Подкатегорија:
                   
267 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Hyndai klima 7kw ispravna

Klimata e polna so freon, sobran e pri demontaza.Ispravna e, napraven...


6.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Греење и климатизација / Клима уреди

Денес 07:24  НОВ ОГЛАС

GREALKA

Se prodava Kvarcna grealka vo ispravna sostojba i malku upotrebuvana.


1.000 МКД
или предлог цена
Вчера 17:55ALUMINIUMSKI RADIJATOR

aluminski radijator agreta so 6 rebra.. 60sm visina 35 evra fiksno


35 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Греење и климатизација / Радијатори

Вчера 11:14Thermo pecka 3 ka 2500 den

Prodavam thermo pecka 3 ka vo ispravna sostojba. Rasturena od cigli z...


2.500 МКД
или предлог цена
09 авг 21:42Klimi

Accent Air Solution ви нуди: -Комплетен Сервис за вашите клима уреди...


1 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Греење и климатизација / Останато

09 авг 21:16ANTIBAKTERISKO CISTENJE NA KLIMA,POLNENJE FREON

Полнење со сите видови на фреон: R32, R410a, R22, R407.. Лош мир...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Греење и климатизација / Останато

09 авг 21:15Se prodavaat Panelni Radijatori

Panelni radijatori 2m x 60 so potenciometar 3500 den. 1.40m x 60 so p...


9.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Греење и климатизација / Радијатори

09 авг 20:54Se prodava pecka (печка)

Се продава печка, во исправна состојба, работи со трофазна струја, мо...


1.000 МКД
или предлог цена
- 23 % Попуст
1.300 МКД
08 авг 15:05Hemisko cistenje na klimi

servis na klimi detalno hemisko cistenje na klimi 070 400 349


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Греење и климатизација / Клима уреди

08 авг 09:39LG Air Condition Klima 3.5 odlicna sostojba

Се продава клима уред (Air Condition) LG 3.5. Климата е ретко користе...


190 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
200 €
Скопје Центар / Скопје

Греење и климатизација / Клима уреди

07 авг 22:23Вентилатор

Вентилатор


3.200 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Греење и климатизација / Вентилатори

06 авг 23:14Kotel za parno greenje

Prodavam kotel na struja 24 kW za parno greenje (12.000 denari), pump...


13.500 МКД
или предлог цена
05 авг 18:26Нафтена печка

Нафтена печка Горење неотпакувана сосема нова,уникатен изложбен салон...


4.000 МКД
или предлог цена
05 авг 13:00Pecka na drva Prity FGW 15 za Parno 110m2

Pecka na drva so priklucok za parno koristena nekolku sezoni vo odli...


23.000 МКД
или предлог цена
04 авг 08:34ODVLAZNUVAC ROWENTA PAREA,VLAGA,ОДВЛАЖНУВАЧ,ВЛАГА,ПАРЕА

ODVLAZNUVAC ROWENTA GERMANSKI KAKO NOV FABRIKA KORISTEN SAMO 3 MESECI...


14.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Греење и климатизација / Клима уреди

03 авг 16:41KUPUVAM KLIMA INVERTER HAIER 18

KUPUVAM INVERTER KLIMA URED HAIER18 NEISPRAVNA


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Греење и климатизација / Клима уреди

03 авг 15:47Nosaci-gorni i dolni-za GUSANI RADIJATORI

Se prodavaat par nosaci-gorni i dolni-za eden gusan radijator. Cena ...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Греење и климатизација / Радијатори

02 авг 17:30Шпорет на дрва

Се продава шпорет на дрва, со релна комплет со ќумци. Многу малку кор...


5.000 МКД
или предлог цена
01 авг 21:48Evtino, kvalitetni vertikalni ventilatori

Евтино, 2 квалитетни вертикални вентилатори донесени од Германија (п...


2.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Греење и климатизација / Вентилатори

01 авг 09:09Греалка Калорифер Grealka Kalorifer ISKRA

Se prodavat novi grealki- kaloriferi Iskra 2000w,Slovenski kvalitet. ...


1.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Греење и климатизација / Калорифери

30 јул 13:22Beko 5.5kw klima split sistem

Ne e invertor, Sega demontirana, Prv sopstvenik, Ladi, gree Komple...


15.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Греење и климатизација / Клима уреди

26 јул 23:03Se prodavaat Tajfuni

Se prodavaat dva ispravni, malku koristeni, Tajfuni za 4000 den. Na ...


4.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Греење и климатизација / Останато

25 јул 08:12Thermor panelki grealki konvektori 2.5kw

Prodavam 4 x panelka, grealka, konvektor od francuskiot brend Thermo...


2.900 МКД
или предлог цена
24 јул 13:21Mini razladuvac - klimatizer

Разладувач на воздух преку вода или мраз Резервоарот се полни со вод...


490 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Греење и климатизација / Клима уреди

24 јул 11:09Klima servis Клима сервис se za klimi servis montaza cistenj

Klima Servis,se za klima,Prodazba na novi klimi Montaza,Demontaza,Ant...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Греење и климатизација / Клима уреди

19 јул 00:01Клима монтер,монтер на клима,Klima Monter na klima Monter

Klima servis,se za klimi,Клима сервис се за клими


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Греење и климатизација / Клима уреди

19 јул 00:01Prodavam regulator/ventil za plin Nurgaz

Prodavan regulator/ventil za regulacija na plin na grealka za plin NU...


250 МКД
или предлог цена
18 јул 17:27PECKA NA DRVA

Se prodava pecka na drva vo odlicna sostojba.


4.000 МКД
или предлог цена
18 јул 08:24REZERVOAR za nafta

rezervoar za nafta komplet plamenik mob// 076-510-895


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Греење и климатизација / Останато

17 јул 22:38Ventili

Se prodavaat ventili za parno so odlicen kvalitet i vo odlicna sostoj...


1 €
или предлог цена
17 јул 10:32Hemisko antibakterisko cistenje na klima uredi

Uslugata vklucuva: - Celosno mienje i cistenje na vnatresnata i nadv...


1 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Греење и климатизација / Клима уреди

16 јул 22:35Panelni grealki od granit

Dekorativni panelni grealki 120x40cm od granit. So greac so snaga 70...


3.000 МКД
или предлог цена
16 јул 21:10Termo pecka

Se prodava termo pecka CER 6kw vo odlicna sostojba.


2.000 МКД
или предлог цена
13 јул 21:51Dalecinski originalni

Prodavam dalecinski za klima uredi originalni za Samsung, Lg ,Beko C...


1.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Греење и климатизација / Останато

13 јул 15:07Mini frizider Ladenje i toplenje 7.5l so 12V

Цена-1400Денари ================ 🌞Мини- фрижидер (7.5 литри капаци...


1.400 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Греење и климатизација / Клима уреди

12 јул 13:48Plinski ventili

Prodavam 38 parcinja razni plinski ventili za skari boci i drugo komp...


80 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Греење и климатизација / Останато

08 јул 22:14Alfa plam commo 21se prodava

Alfa plam commo 21. Mi 3 godini star


70.000 МКД
или предлог цена
02 јул 15:50Panelka stibel eltron

Kvalitetna kako nov


2.800 МКД
или предлог цена
01 јул 10:24Termoflux interio 22

Котел на пелети 22kw за парно греење. Поминати околу 6 тони пелети во...


1.150 €
или предлог цена
01 јул 09:45SERVIS I PRODAZBA NA KLIMA UREDI SANIKO

📈Saniko MK since 2008 🧑‍💻www.sanikoservis.com 📞077583877 ВАШ ...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Греење и климатизација / Останато

27 јун 09:24Страна 1 од 7

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам