Аеродром
                   
501 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Се нуди работа во ресторан

Потребна е жена за работа во кујна во ресторан во населба Аеродром. ...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

Денес 13:00Промовирано

Вработуваме персонал за припремање на храна

Ресторан за брза храна во аеродром има потреба од персонал за припрем...


31.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

Денес 13:00Промовирано

Potreben e personal za vo restoran

Poradi zgolemen obem na rabota restoran " moja kukja " ima potreba od...


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

Денес 16:19DISPATCHER ZA USA MARKET

Potrebni se dispeceri so iskustvo za flatbed USA market Odlicno p...


1 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

Денес 14:56Нудам сметководствени услуги

Нудам сметководствени услуги по поволни цени за ДООЕЛ И ТП


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

Денес 13:23Вработуваме персонал за припремање на храна

Ресторан за брза храна во аеродром има потреба од персонал за припрем...


31.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

Денес 13:00Се нуди работа во ресторан

Потребна е жена за работа во кујна во ресторан во населба Аеродром. ...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

Денес 13:00Distributer na postenski pratki

Компанија нуди работа за дистрибутер на поштенски пратки во Скопје И...


20 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

Денес 10:07vrabotuvame frizerka sivacka i higienicarka

vrabotuvame frizerka sivacka i higienicarka,opst rabotnik so rabotno ...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

Денес 09:00Pomosnik majstor

Firmata Velepod dooel Skopje ima potreba od pomosnik rabotnik monter ...


27.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

Вчера 21:11Kelner / Kelnerka

Кафе бар во Центар има потреба од персонал. За повеќе инфо 0712772...


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

Вчера 19:43Personal za vo kafic

Kafe bar ima potreba od kelneri kelnerki Povekje informacii na: 0...


21.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

Вчера 19:43Kelner/ Kelnerka

Кафе бар во Аеродром има потреба од персонал. Инфо: 071277297


21.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

Вчера 19:43Inastalater na sistemi / Инсталатер на системи

Поради проширување на својот тим, Сигурност ДП објавува оглас за враб...


1 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

Вчера 14:59Serviser za PP Aparati / Сервисер за ПП Апарати

Поради проширување на својот тим, Сигурност ДП објавува оглас за враб...


1 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

Вчера 14:59АВТО ШКОЛА

АВТО ШКОЛА АВТОМАК ОД СКОПЈЕ ИМА ПОТРЕБА ОД ЛИЦЕНЦИРАН ИНСТРУКТОР З...


18.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

05 дек 12:45Vozac so E-kat cerada so MK dokumenti

kratki turi info na mob .


12 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

05 дек 09:21Barame gradezen inziner ili tehnicar

Firma bara gradezen inziner ili tehnicar.


1 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

04 дек 16:49Вработуваме персонал за примање и издавање на нарачки

Munchies burger има потреба од млади, љубезни и амбициозни работници ...


28.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

04 дек 13:00ГП ПЕТОГРАДБА - ВКВ мајстори

Поради зголемен обем на работа, градежното претпријатие Петоградба им...


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

04 дек 10:05Rabota vo Germanija, McDonalds

Nudime rabota vo restorani McDonalds vo Germanija, vo okolina na Stut...


250 €
или предлог цена
- 14 % Попуст
290 €
Аеродром / Скопје

Нудам работа

03 дек 20:54Se baraat vozaci so Ц и Е

Se baraat vozaci so Ц и Е kategorija,so EU dokumenti,Svedska firma,se...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

03 дек 15:28Se bara vozac so E kategorija

Stil logistik od Skopje ima potreba od vozac so E kategorija (slep...


1.500 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

02 дек 13:00Popust i marketing

1 aplikacija Popust na preku 500 mesta samo vo skopje preku 1000 v...


1.111.111 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

02 дек 09:59СЕ БАРА БРОКЕР ЗА РАБОТА ВО АГЕНЦИЈА ЗА НЕДВИЖНОСТИ

РЕНОМИРАНА АГЕНЦИЈА ЗА НЕДВИЖНОСТИ ИМА ПОТРЕБА ОД АГЕНТИ - КИ ЗА РАБО...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

01 дек 13:59Бонус Сервис има потреба од хигиеничари

Бонус Сервис има потреба од хигиеничари за секојдневна работа на пла...


25.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

01 дек 11:52Avtomehanicari avtoelektricari

Avto servis ima potreba od trojca avtomehanicari i dvajca avtoelektri...


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

01 дек 08:31Baram zana za sienje шиење

Baram zena za sienje ili kroenje vo sivacka rabotilnica vo Skopje. Mo...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

30 ное 20:21Clutch caffe ima potreba od personal

Ново отворен кафе-бар во Ново Лисиче/Аеродром има потреба од конобарк...


10 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

30 ное 14:39Градежни работници - Петоградба ДОО -

Поради зголемен обем на работа, градежното претпријатие Петоградба им...


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

30 ное 00:06Se baraat pomosnici i majstori za gips karton i moleraj

Se baraat pomosnici i majstori so i bez rabotno iskustvo


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

29 ное 21:03Se baraat higienicarki za rabota

Se baraat higienicarki za rabota vo Skopje prijaveni na celosno rabot...


1 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

29 ное 17:24Potreben e Administrativen sekretar

Dom365- drustvo za upravuvanje, tehnicko odrzuvanje i higiena na zgra...


25.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

29 ное 12:15Градежни работници - Петоградба ДОО -

Поради зголемен обем на работа, градежното претпријатие Петоградба им...


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

28 ное 23:58Промотер

Трговско издавачка куќа, поради проширување бара: - 2 продавачки (...


25.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

28 ное 15:39Бараме Продавач/web shop

Компанија за продажба на резервни делови за скутери, велосипеди и гра...


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

28 ное 09:18Бараме Магационер

Заради зголемен обем на работа имаме потреба од дополнување на нашиот...


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

28 ное 09:18Dispecer za Megunaroden Transport vo Evropa

Se bara dispecer so iskustvo za vodenje na sopstveni kamioni na relac...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

27 ное 12:20Barame zena za domasni raboti

Barame zena za domasna rabota (cistenje,gotvenje i peglanje) ponedeln...


12.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

27 ное 12:04Se baraat rabotnici vo Avtoperalna

Se baraat rabotnici vo avtoperalna vo naselba Aerodrom...Plata po dog...


1 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

26 ное 17:21Потреба од молер/гипсар

Firma od skopje ima potreba od moleri i gipsari. Oglasot vazi samo za...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

25 ное 12:30Rabota vo peralna

Baram rabotnik za vo peralna so oskustvo 1000 den do 18 h


10 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

23 ное 08:25Страна 1 од 13

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам