Подкатегорија:
                   
40 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Lenti za trcanje, orbitrek, steperi i masini za teretana

Se prodava 4x orbitrek spravi Ergo Fit 1200cross 1x abduktor Gym 80 ...


26 ное 19:55Profesionalni orbitrek elipticni cross trainer EXTRA CENA

4x Ergo fit ERGO 1200 cross kors trainerite se vo odlicna sostojba m...


26 ное 19:55Nike

Nike patiki br 38 Patikite se novi.....


1.800 €
или предлог цена
23 ное 22:50PROFESIONALNA FITNESS OPREMA

Profesionalni Fitness Masini od Svetaki Brendovi


17 ное 11:42Sprava za vezbi

Sprava za vezbi na stomacni grbni kicma I dr.


31 окт 09:22Se prodava maxi clamber

Se prodava maxi clamber za vezbanje


13 окт 20:37Se prodavaat profesionalni spravi life fitness integrity

Se prodavaat profesionalni spravi life fitness integrity,cybeh


28 сеп 07:37se prodavaat bucici novi

se prodava novi gumirani tegovi pio


28 сеп 07:37Prodazba na profesionalni kardio masini

Prodazba na profesionalni kardio masini


28 сеп 07:37StairMaster 4600 CL

Se prodava StairMaster 4600 CL


28 сеп 07:37Se prodava profesionalna oprema

Se prodava profesionalna oprema Cybex 625;Cybex 625 R;Cybex 626A ARC ...


28 сеп 07:37ФИТНЕС СПРАВИ

Се продава половна фитнес опрема


28 сеп 07:37Се продава сталаг за шипки

se prodava tegovi ednoracni do 60kg dvata 120kg


28 сеп 07:37Se prodavaat profesionalni masini za fitnes centri

Se prodavaat profesionalni masini za fitnes centri


28 сеп 07:36Prodazba na profesionalni kardio masini

Prodazba na profesionalni kardio masini telefon za kontakt 075-307-690


28 сеп 07:36Presa za noze i IMPULSE IT95 ABDUCTOR / ADDUCTOR

Presa za noze IMPULSE i IT95 ABDUCTOR / ADDUCTOR


28 сеп 07:36Se prodavaat profesionalni spravi

Се Продава професионална опрема за теретани


28 сеп 07:36Se prodava profesionalna fitnes oprema

Se prodava profesionalna fitnes oprema


28 сеп 07:36Продавам TopLife справа за вежбање

Справата е малку користена, зачувана, без никакво оштетување.


14 сеп 00:33Kontrolna rampa za fitnes centri i za objekti

Kontrolna rampa za fitnes centri i za objekti


27 авг 14:24Нова клупа (справа) за стомачни мускули

Нова, некористена (не вежба сама)


4.000 МКД
или предлог цена
26 авг 08:33Cable crossover machine cross kabli

Spravata e vo odlicna sostojba cena po dogovor


27 јул 17:40Climber

Sprava za zategnuvanje na muskuli i slabeenje


6.000 МКД
или предлог цена
25 јун 10:57KОМБИНИРАНА МАШИНА ЗА НОЗЕ

Се продава комбинирана машина за нозе абдуктор - аддуктор од Германск...


11 јун 19:50Ploci za late masina

Ploci za late masina 63.5co dolgi 12cm siroki 2 cm debeli Tezi...


04 мар 12:40Kosa klupa

kosa klupa za vezbanje gradi


27 јан 10:58Nike Dri-Fit Women фитнес облека

Облеката е во одлична кондиција, користена неколку пати. Големина : S


1.000 МКД
или предлог цена
07 јан 14:58Se prodava triceps sprava

Spravata e vo perfektna sostojba koristena 1 godina


07 јун 17:05Изработка на фитнес планови и исхрана со следење на процесот

Се изработуваат планови за ослабување/здебелување со целосно следење ...


По Договор
или предлог цена
31 мар 09:56Pojas za slabeenje - sweat belt

Појасот за слабеење е производ кој е наменет за мажи и за жени, кој г...


569 МКД
или предлог цена
19 сеп 13:02EMS hips trainer za zacvrstuvanje

💥EMS Hip trainer - зацврстете го вашиот задник ! ✅EMS Hip trainer...


599 МКД
или предлог цена
15 авг 04:21Revoflex Xtreme

Заменете ја теретаната со вашиот дом. Revoflex Xtreme нуди повеќе од ...


499 МКД
или предлог цена
29 јул 14:58Pojas za slabeenje

✅Дизајниран да ја зголемува температурата на телото кога е во контакт...


169 МКД
или предлог цена
21 јул 14:43Maski elek za slabeenje

Обликувајте го вашето тело без напорни вежби и изгубете обем. Елекот...


569 МКД
или предлог цена
21 јул 14:38Fitness slim suit - komplet za vezbanje

✅Женскиот комплет за слабеење комбинира убавина, удобност и практично...


399 МКД
или предлог цена
21 јул 14:32Komplet za slabeenje

Обликувајте го вашето тело без напорни вежби и изгубете обем. Оделот...


899 МКД
или предлог цена
21 јул 14:25CAR & HOME pernice - masazer

CAR & HOME перницата за масажа користи иновативна технологија која об...


1.029 МКД
или предлог цена
20 јул 14:05Masazer za slabeenje - Relax & Tone

Relax & Tone е масажер за слабеење, тонирање и релаксирање на телото ...


859 МКД
или предлог цена
20 јул 13:44ABS stimulator

Eлекотро магнетите пулсови може да ви помогнат да ги тонирате, оформи...


599 МКД
или предлог цена
20 јул 13:38Miss belt

Miss Belt ви овозможува да го добиете изгледот и перфектно обликувана...


349 МКД
или предлог цена
20 јул 13:32Страна 1 од 2

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам