1039 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

BMW X1 2.0D 177 KS X-DRIVE NAVI XENON KAMERA - 11..MT Auto

BMW X1 2.0D 177 KS X-DRIVE NAVI UNIKAT NOV - 167000 KM, SERVISNA KNI...


11.999 €
или предлог цена
03 дек 13:40Промовирано

VW GOLF 2.0 TDI 140 KS 6 BRZ HIGHLINE - 10..MT Auto

VW GOLF 2.0 TDI 140 ks 6 BRZINI HIGHLINE NAVI - 160000 KM GARANCIJA ...


7.800 €
или предлог цена
03 дек 13:41Промовирано

Mercedes Benz ML 280

•Mercedes Benz ML 280 • •Advantage edition • •Motor:2987cm3 140kw ...


10.000 €
или предлог цена
Вчера 20:54НОВ ОГЛАС
Промовирано

Audi A6 C6 3.0 TDi S-line Quattro Automatic

Se prodava Audi A6 C6 3.0 TDI S-line Quattro Automatic. Registrirana...


4.999 €
или предлог цена
Денес 14:23Mercedes S550 Long 2007 Godina

Se prodava Mercedes S 550 benzin 2007 godina, long verzija donesen od...


14.500 €
или предлог цена
Денес 14:18VW Golf 7 1.2 TSI

Prodavam VW Golf 7 1.2TSI Trendline od prv sopstvenik, so zapazeni si...


9.999 €
или предлог цена
Денес 13:53Se prodava Vw touran 2005 1.9 tdi

Se prodava Vw touran 2005 1.9tdi 77kw 6stepen munuvac, voziloto e dob...


5.500 €
или предлог цена
Денес 13:50Bmw e90 320d 116hp 2009 Facelift

BMW E90 116hp FACELIFT 2009 god Bez nikakvi vlozuvanja. Od oprema pos...


8.200 €
или предлог цена
Денес 13:34Lancia Lybra 1.9 jtd

Se prodava Lancia Lybra registrirana do 18.07.2023


1.300 €
или предлог цена
Денес 13:00VV Touareg 3.0 V6

ПРОДАВАМ: VW Tuareg 3.0tdi V6 4x4 -Алуминиумски бандажи со нови зимс...


10.999 €
или предлог цена
Денес 13:00FORD FIESTA 1,4 TDCI REGISTRIRANA I SERVISIRANA(TITANIUM)

Voziloto e zacuvana maksimalno. Napraveno e kompleten servis vo Sept...


5.150 €
или предлог цена
Денес 13:00Pezo 407 1.6 hdi 2006 god

Se prodava Peugeot 407 1.6 hdi 2006 godina registrirano do 08.2023 or...


3.400 €
или предлог цена
Денес 12:46Se prodava Skoda fabia 1.9 tdi 74kw

Skoda fabia 1.9 tdi 74kw


3.300 €
или предлог цена
Денес 12:38  НОВ ОГЛАС

HONDA ACCORD 2.4 MUGEN

perfektna sosotojba


18.000 €
или предлог цена
Денес 12:37  НОВ ОГЛАС

Alfa mito 1.6jtdm

Registrirana pred eden mesec -novi zimski gumi -novi diskoj i plocki...


1 €
или предлог цена
Денес 12:25TOURAN HIGHLINE 2.0TDI DSG 7sedista 2013god

Prodavam VW Touran Highline 2.0TDI 2013god Voziloto e vo perfektna s...


9.600 €
или предлог цена
Денес 12:23BMW 116i

Se prodava BMW 116i Registrirano cela godina do 08/23 Benzin plin ...


4.700 €
или предлог цена
Денес 12:22Touran 1.9tdi 2006 6brz.

Kolata e vo odlicna sostojba so ful oprema 5sedista


4.300 €
или предлог цена
Денес 11:49mercedes c220 cdi


5 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
5.900 €
Денес 11:41Opel Corsa 1.2 Benzin

Opel Corsa 1.2 Benzin 2004 God Klima Servo volan Elektrika na pro...


1 €
или предлог цена
Денес 11:40RENAULT 19 1.9D 55kw 1993g

Se prodava Renault 19 -1.9 -dizel -55 kw 1993 god . Reg do- 22 dekemv...


800 €
или предлог цена
Денес 11:03OPEL ASTRA G 1.2 16V FULL OPREMA

Opel astra G COMFORT 1.2 16v 98 godina od prv gazda so realna kilomet...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
2.100 €
Денес 10:59Se prodava mercedes e 320cdi

Se prodava mercedes e 320 cdi vo ekstra sostojba. Cena po dogovor. ...


1 €
или предлог цена
Денес 10:36VW Passat 1.9TDI 105KS 2008g

Se prodava VW Passat 1.9TDI 105KS 2008g 220 000 km Uvezena od Francij...


6.300 €
или предлог цена
Денес 09:49VW GOLF 5 variant 2007g 1.9tdi 77kw 105ks

Se prodava odlicen golf 5 1.9 tdi 77 kw 105ks 2007g Mnogu zacuvan i...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
1.234 €
Денес 09:46Opel Astra 1.7 DTI - 2002, prv gazda, servisna istorija

Se prodava Opel Astra 1.7 DTI - Isuzu motor, 2002 godina, prv gazda, ...


1 €
или предлог цена
Денес 09:33Fiat grande 12ben plin

Fiat grande 12 ben plin 2008god so ful oprema napraveni servisi klima...


2.899 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
2.999 €
Денес 08:26Opel corsa 12 ben plin 2009g

Corsa 12ben plin 2009god ful oprema napraveni servisi registrirana us...


3 €
или предлог цена
Денес 08:26  НОВ ОГЛАС

BMW 630 i Cabrio

Se prodava BMW 630 i Cabrio vo odlicna sostojba so full oprema, pomin...


1 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
25.000 €
Денес 08:14RENO TVINGO 1.2 plin

Vo odlicna sostojba Set lamela potisna Smenato ujle fitri Nov ...


800 €
или предлог цена
Денес 07:07  НОВ ОГЛАС

Opel vektra 2.2 dizel

2003 dodina 2.2 dizel novi zimski gumi zelen karton odlicna sostojba...


По Договор
или предлог цена
Денес 06:08BMW 320D E46KA, ZAMENA MOZE ZA GOLF 5 1.9 TDI

SAMO DENES I UTRE 3100 EVRA KESH! SAMO DENES I UTRE 3100 EVRA KESH! ...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
3.500 €
Денес 06:00Opel Insignia 2.0 CDTI NAJJ FULL OPREMA

Registrirana so zelen karton do mart 2023 Golem i mal servis naprave...


8.000 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
8.200 €
Денес 01:20Opel astra

Opel astra 1.9cdti 110kw/150ks Full oprema Komandi na volan,klima,t...


1 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
2.700 €
Денес 01:03MERCEDES E 220 ELEGANCE 2011

Mercedesot e dojden od Germany so vozenje Plateni se site davacki ...


14.800 €
или предлог цена
Вчера 21:35VW GOLF MACH 77kw105ps 2012

Golfot e dojden so vozenje od Germany Plateni se site davacki do r...


9.500 €
или предлог цена
Вчера 21:32OPEL INSIGNIA 2.0 ...96KW...136HP...2012God

SE PRODAVA OPEL INSIGNIA AVTOMATIK 2012 God.KOLATA E VO ODLICNA I...


9.500 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
9.800 €
Вчера 21:08VW Passat 2.0tdi

VW Passat 2.0 TDI •Voziloto e redovno servisirano za sto poseduvam ...


14.000 €
или предлог цена
Вчера 21:06  НОВ ОГЛАС

Citroen C3 pikasso

Се продава Citroen C3 pikasso. -Колата е...


По Договор
или предлог цена
Вчера 21:06Mercedes Benz ML 280

•Mercedes Benz ML 280 • •Advantage edition • •Motor:2987cm3 140kw ...


10.000 €
или предлог цена
Вчера 20:54  НОВ ОГЛАС

Gaz Gazika Uaz Jip

Se prodava Gazika dizel vo ispravna sostojba


2.500 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
2.600 €
Вчера 20:20VW Passat B7 / 2.0 TDI BlueMotion 140ks

Se prodava VW Passat B7 Limousine COMFORTLIN / diesel 2.0 TDI blueMot...


1 €
или предлог цена
Вчера 20:19TOUAREG 3.2 V6 Moze i zamena

Benzin plin,2 para bandazi 20ki i 17ki,vtor gazda uvezen od svajcarij...


6.900 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
7.300 €
Вчера 20:12Страна 1 од 26

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам