Гази Баба
                   
520 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Se baraat sivacki... ITNO

Se baraat sivacki i peglacki... Naselba Cento... ITNO... Kontakt broj...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Нудам работа

Денес 20:43СМЕТКОВОДИТЕЛ БАРА РАБОТА

Сметководител со солидно работно искуство во финансиско и материјално...


100 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Барам работа

Денес 16:59Вработуваме лица за обезбедување

- 2 работни позиции; -Почетна плата 20 000 денари * Услов: задолжит...


По Договор
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Нудам работа

Денес 11:53  НОВ ОГЛАС

Жена за помош и нега

Потребна е жена за помош и нега на машка особа, флексибилно работно в...


1 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Нудам работа

Денес 10:49Rabotnici

Firma od Skopje ima potreba od rabotnici (pomosnici) Za rabota na ob...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Нудам работа

Денес 10:24  НОВ ОГЛАС

VODOVOD,vodoinstalateri

Firma od Skopje ima slobodni 2rabotni pozicii. 1.monter na instalacii...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Нудам работа

Денес 09:58Zavaruvaci i monteri za Parno greenje

Firma od skopje ima potreba od : Majstori za oksigensko zavaruvanje M...


1 МКД
или предлог цена
- 100 % Попуст
30.000 МКД
Гази Баба / Скопје

Нудам работа

Денес 09:58САЛАТЕРКИ

Имаме потреба од салатерка, а нудиме одлични услови за работа. * 6-7...


По Договор
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Нудам работа

Денес 09:30Шанкер/ка

Имаме потреба од шанкер/ка со искуство. контакт телефон: 071268852


По Договор
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Нудам работа

Денес 09:30ПИЦА МАЈСТОР

Имаме потреба од пица мајстор, а нудиме одлични услови за работа. * ...


По Договор
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Нудам работа

Денес 09:30Готвач

Имаме потреба од готвач, а нудиме одлични услови за работа. * 6-7 де...


По Договор
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Нудам работа

Денес 09:30Шофер Возач Sofer Vozac се бара se bara E

Се бара шофер со Е категорија ,со искуство на релација мк - германија...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Нудам работа

Денес 08:09ОПТИКА

ОПТИКА ББ ИМА ПОТРБА ДА ВРАБОТИ ОПТОМЕТРИСТА ИЛИ ОПТИЧАР СО И БЕЗ РАБ...


300 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Нудам работа

Вчера 21:42КЕЛНЕР/ка

Имаме потреба од келнер/келнерка пријавена на неопределено и полно ра...


По Договор
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Нудам работа

Вчера 17:29МОЛЕРОФАРБАРСКИ УСЛУГИ

МОЛЕРИСУВАЊЕ,ГЛЕТУВАЊЕ,ФАСАДИ ОПШИФКИ И ДР.... Соработка само со сери...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Барам работа

Вчера 12:37SE BARA VOZAC - SOFER NA KAMION

SE BARA ISKUSEN VOZAC NA KAMION SLEPER SO POLUPRIKOLKA - CERADA - na...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Нудам работа

30 сеп 14:16CUVAR

IMAME POTREBA OD CUVAR ZA PARKING PLAC ZA KAMIONI.


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Нудам работа

30 сеп 13:28Izravotuvam sekakov vid na plocki

Izrabotuvam sokolov vid i dimenzii na plocki,kupatila skali podovi,i ...


11.111 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Барам работа

29 сеп 14:50Se bara kuvarka

Firma Gran Prom ima potreba od kuvarka,invalidno lice so dukument.Se ...


111 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Нудам работа

28 сеп 11:28Se bara rabotnik za obrabotka (secenje) na granit i mermer

Firma Gran Prom ima potreba od rabotnik za obrabotka,secenje na grani...


111 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Нудам работа

28 сеп 11:28Se bara rabotnik za vo avtoperalna karsi brikolaz

So iskustvo


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Нудам работа

28 сеп 10:41Baram majstori za vo stranstvo so bugarski pasos

Baram majstori (moleri,keramicari itd) za vo stranstvo so bugarski pa...


По Договор
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Нудам работа

27 сеп 13:28smetkovodstvo

firma ima potreba od smetkovoditelka so rabotno iskustvo knizenje,vle...


1.111 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Нудам работа

27 сеп 10:12Se izdava avtoperalna vo avtokomanda

Se izdava razrabotena avtoperalna vo avtokomanda so tri boksa i so no...


99 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Нудам работа

27 сеп 07:48АПАРТМАНИ

Бараме маж / жена за средување на апартмани и пречекување на гости. ...


300 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Нудам работа

24 сеп 18:31Угостителство во Австрија

Неколку позиции за во угостителски објекити во Австрија од први декем...


2.200 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Нудам работа

24 сеп 08:36Pomosnik gotvac i kelner

Restoran vo n. Cento bara pomosnik gotvac i kelner kontakt 070390720


По Договор
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Нудам работа

23 сеп 08:20Imame potreba od sofer so BG dokumenti

Imame potreba od sofer so BG dokumenti za relacija Holandija Germani...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Нудам работа

21 сеп 12:36Majstori i pomosnici

Firma ima potreba od Majstori za postavuvanje na instalacii za vodov...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Нудам работа

20 сеп 21:09Baram rabota cuvar , obezbeduvanje so licenca..PONUDETE ITNO

Baram rabota cuvar , obezbeduvanje so licenca Isklucivo samo treta s...


По Договор
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Барам работа

19 сеп 07:18Gradezen inzener B licenca za izvedba

Nudam licenca B za izvedba


6.000 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Барам работа

16 сеп 12:03Se bara Vodoinstalater

Firma od Skopje ima potreba od vodoinstalater so iskustvo i pomosnik ...


700 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Нудам работа

15 сеп 10:44Opst rabotnik

Firma Gran Prom ima potreba od opst rabotnik, za mermer i granit (sec...


111 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Нудам работа

14 сеп 08:10СЕ БАРА МЕНАЏЕРКА ВО СЕКТОР ПРОДАЖБА НА ТЕКСТИЛ

Супер Маркет во Сингелиќ има потреба од менаџерка со искуство за раб...


По Договор
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Нудам работа

13 сеп 14:24SE BARA MAJSTOR/SERVISER ZA MASINI ZA PERENJE I ZA SADOV

Inter PLac Dooel od naselba Chento ima potreba od majstor/serviser za...


По Договор
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Нудам работа

13 сеп 14:24СЕ БАРА МЕНЕЏЕР/КА СО ИСКУСТВО ЗА СУПЕР МАРКЕТ

Супер Маркет KRUGER во Сингелиќ има потреба од менаџер/ка за работа, ...


По Договор
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Нудам работа

13 сеп 14:24SE BARA MESAR/KA

Super market vo Singelik ima potreba od mesar/ka so iskustvo. Javete...


По Договор
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Нудам работа

13 сеп 14:23Potrebno e lice za rabota vo oblast klimatizacija.

Firmata Eko-Klima Term od Skopje ima potreba od rabotnik vo oblast na...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Нудам работа

10 сеп 22:15Vozac so E kategorija

Potreben e 1 vozac CE kategorija za rabota so bg kamion za DHL swed. ...


По Договор
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Нудам работа

10 сеп 19:46Potreben e stolar so iskustvo

KOMPANIJA TOSEVI ZZ ima potreba od stolar so iskustvo.Kontakt 0705483...


По Договор
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Нудам работа

10 сеп 08:49Страна 1 од 14

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам