Гази Баба
                   
45 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Izravotuvam sekakov vid na plocki

Izrabotuvam sokolov vid i dimenzii na plocki,kupatila skali podovi,i ...


11.111 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Барам работа

Денес 10:23СМЕТКОВОДИТЕЛ БАРА РАБОТА

Сметководител со солидно работно искуство во финансиско и материјално...


100 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Барам работа

03 окт 16:59Baram rabota cuvar , obezbeduvanje so licenca..PONUDETE ITNO

Baram rabota cuvar , obezbeduvanje so licenca Isklucivo samo treta s...


По Договор
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Барам работа

19 сеп 07:18БАРАМ РАБОТА за ШОФЕР со B, C, E категорија

БАРАМ РАБОТА за ШОФЕР со B, C, E категорија Љупчо тел. 070 345 926


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Барам работа

07 сеп 21:44ЅИДАЊЕ И МАЛТЕР 3 ЕУ

ЅИДАЊЕ,МАЛТЕРИСУВАЊЕ И ДР. ГРАДЕЖНИ РАБОТИ. ЦЕНА МАЛТЕР 3 ЕУ ЗИДАЊЕ 3...


3 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Барам работа

06 сеп 07:11возач Ц, Д, Е

Возач кој поседува Б, Ц, Д, Е категорија, тахо картица, сертификат за...


По Договор
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Барам работа

29 авг 15:09Pekar bara honorarna rabota

PEKAR (Lisnato testo, Polulisnato testo, Beli peciva) Baram honorar...


10 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Барам работа

26 авг 23:04Baram honorarna rabota

Baram rabota kako honorarna rabota za vtora ili treta smena KONTAKT 0...


По Договор
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Барам работа

20 авг 14:39Baram rabota B C D E kateg. Samo za vo MK

Baram rabota b , c , d , e kateg. Samo za vo MK SAMO NE NUDETE ZA KI...


5 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Барам работа

13 авг 14:57Nega na stari lica

Zena na vozrast od 62 so povekje od 10 godini iskustvo vo cuvanje na ...


15.000 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Барам работа

05 авг 19:10Vozac so E kategorija bara rabota

Vozac so iskustvo so E kategorija bara rabota


По Договор
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Барам работа

03 јун 14:53vozac C kategorija

Baram rabota kako vozac so C kategorija


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Барам работа

02 јун 11:14Majstor za burek

Baram rabota kako majstor za burek so dolgogodisno iskustvo


По Договор
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Барам работа

29 мај 14:16Dip.Mas.Inzinjer so site ovlastuvanje-licenci

Dip.Mas.Inzinjer so site ovlastuvanje-licenci od masinstvo, A-za pro...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Барам работа

27 мај 16:04Sloboden vozac so C kategorija

Baram rabota so C kategorija !!


1 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Барам работа

11 мај 20:33Honorarna rabota

Baram rabota. Imam rabotno iskustvo vo smetkovodstvo vo delot na admi...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Барам работа

31 мар 14:48Baram rabota

Baram rabota kako prodavacka, sadomijacka, pomoshnik slatkar-gotvac.....


300 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Барам работа

16 јан 19:22Germanska firma ima potreba od rabotnici

Imame potreba od rabotnici za rabota vo germanija so eu pasos. Se ba...


2.400 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Барам работа

24 дек 12:23Se baraat Bravari i Zavaruvaci za vo germanija

se baraat Bravari i Zavaruvaci za rabota vo Germanija so rabotno isk...


2.400 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Барам работа

20 дек 13:37Baram rabota so C kategroija

baram rabota poseduvam c kategorija imam 45 god.iskustvo vo distribuc...


25.000 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Барам работа

06 сеп 10:53Барам работа

Барам хонорарна работа, Искуство:возач,доставувач,дистрибутер, арми...


123.384 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Барам работа

30 јун 13:22Се бара девојка за работа во канцеларија

Се бара девојка за административна работа во фирма Интерпласт Лице...


По Договор
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Барам работа

22 апр 09:27Baram Rabota

Pekar lisnato Testo i Belo Pecivo Rabota na Kompjuter Administrativ...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Барам работа

25 мар 21:52Baram rabota

Baram honorarna rabota do 3 pati vo nedelata


По Договор
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Барам работа

04 сеп 17:40BARAM RABOTA ARHITEKT

Baram rabota arhitekt inzinjer so site ovlastuvanja A za iz...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Барам работа

31 јул 20:40Пекар бара работа

Пекар Леб, бели пецива, полулиснато тесто и лиснато тесто. Барам с...


1 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Барам работа

28 јун 16:42hitno baram rabota po moznost kako distributer

baram rabota po moznost kako distributer niz cela mk... plata po do...


По Договор
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Барам работа

24 јун 08:40baram rabota imam c kategorija

Po mosnost kako vozac na kokmbe ili kamijon distributer so iskustvo ...


По Договор
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Барам работа

22 јун 10:14Baram rabota vo proizvostvo ili distribucija niz mk

Imam iskustvo i vo proizvostvo i distribucija . Plata po dogovor imam...


По Договор
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Барам работа

18 јун 10:51Одржување на деловни простории

Барам да чистам канцеларии,забни ординации,фирми,инт. Контакт Теле...


По Договор
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Барам работа

03 јун 21:52Домашна Помошничка

Барам да работам како домашна помошничка од понеделник до петок Конт...


По Договор
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Барам работа

03 јун 21:49Vozač so C,d,e kategorija

Baram rabota kako vozač imam C,e,d kategorija iskustvo so kiper Slave...


1 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Барам работа

28 мај 09:16BARAM RABOTA

Baram rabota kako opst rabotnik samo ot skopje


По Договор
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Барам работа

26 апр 02:28Gips moleraj

Se za vasiot dom Kompletno renoviranje Izrabotaka na gips karton mo...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Барам работа

20 ное 20:20Rabota so c kategorija

Vozac c kategorija so iskustvo bara rabota distributer...kombinja .ka...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Барам работа

20 ное 18:28Profesionalen Vozac

Baram rabota kako licen ili semeen profesionalen sofer. Mnogu ozbilna...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Барам работа

08 авг 21:27Baram rabota kako sofer imam b.c.e kategorii

Baram rabota kako sofer imam b.c.e kategorii so dolgogodisno rabotno ...


35.000 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Барам работа

09 јул 19:23Професионална Масажа во вашиот дом

Професионален физиотерапевт (со завршено средно стручно и Висока школ...


По Договор
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Барам работа

04 апр 10:58Baram rabota chuvar

Baram rabota kako nocen chuvar 077839550


1 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Барам работа

30 мар 11:17BARAM RABOTA IMAM C KATEGORIJA

baram rabota imam poznavanje na angliski jazik sum vozel na celata te...


20.000 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Барам работа

26 мар 19:30Страна 1 од 2

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам