Прилеп
                   
478 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Personalen PC + 17’ ASUS + Maus & Tastatura

Se prodava personalen Pc Asus so Intel graficka karticka, 2x2GB RAM, ...


40 €
или предлог цена
- 20 % Попуст
50 €
Вчера 22:114GB Ram Kartici za LapTopi

Se prodavaat novi 4GB DDR3 Ram kartici, i toa : zeleni MT i Samsung 1...


600 МКД
или предлог цена
- 25 % Попуст
800 МКД
Вчера 22:10FM2+ Комбинација

деловите се максимално зачувани и истите се во употреба имате можнос...


6.000 МКД
или предлог цена
Вчера 21:17Creality Ender V2

Prodavam 3D Printer Creality Ender V2 Printerot ima maksimum 50h r...


15.000 МКД
или предлог цена
- 17 % Попуст
18.000 МКД
Вчера 20:55Lian Li Galahad 240 AIO White Vodeno Ladenje

Novo nekoristeno


Вчера 20:41Neispraven Laptop

Se prodava Laptop Ispraven ekran , hdd , maticna Ispraven procesor ...


1.500 МКД
или предлог цена
Вчера 20:41AMD GAMING PC

се продава конфигурацијата од прв сопственик која се користи секојдне...


15.000 МКД
или предлог цена
Вчера 16:20  НОВ ОГЛАС

Dell Latitude E7440

Se prodava Dell Latitude E7440 Ultrabook 14.1’ , i5-4300 2.0 - 2.6 Gh...


210 €
или предлог цена
Вчера 15:44Se prodava Q9550 pc

Cpu----Intel Q9550--1000 den. Mb ----Msi G41M-P26--1000 den. Ram--...


4.000 МКД
или предлог цена
Вчера 14:48Se prodavaat DDR2,DDR3 I DDR4 RAM memorii

3x1 gb DDR2 --600 den 4x2 gb DDR2 G.SKILL 1066 Mhz --2500 den 2x4 g...


800 МКД
или предлог цена
Вчера 14:48Se prodava Intel Quad Core PC

Cpu----Intel Q8400 Mb ----Msi MSI P43T-C51 Ram---4 gb 800mhz ddr2 ...


5.000 МКД
или предлог цена
Вчера 14:48SE prodavaat 1050 4gb...1070 8gb...rx 580 8gb

Asus 1050 ti 4gb odlicna graficka nema potreba od dodatno napojuvanje...


6.000 МКД
или предлог цена
- 8 % Попуст
6.500 МКД
Вчера 13:00Laptop Siemens intel T9600, 4GB Ram

Laptopot e odlicno socuvan Ima - Paralelen port - Seriski port - ...


1.500 МКД
или предлог цена
- 25 % Попуст
2.000 МКД
Вчера 11:58Dell Latitude E6430 i5 8GB Ram

CPU: i5 3210M Ram: 1x8GB ddr3 HDD: 500GB baterija 15min, svetlec...


4.900 МКД
или предлог цена
- 11 % Попуст
5.500 МКД
Вчера 11:57AMD Pc pogoden i za igri

Kompjuterot raboti besprekorno ne gree ni brci , osven ps2 prikluco...


12.500 МКД
или предлог цена
Вчера 11:30Hdd 500gb wd Sata , ili menuvam za SSD

Prodavam hdd 500gb Sata Ili go menuvam za Ssd sose adapter Ili ku...


900 МКД
или предлог цена
Вчера 11:28Gaming PC

Се продава одличен Gaming PC, склопен во 2019 и користен исклучиво за...


43.000 МКД
или предлог цена
- 2 % Попуст
44.000 МКД
Вчера 02:08RIG 6xRTX3070 nonLHR

6x Gigabyte NVIDIA RTX 3070 8GB nonLHRn Stabilini 374MHs / 742W Nik...


4.500 €
или предлог цена
- 25 % Попуст
6.000 €
Вчера 00:04Prodavam wireless router NETGEAR WGR614 v9

Tehnickite specifikacii moze da se vidat na https://www.cnet.com/prod...


01 окт 17:09LG DVD RW za desktop PC, perfektena sostojba

Se prodava DVD RW - LG x52 super multi, za desktop PC vo perfektna so...


500 МКД
или предлог цена
01 окт 16:28Ram Memorija SODIM DDR3 2x2 GB za laptop

Se prodava Ram Memorija SODIM DDR3 2x2 GB za laptop, dve plocki ispra...


500 МКД
или предлог цена
01 окт 16:28Se prodava Epson LQ-100 24-Pin Dot Matrix Printer

Se prodava Epson LQ-100 24-Pin Dot Matrix Printer, koristen vo domasn...


1.000 МКД
или предлог цена
01 окт 16:28Nov LCD Screen Inverter za laptop displej

Prodavam nov LCD Screen Inverter za laptop displej nekoristen, neotpa...


700 МКД
или предлог цена
01 окт 16:28DELL VOSTRO I5 3000 6200u cpu 2.3-2.4ghz

Se prodava dell vostro i5 3000 serija mnogu malku koristen crvena b...


3 €
или предлог цена
01 окт 16:14Prodavam 2.5" Hard diskovi za Laptop kompjuteri

- 500 GB - 800 denari Seagate i Samsung Ispravna sostojba.


800 МКД
или предлог цена
01 окт 15:31Prodavam 17" i 19" LCD monitori, Samsung, Acer

Prodavam 17 i 19 incni LCD monitori 17" LCD Monitor LG 800 denari is...


500 МКД
или предлог цена
01 окт 15:2980 mm kuler 2 pin za napojuvajne(nov)

Cena 200 denari


01 окт 15:05Se prodava tablet LENOVO

Tabletot e pod garancija seuste za podetalni informacii zvonete na te...


5.000 €
или предлог цена
Прилеп

Таблети

01 окт 13:32Ducky Bon Voyage PBT keycaps механичка тастатура

Продавам капачиња за механичка тастатура Ducky Bon Voyage, користени ...


01 окт 13:18iMac (27-inch, Late 2009)

imac 27 inch, raboti glasno i nekogash dava slika a nekogash ne, doag...


5.500 МКД
или предлог цена
01 окт 13:18ODLICEN HP 6910P LAPTOP

SE PRODAVA LAPTOPOT OD SLIKATA OD PRV SOPSTVENIK.ISTIOT E MAKSIMALNO ...


6.000 МКД
или предлог цена
01 окт 12:01PSU PRODOLZITELNI KABLI BITFENIX ALCHEMY 2.0 (NOVI)

KABLITE SE NOVI OTVORENI I STAVENI VO KOMPJUTER KORISTENI 5 DENA I IZ...


1.500 МКД
или предлог цена
01 окт 11:31GAMING PC

SE PRODAVA GAMING PC OD PRV SOPSTVENIK.SITE DELOVI SE MAKSIMALNO ZACU...


12.000 МКД
или предлог цена
01 окт 11:25DDR 3 RAM MEMORIJA

Se prodava ispravna ram memorija. 2x Hyindai 1600 mhz 2 gb. Moze p...


1.200 МКД
или предлог цена
- 25 % Попуст
1.600 МКД
01 окт 10:11Asus Eee 900

Se prodavaza delovi Asus Eee 900 celosno ne se deli


1.500 МКД
или предлог цена
01 окт 09:02Q9550 pc ' -Msi G41M-P26-4gb ddr3

Cpu----Intel Q9550--1000 den. Mb ----Msi G41M-P26--1000 den. Ram---...


4.000 МКД
или предлог цена
30 сеп 19:11Intel Quad Core PC

Cpu----Intel Q8400 Mb ----Msi MSI P43T-C51 Ram---4 gb 800mhz ddr2 ...


5.000 МКД
или предлог цена
30 сеп 19:07DDR2,DDR3 I DDR4 RAM memorii

3x1 gb DDR2 --600 den 4x2 gb DDR2 G.SKILL 1066 Mhz --2500 den 2x4 g...


800 МКД
или предлог цена
30 сеп 19:02Lenovo G500 za delovi

Na Laptopot mu e rasipana maticnata ploca i izvaden mu e hard diskot ...


По Договор
или предлог цена
30 сеп 18:04GT710 2GB-KAKO NOVA

ISPRAVNA KORISTENA EDNA GODINA ZA GAMING


30 сеп 13:11Страна 1 од 12

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам