182 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Hohner usna harmonika

Prodavam hohner usna harmonika. Cena 1200 denari.


По Договор
или предлог цена
Вчера 23:24Weltmeister S5

Prodavam weltmeister s5 petoglasna so dve kabini mala i golema 13 reg...


По Договор
или предлог цена
Вчера 23:24Yamaha drzaci novi

Yamaha drzaci Novi neupotrebeni


1 €
или предлог цена
Вчера 12:43  НОВ ОГЛАС

Muzika za veselbi i pRosLavi

Svirime po svadbi ,krstevki ,rodendeni,na sLavi,imendeni i drugi vese...


По Договор
или предлог цена
Вчера 10:33Violina sv 200

Violinata e vo perfektna sostojba so odlicni performansi za podetalni...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
1.100 €
Вчера 10:09Yamaha emx5-1260w

Miksetata e skoro nova ima odlicni performansi so mnogu moznosti za p...


По Договор
или предлог цена
Вчера 10:09Sistem MP3 Samsung nov nekoristen 112233

sistemot e nov so CD MP3 i kaseti


1 €
или предлог цена
Охрид

Останато

Вчера 05:04Gitarsko Pojacalo Line 6 Spider IV 15

Гитарско појачало во одлична состојба идеално за вежбање во домашни у...


29 ное 12:45Се продава флејта

Се продава флејта марка Stagg, model WS-FL211, наменета за почетници...


180 €
или предлог цена
29 ное 09:02Механички Mетроном Витнер Пиколо

Механички метроном Витнер Пиколо 30 evra tel: 070 769 836


28 ное 19:40Prodavam novi Etno selski tapani izraboteni od Orev.

Prodavam novi Etno selski tapani izraboteni od drvo Orev so kozi. ...


300 €
или предлог цена
28 ное 19:38TOTALNA RACPRODAZBA

Novi glance raboti RACPRODAZBA


1 €
или предлог цена
28 ное 10:28Selmer 9 кларинет, писки Marca France

Selmer 9 кларинет Bb (во одлична состојба целосно репариран со профес...


780 €
или предлог цена
27 ное 22:27Bubnevi Yamaha stage custom kako novi

Bubnevite se doneseni od USA vo mn dobra sostojba bez niedna grepka Y...


1.300 €
или предлог цена
27 ное 20:41Profesionalni elektricni bubnevi Roland td 17kvx

Roland td 17kvx spagaat vo sredno profesionalni elektronski bubnevi o...


1.550 €
или предлог цена
27 ное 20:41Saramonic lavalier

2 transmiteri, eden priemnik i 2 bubici, novi.


400 €
или предлог цена
27 ное 13:10bas binovi 15ki

Bas binovi 15ki


1 €
или предлог цена
26 ное 15:33Fbt max 6

Fbt max 6 dva po700w


1 €
или предлог цена
26 ное 15:33Gitara

Se prodava gitara skoro nova mnogu malce koristena (SO NIKAKVI GREBNA...


6.500 МКД
или предлог цена
25 ное 15:30Remo UT novi kozi 20,14,12,10

Remo UT 20,14 bariton 12,10 novi kozi izvadeni od Yamaha stage custom...


180 €
или предлог цена
24 ное 18:42Roland dupli pedali novi

Roland dupli pedali novi 400 eura


400 €
или предлог цена
24 ное 18:34Fus mashina Tama aichi

Fus mashina Tama aichi 900 model postariot model perfectna


1 €
или предлог цена
24 ное 13:45FBT

Продавам FBT сателитчиња со прекрасен звук.Звучниците се 4 омски 0782...


24 ное 04:19El.Gitara Harley Benton - Pojacalo Marshall MG15GR

Prodavam El. Gitara Harley Benton i Pojacalo Marshall MG15GR Gitar...


23 ное 17:07Elektricna Gitara Harley Benton

Prodavam el. Gitara Harley Benton Gitarata e mnogu malku koristena ...


10.000 МКД
или предлог цена
21 ное 16:40OZVUCUVANJE DYNACORD

Iznajmuvam ozvucvanje Dynacord power mate1600-2 Dynacord 2x500w 18...


2 €
или предлог цена
21 ное 16:29Saxophone King

Se prodava saksofon King french engineer, odlicno socuvan.


400 €
или предлог цена
19 ное 19:42Se prodava akusticna Bas , Bass gitara Nova

Gitarata e nova bez grapka Bez zameni Kontakt telefon 070654204...


19 ное 17:27Behringer Ultrafex II EX3100 2-Channel Multiband Processor

Врвен 2-канален систем за подобрување на аудио со повеќе појаси Кара...


По Договор
или предлог цена
16 ное 17:23Yamaha CP 50

Se prodava Yamaha CP 50 digital stage piano


1.600 €
или предлог цена
15 ное 21:23Kufer za bass gitara

Se prodava kufer za bass gitara odlicno socuvan. ...


80 €
или предлог цена
11 ное 00:55Avtopojacalo Quadt TRS 600

Prodavam novo avtopojacalo Quadt TRS 600 4 kanalno so aktivna skretni...


09 ное 14:27DBX 223 XL procesor

Prodavam DBX 223 XL aktivna skretnica skoro nova, najdobar izbor na p...


10.000 МКД
или предлог цена
09 ное 14:26Kabli interkonekciski i zvucnicki izrabotuvame

Izrabotuvame site vidovi interkonekciski i zvucnicki kabli po merka i...


1 €
или предлог цена
Охрид

Останато

09 ное 14:26KURZWEIL K-2000V3

KURZWEIL K-2000V3 kako nov,64mb pe ram so kufer. 070621298


350 €
или предлог цена
09 ное 11:01Prodavam tapani sound sation

Tapnite se odlicni Dobosot ima nova Remo koza Prelaz Evans koza ...


16.000 МКД
или предлог цена
- 6 % Попуст
17.000 МКД
06 ное 00:40Dynacord SL2400

Se prodava vo odlicna sostojba i funkcionira besprekorno bez niedna m...


04 ное 19:09Line6 za klarinet I saksofon

Се продава далечински за кларинет и саксофон line 6 во одлична состој...


04 ное 16:36Bb Clarinets reeds 2

Moznost i na parce


По Договор
или предлог цена
04 ное 10:55Ozvucuvanje

Pv so skretnica bas 15 so biensi zvucnik bez zameni 070/34-00-64 070...


1 €
или предлог цена
04 ное 10:21Страна 1 од 5

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам