Подкатегорија:
                   
368 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Monitori

- Monitori - doneseni od Svajcarija - 22 inchi - 1500 den - ...


1 МКД
или предлог цена
Вчера 20:45Monitor AOC E936Swa 47 cm (18.5")

Prodavam monitor AOC E936Swa 47 cm (18.5") Specifikacii: https://...


40 €
или предлог цена
Вчера 18:15Продавам Ryzen R5 5600X

Се продава Ryzen R5 5600X користен 9 месеци. Без кулер. Гаранција 1 м...


10.000 МКД
или предлог цена
Вчера 15:32Polnenje i prodazba na novite color toneri

Polnenje i prodazba na novite color toneri za HP LJ Pro M118DW/ M148...


Вчера 11:48GeForce GTX 1080 Ti Founders Edition

Se prodava 1080ti FE, mnogu malku koristena isklucivo za igranje, bez...


24.000 МКД
или предлог цена
- 11 % Попуст
27.000 МКД
09 авг 19:51Ram memorija

Prodavam ram memorija ddr 2


500 МКД
или предлог цена
09 авг 19:23CoolerMaster Storm QuickFire TK (CherryMX Red Switches)

Како што гласи огласот, се продава механичка тастатурата која е во од...


09 авг 15:47Profesionalni kukjista za kompjuteri 40€ komad

Profesionalni kukjista za kompjuteri 40€ komad ispravni, socuvani


30 €
или предлог цена
09 авг 14:55HP 2159v

Nema hdmi porta. Rezolucija: Full HD 1920x1080. 21.5inch


1.500 МКД
или предлог цена
09 авг 10:48TERMALEN PRINTER TERMALNI MARKERI TYSSO BIXOLON EPSON

Site tipovi Termalni printeri markeri polovni i novi.


По Договор
или предлог цена
09 авг 10:04Monitor C24G1-Скршен Екран

Monitor C24G1-Скршен Екран/Пукнато LCD Оргинален Кабел 144 Hz, Fre...


1.000 МКД
или предлог цена
09 авг 09:45Servis za kompjuteri i polnenje toneri

Vrsime servis na desktop i prenosni kompjuteri laptop,notebook i vrsi...


09 авг 07:06Samsung HDD 2.5 750GB

Se prodava 2.5 HDD vo odlicna sostojba. Koristeno e za skladiranje po...


1.200 МКД
или предлог цена
08 авг 19:32WD 3.5 1TB Blue

Se prodava HDD 1TB vo odlicna sostojba bez losi sektori.


1.200 МКД
или предлог цена
08 авг 19:32Napojuvanje CCiVO 500W

Koristeno vo pc za sekojdnevna upotreba. Raboti kako sto treba. Bez k...


500 МКД
или предлог цена
08 авг 18:31Kupuvam 4gb rigovi i graficki

Kupuvam rigovi i graficki


1.234 €
или предлог цена
08 авг 18:12BARKOD BARCOD BARCODE BARKODE SITE MODELI

100% ispravni so montaza na lice mesto


По Договор
или предлог цена
08 авг 16:33Msi 7267 ver 5.0 lga 775

Maticnata e 100% ispravna. I testirana. So nea doagjaat ram, kuler i...


2.000 МКД
или предлог цена
08 авг 10:16Samsung SyncMaster 793DF 17" CRT

Продавам монитор Samsung SyncMaster 793DF 17" CRT целосно исправен во...


800 МКД
или предлог цена
07 авг 20:31LG 24" Full HD LED IPS 2ms 60hz

Monitorot e super socuvan, koristen vo domasni uslovi za gledanje fil...


4.500 МКД
или предлог цена
- 10 % Попуст
5.000 МКД
06 авг 17:31Toneri i kertridzi

Toneri i kertridzi za site tipovi na Laserski i inkjet printeri i niv...


06 авг 09:32Се продава i7-4710MQ Laptop CPU

Се продава i7-4710MQ Laptop CPU 4 cores/ 8 threads up to 3.5 GHz ...


50 €
или предлог цена
04 авг 13:58Skoro nova Maticna ploca lga1200,procesor i ram

Se prodava maticna b560 , procesor g5925, 4gb ram ddr4 Imaat garanci...


8.000 МКД
или предлог цена
04 авг 11:25NOVI TERMALNI PRINTERI ZA KAFICI RESTORANI I DRUGO

Top kvalitet so garancija


По Договор
или предлог цена
04 авг 10:12Power kabli za PC

strujni kabli za kompjuter


03 авг 18:29Toneri i kertridzi

Toneri i kertridzi za site tipovi na Laserski i inkjet printeri i niv...


03 авг 10:26Graficka 1660 6GB

Grafickata ima garancija do 9ti mesec 2022god. Mnogu malce koristena.


10.990 МКД
или предлог цена
02 авг 19:03Printer Skener Kopir HP LaserJet M2727nf

Vo odlicna sostojba


65 €
или предлог цена
- 7 % Попуст
70 €
02 авг 15:00Polnenje i repariranje na novite toneri za HP M227(CF230)

Polnenje na novite toneri za novite printeri HP LJ Pro M118DW/ M148...


01 авг 09:13Cooler master gold v2

cooler master v650 gold v2 ...


6.000 МКД
или предлог цена
31 јул 13:00Se prodava SSD prebrz Apacer drive, 240Gb

1,500 den


1.500 МКД
или предлог цена
- 40 % Попуст
2.500 МКД
30 јул 15:0215.6" Monitor (Ekran) za LapTop - Монитор (Екран) за лаптоп

Monitor(Ekran) - 39.6cm (15.6”) od Laptop Toshiba Satellite L850-13R ...


1.500 МКД
или предлог цена
30 јул 10:03Monitor 15.4 EKRAN

Monitor 15.4 EKRAN


1.000 МКД
или предлог цена
30 јул 10:03monitor LG- 22

monitorot e odlicen. slika kristalna.


2.500 МКД
или предлог цена
30 јул 09:01VGA Point of view GeForce GT630 SDDR3-2GB

Se prodava malku koristena graficka karticka Point Of View GeForce GT...


3.000 МКД
или предлог цена
30 јул 08:12Se prodava ASUS Radeon HD6670-2GD3

Se prodava graficka model ASUS Radeon HD6670 - 2GD3-2 GB vo odlicna s...


3.000 МКД
или предлог цена
30 јул 08:12Prodavam RAM memorii 1,2,4 i 6GB

Se prodavaar RAM memorii: -1GB-PC2-300 den. -1GB-PC3- 300den. -2...


1 МКД
или предлог цена
30 јул 08:12USB Webcamera Lily

Kamerata voopsto ne e koristena! Specifikacii na slikata Kontakt s...


300 МКД
или предлог цена
29 јул 19:30Zvucnici vo odlicna sostojba

Par kompjuterski zvucnici, minimalno koristeni Kontakt so poraka n...


300 МКД
или предлог цена
29 јул 19:27Monitor Smasung 19" i 24"

Samsung 19" - cena 2000 denari Smasung 24" - cena 2500 denari


2.000 МКД
или предлог цена
29 јул 09:49Страна 1 од 10

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам