2354 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Plakar za spalna ili dnevna. HITNO!! Плакар нов.

Се продава нов плакар 350 цм на 250 цм Гратис закачалка !! За цена п...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Спална соба / Останато

09 авг 22:22Промовирано

Dvosed

Se prodava dvosed na pustanje kako krevet


2.500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Дневна соба / Двоседи

Денес 18:48Keramidi

Prodavam keramidi okolu 230kom vinicki Gi prodavam komplet 10den/1k...


10 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Градежни материјали

Денес 18:31Продавам веш машина пере и суши, дотраени лагери

Продавам веш машина Indesit IWDC 7105, пере 7кг, суши 5, оштетени се ...


3.000 МКД
или предлог цена
Денес 18:29IZRABOTKA NA MEBEL SO BESPLATNA 3D PREZENTACIJA

-IZRABOTKA NA SEKAKOV VID MEBEL -REGISTRIRANA FIRMA SO DOLGOGODISNO ...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Кујна / Кујнски мебел

Денес 16:00Клима уред ФИЛИА 2,5 кв

Клима уред FILIA kupen 2007 година, користен 7 години. Целосно во фу...


5.000 МКД
или предлог цена
Денес 14:19  НОВ ОГЛАС

Продавам волнен прекривач, рачно ткаен

Продавам нов рачно ткаен волнен прекривач, за кауч/тросед, спална. Б...


2.000 МКД
или предлог цена
Денес 13:51BAGAT Danica машина за шиење со кабинет

Исклучително малку користена Доколку машината ви одговара, цената е ...


6.200 МКД
или предлог цена
Денес 13:38Брачен кревет

Брачен кревет со стандардни димензии, користен, дрвена изведба, со д...


3.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Спална соба / Кревети

Денес 13:38Столици со инокс конструкција

Пет столици во одлична состојба во однос на конструкцијата. Оригиналн...


4.000 МКД
или предлог цена
Денес 13:38Комоди, изведба од чисто дрво

Две идентичникомоди од дрво со дискретна орнаментација. Димензија 95...


3.000 МКД
или предлог цена
Денес 13:37КОРИСТЕН НАМЕШТАЈ ОД ЧИСТО ДРВО :

КОРИСТЕН НАМЕШТАЈ ОД ЧИСТО ДРВО : 1. Регал во три дела од темно ...


1 €
или предлог цена
Денес 13:37Две бироа, дрвена изведба

Се продаваат 2 бироа со по еден вграден бокс фиоки, како и две канцел...


3.000 МКД
или предлог цена
Денес 13:36BALKONSKA VRATA DRVENA 219x79 cm

Se prodava balkonska vrata, drvena Dimenzii na ramka 219x79 Ramkata...


1.600 МКД
или предлог цена
Денес 13:01ISKOP TAMPONIRANJE HUMUS

ISKOP,TAMPONIRANJE,HUMUS 1.VRSIME - RAZNI MASINSKI ISKOPI NA PODRUMI...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Градина / Останато

Денес 11:22PRODAZBA.NA.HUMUS ZEMJA ZA PARKOVI I ZELENILA

ZEMJA ZA PARKOVI i ZELENILA PRVOKLASNA ZEMJA PRIPREMA NA TEREN SA...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Градина / Останато

Денес 11:21HUMUS ZEMJA ZA PARKOVI

ZEMJA za PARKOVI i ZELENILA PRVOKLASNA ZEMJA ( HUMUS ) ISTO VRSIME ...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Градина / Останато

Денес 11:21ISKOP TAMPONIRANJE HUMUS

ISKOP,TAMPONIRANJE,HUMUS 1.VRSIME -MASINSKI ISKOPI NA PODRUMI SO NAS...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Градина / Останато

Денес 11:21PALETI ZA NAMESTAJ ПАЛЕТИ ЗА НАМЕШТАЈ

Prodazba na novi beli paleti za namestav ili druga namena. Dimenzii ...


1 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Градина / Мебел за во двор

Денес 11:08SE PRODAVAA DRVENI "KEPENCI" RACNA IZRABOTKA

Se prodavaat drveni kepenci, racna izrabotka, dimenzii 60x70cm


2.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Останато

Денес 11:03Клуб маса 80*80 можност за пуштање до 80*135

Клуб маса 80*80 (орев со медијапан), со механизам за пуштање до 80*13...


1 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Дневна соба / Маси

Денес 10:45SE PRODAVA ASPIRATOR BEKO NEISKORISTEN

Se prodava aspirator beko neiskoristen kupen po greska, aspiratorot e...


5.000 МКД
или предлог цена
Денес 10:34Trpezariska masa so 6 stola i klub masicka

Se prodavaat 6 meseci koristeni trpezariska masa so 6 stola i klub ma...


330 €
или предлог цена
Денес 10:33IZRABOTKA NA MEBEL SO BESPLATNA 3D PREZENTACIJA

-IZRABOTKA NA SEKAKOV VID MEBEL -REGISTRIRANA FIRMA SO DOLGOGODISNO ...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Кујна / Кујнски мебел

Денес 10:17IZRABOTKA NA MEBEL SO IDEJNO RESENIE

IIZRABOTKA NA SEKAKOV VID MEBEL FIRMA SO DOLGOGODISNO ISKUSTVO PRI ...


1 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Кујна / Кујнски мебел

Денес 10:17Fotovoltaici - sistemi za firmi i domakinstva

Instalacija na fotonaponski sistemi za firmi i domakinstva - fotovolt...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Соларни систeми и Опрема

Денес 09:30Kafemat KRUPS se prodava poradi nekoristenje socuvan isprave

Kafemat KRUPS se prodava poradi nekoristenje socuvan ispraven


3.000 МКД
или предлог цена
Денес 09:30KLIMA SERVIS, PRODAZBA, MONTAZA NA SITE KLIMI

"КЛИМАТРОНИК ПРОФЕСИОНАЛ" 1. Монтажа на нови и половни клима уреди...


87 МКД
или предлог цена
Денес 08:57Prodavam plakari

Prodavam odlicno socuvan plakar dvokrilen bel so dimezii 2.10 x 1.00m...


4.000 МКД
или предлог цена
Денес 08:52ROLETNI ZEBRA ROLO KOMARNICI VENECIJANER VARIOLAJT

ПРОИЗВОДСТВО И МОНТАЖА НА: - ПВЦ И АЛУМИНИУМ НАДВОРЕШНИ РОЛЕТНИ - З...


1 €
или предлог цена
Денес 07:06Tartufi, Lesnik, so predavac Radoslav Catic

ДОАГА ВО МАКЕДОНИЈА РАДОСЛАВ ЧАТИЧ повелете Сакате да знаете се за Т...


10 €
или предлог цена
Денес 01:35паркет продавам

Продавам паркет со димензии 400 х 40 мм, добро сочуван


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Градежни материјали

Вчера 23:04Prodacam stolna lampa

Prodacam stara ispravna stolna lampa.


5.500 МКД
или предлог цена
Вчера 22:11  НОВ ОГЛАС

KERAMIDI POLOVNI

:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::...


1 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Градежни материјали

Вчера 21:18CARRIER INVERTER X POWER+ 10(kw)

Neotpakuvan inverter.10 kw.Cena vo prodavnica 162.000 denari


95.000 МКД
или предлог цена
Вчера 20:39  НОВ ОГЛАС

Klima ured Favorit 3.5kw

Se prodava klima ured Favorit.Klimata ladi i gree.Uklucena samo 3 pat...


7.300 МКД
или предлог цена
Вчера 18:55Rampi za parking / blokator

Prodavam novi parking blokatori


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Останато

Вчера 18:48FRIZIDER OBOD

Se prodava friziderce OBOD. Celosno ispraven i iscisten. Ima i mal...


3.500 МКД
или предлог цена
Вчера 17:10Raft za lajsni

Se prodava raft za izlozba na lajsni i drugi proizvodi. 2m x 2m Рафт...


150 €
или предлог цена
Вчера 16:23PRODAVAM PELETI A1 KLASa

Prodavam peleti A1 klasa 6mm so certifikat.So dostava vo Skopje. ...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
380 €
Вчера 15:32SOLARNI PANELI I REZERVNI DELOVI

IMAME SOLARNI PANELI ZA TOPLA VODA REZERVNI DELOVI I NIVNA PROMENA PR...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Бања / купатило / Останато

Вчера 14:55Страна 1 од 59

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам