Аеродром
                   
620 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Вработуваме персонал за припремање на храна

Ресторан за брза храна во аеродром има потреба од персонал за припрем...


28.500 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

Денес 13:00Промовирано

ПОМОШНИК БРАВАР / BRAVAR

Се бара помошник бравар со и без работно искуство Локација: населба ...


20.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

Денес 14:37LA PIZZA VRABOTUVA!

Poradi zgolemen obem na rabota timot na La Pizza vrabotuva picmajstor...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

Денес 14:32Вработуваме персонал за припремање на храна

Ресторан за брза храна во аеродром има потреба од персонал за припрем...


28.500 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

Денес 13:00Baram devojcinja za rabota vo kafic vo Tc Biser

Se baraat devojcinja za rabota vo kafic kako kelnerki. Kontakt tel.0...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

Денес 11:26Дипломиран инженер агроном

Дипломиран инженер агроном нуди соработка 075270066 Блашко


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Барам работа

Вчера 14:49Rabota vo peralna

Baram rabotnik za vo peralna so oskustvo 1000 den do 18 h


10 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

Вчера 09:31Kuvar/ka

Potrebno e kuvar/ka so rabotno iskustvo vo restoran vo naselba Aerodr...


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

22 сеп 21:19Kelner

Poradi zgolemen obem na rabota potrebno e kelner za rabota vo restora...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

22 сеп 21:19GIRO BIZNIS

BARAME PARTNER SO MALA INVESTICIJ ZA GIRO DUKAN.ODLICNA ZARABOTKA.Z...


3.500 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

22 сеп 16:09Se baraat dervojki za Rabota !!!

Se Baraat , Otvoreni , Komunikativni , Atraktivni devojki za rabota ...


10.000 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

22 сеп 15:38Промотер

Трговско издавачка куќа, поради проширување бара: - 2 продавачки (...


25.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

22 сеп 13:33Barame Pica Pastrmajlija Majstor za rabota

Barame Pica Pastrmajlija Majstor za rabota vo Gostilnica kaj tri bise...


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

21 сеп 23:49Baram Konobar za gostilnica vo aerodrom kaj tri Biseri

Baram Konobar za gostilnica vo aerodrom kaj tri Biseri so iskustvo ko...


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

21 сеп 23:49GRAND BURGER 1 ИМА ПОТРЕБА ОД ПЕРСОНАЛ

Fast food ,,GRAND BURGER",со локација во Ново Лисиче,има потреба од ...


1 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

21 сеп 13:10Бараме Продавач/web shop

Компанија за продажба на резервни делови за скутери, велосипеди и гра...


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

21 сеп 09:28Бараме Магационер

Заради зголемен обем на работа имаме потреба од дополнување на нашиот...


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

21 сеп 09:28Se bara rabotnik vo market

Se bara maski personal za rabota vo market vo aerodrom diskont m pora...


22.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

21 сеп 08:23Se baraat pomosnici i majstori za gips karton i moleraj

Se baraat pomosnici i majstori so i bez rabotno iskustvo


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

20 сеп 16:48Baram majstor za lajbici, lepinji

Пекара има потреба од мајстор за изработка на лајбици, питарки и пеци...


1 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

20 сеп 15:34Pekara ima potreba od prodavacka

Пекара во Аеродром има потреба од продавачка. Се работи во прва смена...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

20 сеп 15:34Barame personal za restoran

Barame gotvachi, kelneri/kelnerki, shankeri, salaterki i higienichark...


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

20 сеп 15:28CITY LOGISTIC GROUP BARA RABOTNICI ZA OBEZBEDUVANJE

Renomirana agencija za obezbeduvanje City Logistic Group, poradi zgol...


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

20 сеп 14:24Чистење

чистам канцералии кафичи влезови и други објекти контакт тел 071271 ...


2 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Барам работа

20 сеп 11:00Nudam rab za ofset masinist

Imame potreba od ofset masinist za prekuvremeno rab vreme.


200 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

20 сеп 10:30Градежни работници - Петоградба ДОО -

Поради зголемен обем на работа, градежното претпријатие Петоградба им...


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

19 сеп 23:57Градежни работници - Петоградба ДОО -

Поради зголемен обем на работа, градежното претпријатие Петоградба им...


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

19 сеп 23:57Se bara rabotnik

Dokolku sakate da gi naucite tajnite na stolarijata ne ispustajte ja ...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

19 сеп 22:34pomosnik groomer

Se bara pomosnik groomer(frizer za kucinja). Rabotata e lesna i ne vi...


18.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

19 сеп 17:57Se baraat vozaci so Ц и Е

Se baraat vozaci so Ц и Е kategorija,so EU dokumenti,Svedska firma,se...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

19 сеп 15:44Такси фирма има потреба од возачи

Такси фирма бара возачи, за возила под рента 071345540


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

19 сеп 15:34se bara personal za rabota

Personal za rabota:pomosnici vo kujna,sadoperaci i higienicari


1 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

19 сеп 12:33Baram Rabota Da Cuvam Deca I Stari Lica

Seriozna Zena Bara Rabota Da Cuva Deca, Stari Podvizni Lica I Po Potr...


1 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Барам работа

19 сеп 11:39АГЕНЦИЈА ЗА НЕДВИЖНОСТИ ИМА ПОТРЕБА ОД АГЕНТИ

Агенција за недвижности БЛОК има потреба од 2 агенти за презентација ...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

19 сеп 09:26Distributer vo Skopje

Компанија има потреба за дистрибутер на весници и списанија во Скопје...


21 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

19 сеп 09:22Distributer za niz Makedonija

Нудиме работа за дистрибутер низ источна Македонија 3 пати неделно. ...


24 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

19 сеп 09:22Kontrolor vo distribucija

Kompanija ima potreba za kontrolor vo distribucija. Informacii 09-16...


25 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

19 сеп 09:22Se baraat burekdzija i slatkarki za rabota vo francija

Se baraat burekdzija i slatkarki za rabota vo paris francija. Pozelno...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

18 сеп 18:35Помишничка за во кујна/Pomosnicka za vo kujna

Кујна ‘’ГУРМАН” бара помошничка за во кујна со претходно работно иску...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

17 сеп 08:41BARAM GOTVACKA

BARAM GOTVACKA ZA RESTORAN VO LISICE 075 239 527


24.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

16 сеп 21:37HIGIENICARKA

BARAM HIGIENICARKA I POMOSNICKA ZA VO KUJNA ZA VO RESTORAN VO NOVO LI...


15.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

16 сеп 21:37Страна 1 од 16

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам