702 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

HUAWEI HONOR 9 LITE

Se prodava ispraven PALI-VOZI nema nikakov problem


5 €
или предлог цена
Вчера 21:55Се продава!!! Nokia asha 200

Nokia asha 200 Со 2сим 070822608 ИЛЕ


1.500 МКД
или предлог цена
Вчера 19:21Honor 20 lite 128gb Full Pack

Telefonot e odlicno zacuvan bes nikakvi ostetuvajna Raboti na site ...


6.400 МКД
или предлог цена
Вчера 18:55Se prodava Iphone 6s staklo socuvan

Se prodava 6s so nova baterija i nov ekran …cena 5000den


5.000 МКД
или предлог цена
Вчера 15:12Se prodava iphone 4 staklo socuvan

Se prodava 4 staklo socuvan cena 1500den


1.500 МКД
или предлог цена
Вчера 15:12SAMSUNG A80 FULL PACK 8/128

TELEFONOT E MAKSIMALNO ZACUVAN SLEDUVA SO CELOSNO PAKOVAJNE .8 GIGA R...


12.500 МКД
или предлог цена
- 4 % Попуст
13.000 МКД
Вчера 13:34Samsung Galaxy S20 ULTRA - MAKSIMALNO ZACUVAN

Se prodava Samsung Galaxy S20 ULTRA Telefonot e zacuvan maksimaln...


26.999 МКД
или предлог цена
- 4 % Попуст
28.000 МКД
Вчера 13:00Iphone 12

Iphone 12 64 GB BLUE NEVERLOCK Sleduva so: kutija,kable,staklo,maska...


550 €
или предлог цена
Вчера 12:16TCL 20SE 4/64 DUAL SIM NOV SO 24 MESECI Garancia

NOV SO 24 MESECI Garancia Cenata ne e fiksna. https://m.gsmarena....


6.500 МКД
или предлог цена
- 19 % Попуст
8.000 МКД
Вчера 11:43SAMSUNG A52 FULL PACK

SAMSUNG A52 MAKSIMALNO ZACUVA SLEDUVA SO CELOSNO PAKOVAJNE I VAZECKA...


220 €
или предлог цена
Вчера 10:38Samsung Galaxy S10 8/128GB

Samsung Galaxy S10 8/128GB POJAKIOT MODEL staklo raboti na site opera...


13.500 МКД
или предлог цена
Вчера 10:13Huawei Mate 20 lite

Huawei Mate 20 lite staklo raboti na site operatori 075960460


6.000 МКД
или предлог цена
Вчера 10:12Huawei P smart 2021 FULL BOX

Huawei P smart 2021 FULL BOX KAKO NOV SO VAZECKA GARANCIJA OD A1 OD 1...


7.500 МКД
или предлог цена
Вчера 10:12Honor 8X FULL BOX

Honor 8X staklo raboti na site operatori 075960460


5.800 МКД
или предлог цена
Вчера 10:12Huawei P30 lite FULL BOX

Huawei P30 lite FULL BOX KAKO NOV RABOTI NA SITE OPERATORI 075960460


7.500 МКД
или предлог цена
Вчера 10:12Samsung s10 kako Nov full paket fabrika

Mn malku koriste kako Nov bez zameni


2 МКД
или предлог цена
18 мај 22:19Nokia 6300 4g nov neodpakuvan

Se prodava nokia 6300 4g telefonot e nov rab na site mrezi zemen e 18...


4.000 МКД
или предлог цена
18 мај 20:28Iphone SE 2020

Iphone SE 2020 Red 64gb 100% battery healt, dobro socuvan, raboti per...


200 €
или предлог цена
18 мај 20:26HUAWEI NOVA 9 - KAKO NOV

- HUAWEI NOVA 9 - PERFEKTNA SOSTOJBA - PISMENA GARANCIJA USTE 19 MES...


16.000 МКД
или предлог цена
18 мај 17:35Samsung Galaxy S10+ - S10 Plus

Se prodava kako nov Samsung Galaxy S10+. Telefonot doagja so origi...


15.999 МКД
или предлог цена
- 6 % Попуст
16.999 МКД
18 мај 17:34HUAWEI P20 Lite bez zabeleska KAKO NOV

Se prodava HUAWEI P20 LITE, plava boja. Telefonot e bukvalno kako no...


6.300 МКД
или предлог цена
- 3 % Попуст
6.500 МКД
18 мај 16:21Huawei P30 ® FULL PACK ® → 071/304-666 ←

Huawei P30 full pack bez znaci na koristenje so Google Play services....


11.000 МКД
или предлог цена
18 мај 12:59SAMSUNG A52S 5G uste 20meseci garancja od A1

Samsung A52S 5G full pack uste 20 meseci garancja od A1 16.000ден. z...


16.000 МКД
или предлог цена
18 мај 12:59HUAWEI P30 lite FULL BOX

HUAWEI P30 lite FULL BOX KAKO NOV RABOTI NA SITE OPERATORI 075960460


7.500 МКД
или предлог цена
18 мај 11:08Honor 8S 3/64GB

Honor 8S staklo kako nov so zastitna maska i staklena foloja 18D rab...


4.600 МКД
или предлог цена
18 мај 10:42ALCATEL U5 *NOV*

Alcatel U5, slikite se od telefonot, nov voopsto neupotreben, sled...


2.999 МКД
или предлог цена
18 мај 09:45Xiaomi Redmi Note 10 *NOV*

Nov, voopsto nekoristen so pismena garancija od operator, sleduva so ...


9.500 МКД
или предлог цена
18 мај 09:45Iphone 8 Plus

Одличен е телефонот и работи песпрекорно. Батеријата му е нова со 100...


11.900 МКД
или предлог цена
18 мај 09:11Se prodava Samsung

Telefonot e vo odlicna sostojba


2.000 МКД
или предлог цена
17 мај 23:32IPHONE 11

Se prodava iPhone 11 zacuvan kako nov bez grebnatinka, koristen so za...


По Договор
или предлог цена
17 мај 23:28HUAWEI P30 PRO 8gb ram/128gb

Odlicen telefon ,super zacuvan,telefonot ima strasna kamera edna od n...


15.500 МКД
или предлог цена
17 мај 18:26Honor 20 lite 4/128GB

Honor 20 lite staklo raboti na site operatori i mozi da se vudi vo se...


6.500 МКД
или предлог цена
17 мај 18:10Nokia 150 - neodpakovan

Se prodava nokia 150 telefonot voopsto ne e pusten zemen od a1 nekodi...


3.000 МКД
или предлог цена
17 мај 16:52SAMSUNG S10 8GB RAM KAKO OD SALON FULL KUTIJA

BEZ NITU EDNA TOCKA NA NEGO BEZ ZAMENI


1 €
или предлог цена
17 мај 13:01iPhone 12 kako nov neverlock full pack

iPhone 12 zacuvan kako nov na site mrezi raboti bez nikakva mana true...


530 €
или предлог цена
17 мај 10:03Xiaomi Redmi note 10 pro full pack Telekom

Xiaomi Redmi Note 10 PRO so full pakovanje i garancija od Telekom kak...


11.000 МКД
или предлог цена
17 мај 10:03Huawei Mate 10 Pro so kutija

Se prodava Huawei Mate 10 Pro vo odlicna sostojba so kutij,kabel i po...


10.000 МКД
или предлог цена
- 5 % Попуст
10.500 МКД
17 мај 08:36Se prodavaat polovni telefoni

Zvonete na 078 204 998 Wiko Y62 nov kupen od A1 so garancija 2 god...


1 МКД
или предлог цена
17 мај 08:15SAMSUNG S10+ PLUS ***KAKO NOV***

Samsung s10 G975F-DS Telefonot e zacuvan kako nov 8gb ram 128gb m...


16.000 МКД
или предлог цена
- 3 % Попуст
16.500 МКД
17 мај 05:37Mi 10t 5g nov

Moze zamena so moja ili vasa doplata


15.500 МКД
или предлог цена
16 мај 23:22Страна 1 од 18

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам