2436 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

SE PRODAVA MASINA ZA SUSENJE ALISTA

Masinata e kako nova Cena 5000 den Tel 078293935


4.500 МКД
или предлог цена
- 10 % Попуст
5.000 МКД
Денес 12:00SE PRODAVA NOVA PECKA 3.5KW

Se prodava nova pecka 3.5 kw Peckata e nova Cena 3500 den


3.000 МКД
или предлог цена
- 14 % Попуст
3.500 МКД
Денес 12:00Шлајферица PARKSIDE

Шлајферицата е нова од германско производство PARKSIDE. Јачина 200 в...


3.000 МКД
или предлог цена
Денес 11:58Батер. Гравирка-Гриндер 12v PARKSIDE

Батериската гравирка-гриндер е нова од германско производство PARKSID...


3.000 МКД
или предлог цена
Денес 11:58Штрафилица 4v PARKSIDE

Штрафилицата е нова од германско производство PARKSIDE. Јачина 4v - ...


3.000 МКД
или предлог цена
Денес 11:58Polovni keramidi

Ispravni


6 МКД
или предлог цена
Денес 11:56SE PRODAVA GARNITURA DOBRO ZACUVANA

GARNITUSATA SE SOSTOI OD TRI ELEMENTI TROSED DVOSED FOTELJA SOLID...


8.000 МКД
или предлог цена
Денес 11:27DVR ZA VIDEO NADZOR - RECEIVER RECORDER

Нови DVR уреди за видео надзор компатабилни за сите WINDOWS оперативн...


700 МКД
или предлог цена
Денес 10:52WIFI KAMERA KAMERI ROTIRACKI SO ALARM FULL HD 3MP PTZ 128GB

* Најнови ротирачки камери IP WIFI Full HD 3.0 Mega Pixels - (2304px ...


3.200 МКД
или предлог цена
Денес 10:52Мини капка по капка за саксија

Автоматско наводнување, капка по капка за саксии.


50 МКД
или предлог цена
Денес 10:49Se prodava Kazan za bojler prohrom,

Kazan za bojler prohrom,so edna spirala.80 lit. 072 234 676


1 €
или предлог цена
Денес 10:39Pecka

Pecka 6 ka ispravna


2.000 МКД
или предлог цена
Денес 10:24PARKSIDE HILTA

Parkside udarna brusalica Germanska (hilta) Nova ne upotrebena 110...


4.800 МКД
или предлог цена
- 4 % Попуст
5.000 МКД
Денес 10:18SKARI NA PLIN SO PLOTNA 900 DENARI

Skari na plin so razlicni vidovi na golemina


1 МКД
или предлог цена
Денес 09:22Kotel za Parno na Struja 12KW

Продавам котел на струја 12kw наменет за парно или подно греење skor...


250 €
или предлог цена
Денес 09:21Motor za Firizider

ElektroLux motor za Firizider L45AV 200 - 220 V - 50 Hz e toj od slik...


2.000 МКД
или предлог цена
Денес 08:57Железна ограда,врати

Се продаваат: две железни огради димензии на двете се 490см широки и...


Денес 08:28Ikea Luster

Se prodava Ikea luster potpolno nov 4000 denari 071 20 10 60


4.000 МКД
или предлог цена
Денес 08:17Детско кревтче/кревет/krevet/krevetce

Се продава детско креветче од чисто дрво како ново!! Тел 075/260-598...


5.000 МКД
или предлог цена
Денес 07:54Detski krevet na sprat

Detski krevet na sprat drven 190 x 90 Odlicna sostojba mnogu malce ko...


1 МКД
или предлог цена
Денес 02:41Ikea Pello fotelja

Ikea Pello fotelja odlicna sostojba. Mnogu malce koristena


3.000 МКД
или предлог цена
Денес 02:41Се продава Детско креветче

Се продава Детско креветче во одлична состојба Многу зачувано Комплет...


3.500 МКД
или предлог цена
Вчера 23:32se prodava melnica za kafe

melnicata e mnogu malce rabotena kako nova


1 €
или предлог цена
Вчера 23:08SOKOVNIK MOULINEX KAKO NOV

- PRODAVAM SOKOVNIK MOULINEX - MNOGU MALKU KORISTEN KAKO NOV. - GO ...


По Договор
или предлог цена
Вчера 21:49MAШИНА ЗА ШИЕЊЕ БАГАТ-Јадранка

Продавам машина за шиење, Багат-Јадранка,буквално нова. За повеќе инф...


75 €
или предлог цена
Вчера 21:21  НОВ ОГЛАС

Se prodava komplet mebel

Se prodava komplet mebel od stan Trpezariska masa so stolici Mebel ...


5.000 €
или предлог цена
Битола

Останато

Вчера 20:55ALFA PLAM COMMO 15

ALFA PLAM COMMO 15 najkvaliteten kotel na peleti koristen 4 zimi, red...


60.000 МКД
или предлог цена
Вчера 19:07Beko 8kg susara

Prodavam masina za susenje alista Beko DCU7430 8kg so senzor za vlazn...


6.000 МКД
или предлог цена
- 25 % Попуст
8.000 МКД
Вчера 18:45Nespresso DeLonghi black

Se prodava masina za kafe, kako nova, mnogu malce koristena, dadena p...


100 €
или предлог цена
Вчера 18:44Eco spar 8kw

Prodavam pecka na paleti eco spar tukana model 8kw, ispravna bez nika...


200 €
или предлог цена
- 20 % Попуст
250 €
Вчера 18:44VIVAX 3,5 kw

VIVAX 3,5 kw ispravna upotrebuvana Klima. Kontakt tel. 075 274 266...


6.000 МКД
или предлог цена
Вчера 18:43  НОВ ОГЛАС

ALFA PLAM COMO 21 PECKA NA PELETI

Se prodava alfa plam como 21kw so 4 godini garancija peckata e korist...


78.000 МКД
или предлог цена
Вчера 17:34Radijatori guseni Радијатори гусени EFTINO

Radijatori guseni ODLICNI . Cena 2e. rebro. Ima mnogu na broj. Zdr...


2 €
или предлог цена
Вчера 17:17Батерија - Полнач 12v PARKSIDE

Батеријата и полначот се нови од германско производство PARKSIDE. Ја...


2.800 МКД
или предлог цена
Вчера 17:02  НОВ ОГЛАС

Циркулар 2000w PARKSIDE

Циркуларот е нов од германско производство PARKSIDE. Јачина 2000 ват...


12.000 МКД
или предлог цена
Вчера 16:57  НОВ ОГЛАС

VIVAKS INVERTER

Se prodava klima Vivaks inverter so neispravna elektronika. Kompresor...


8.000 МКД
или предлог цена
Вчера 16:43  НОВ ОГЛАС

Inventar, kujna, masi, frizider

Se prodava poloven inventar tel 078 446 690 krevet 1500, biro 2000...


1 МКД
или предлог цена
Вчера 15:58GERAMIDI I LESONITI

Socuvani se zdravi se gleda od Slikite ,350 parcina na geramidi , mob...


По Договор
или предлог цена
Вчера 14:12PREKRIVACI

Prodavam 5 prekrivaci komplet site za 1800 den


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
1 МКД
Вчера 12:13  НОВ ОГЛАС

Камин на дрва

Гусен камин на дрва со рерна


12.000 МКД
или предлог цена
Вчера 12:13Страна 1 од 61

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам