сеп 15:01Страна 1 од 11

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам