Подкатегорија:
                   
87 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

B&W zvucnici

Se prodavaat Bowers end Wilkins zvucnici so jak bas. Made in Englan...


5.500 МКД
или предлог цена
Вчера 19:22Wireless Lavalier Microphone

Se prodava nov microphone vo kutia ne koristen


1.250 МКД
или предлог цена
29 ное 09:50Pilotka shure sm35

Nova bez tragovi na koristenje


180 €
или предлог цена
28 ное 21:13>>>PEAVEY IMPULSE 200<<< ODLICHNI!!!

На продажба 2 кутии Peavey Impulse 200 со оргинал компоненти!!! Кути...


390 €
или предлог цена
27 ное 02:42AKG Dalinski Pilotka

Se prodava Dalinski Akg nov so pilotka za poveke info na tel


1 €
или предлог цена
26 ное 01:23Mikrofoni za tapani

Komplet 7 mikrofoni za tapani so perfekten zvuk. Spakuvani vo alumini...


190 €
или предлог цена
25 ное 23:48Dynacord powermate 2200

Se prodava odlicen mikser 2x700w 075-291-985


По Договор
или предлог цена
25 ное 21:40EMG DG20 David Gilmour

Se prodavaat najdobrite aktivni magneti kompleten set so Fender USA ...


25 ное 00:42Drzac za mobilen od K&M

Универзален држач за паметни телефони, рамни уреди и MP3 плеери со ...


По Договор
или предлог цена
24 ное 23:01RCF horni PEAVEY visokotonec bas basovi skretnici

PRVO PROCITAJ UBAVO ! PRVO PROCITAJ UBAVO ! SE E NOVO 1... 12...


330 €
или предлог цена
22 ное 21:51Pojacalo i zvucnici

zvucnici vo super sostojba malku koristeni ne se osteteni ili izduva...


3.500 МКД
или предлог цена
20 ное 10:52Shure mikrofoni

Shure mikrofoni - 6 parcinja socuvani vo odlicna sostojba i kabel za ...


80 €
или предлог цена
17 ное 12:37EMG aktivna elektronika

EMG PRO SA - prewired pickguard + pickups (black) identicen so DG20 D...


220 €
или предлог цена
17 ное 12:36Sennheiser ew 100 G2

Prodavam Dalinski Sennheisser vo odlicna sostojba si raboti bez prob...


1 €
или предлог цена
17 ное 00:56PRODAVAM MREZI TOPKI ZA SITE VIDOVI SHURE MIKROFONI MREZA

NOVI MREZI TOPKI ZA SHURE : SM58,PG58 , BETA58 , BETA57,BETA 87..


500 МКД
или предлог цена
16 ное 11:42Proel stalaci za klavijaturu

Proel stalke za sajzeri so dva sprata


50 МКД
или предлог цена
15 ное 15:31Midas M32 r live

Продавам дигитален миксер Мидас М32 16 влезови за микрофон 8 X...


По Договор
или предлог цена
15 ное 10:56Shure SM57 LC mikrofon

кардиоидни карактеристики контурен фреквентен одговор за јасни инст...


По Договор
или предлог цена
12 ное 09:34Sennheiser e 604

Динамичен инструментален микрофон E 604 е микрофон со кардиоиден ...


По Договор
или предлог цена
12 ное 09:34Digitech vocalist workstation EX

Prodavam vocalist digitech workstation EX sreden so terci od srecko k...


По Договор
или предлог цена
12 ное 09:33PRODAVAM NOV ZICEN MIKROFON SENNHEISER E845S MADE IN GERMANY

PROFESIONALEN MIKROFON SENNHEISER E845S MODEL SO PREKINUVAC MADE IN ...


3.700 МКД
или предлог цена
10 ное 21:51KAPSULA GLAVA ZA BEZICEN SHURE MIKROFON

NOVA KAPSULA GLAVA ZA BEZICEN SHURE BETA58 MIKROFON


3.500 МКД
или предлог цена
09 ное 16:03Zvucnici snagatori

Povece zvucnici aktivni Rcf 735 mk415Ibica oberton 15 Jbl basovi ma...


3.000 МКД
или предлог цена
07 ное 11:31AKG Set od bezicni mikrofoni,pilot i bubici

2 bezicni mikrofoni, 2 AKG HT300, 2AKG SR300


1 €
или предлог цена
31 окт 19:37Pojacalo Zasiluvac Fender Hot Rod Deluxe

Pojacaloto e svireno vo domashni uslovi so minimalni znaci na koriste...


43.000 МКД
или предлог цена
20 окт 23:13NOV NEKORISTEN SENNHEISER E945 MADE IN GERMANY

PRODAVAM SKROZ NOV NEKORISTEN NIEDNAS MIKROFON ZICEN MARKA SENNHEISER...


6.500 МКД
или предлог цена
17 окт 17:41Fender Rumble 200 bass amp / бас појачало

Се продава бас појачало Fender Rumble 200 во одлична состојба, корист...


24.000 МКД
или предлог цена
14 окт 12:06DRZACI ZA MIKROFON ZA NA TAPANI

NOVI DRZACI ZA MIKROFON ZA NA TAPANI CENA ZA EDNO PARCE


600 МКД
или предлог цена
13 окт 20:25DRZAC ZA MOBILEN TELEFON ZA NA STALKA

NOVI DRZACI ZA MOBILNI TELEFONI ZA NA STALKA


600 МКД
или предлог цена
13 окт 20:05NOV NEKORISTEN SHURE SM57 MIKROFON

MIKROFONOT E SKROZ NOV NE E KORISTEN NIEDNAS!!! ZNACI SKROZ NOV VO KU...


4.200 МКД
или предлог цена
12 окт 17:53Sprat od stalka Spider pro

Prodavam sprat od stalka za sajzer Spider pro (crna), nova ne koriste...


По Договор
или предлог цена
10 окт 12:36Stalka / stalak za sajzer ULTIMATE

Prodavam dvospratna stalka za sajzer ULTIMATE vo odlicna sostojba, so...


100 €
или предлог цена
08 окт 12:28NOVI ZAMENSKI GUMICI ZA BEZICNI SHURE MIKROFONI

ZAMENSKI GUMICI ZA PUSTANJE NA MIKROFONI SHURE BEZICNI OD MODELITE SL...


600 МКД
или предлог цена
02 окт 08:02AKG dalinsko

Prodavam Akg Dalinsko PT 40 PRO Dalinskoto e vo super sostojba si rab...


220 €
или предлог цена
01 окт 12:37PRODAVAM IRIG MOZE DA SE VRZE SO MIKSETA

PRDAVAM IRIG MOZE D ASE VRZE TELEFON SO MIKSETA I DA SE SNIMA PREKU P...


600 МКД
или предлог цена
22 сеп 06:41Se iznajmuva ozvucuvanje

Се изнајмува професионално озвучување за секаков вид на прослави,роде...


1 €
или предлог цена
14 сеп 14:02Sheffield zvucnik od Peavey 6505+

Се продава звучник Sheffield 12'', 16 Om изваден од гитарско појачало...


04 сеп 23:33NOV ZICEN PROFESIONALEN SHURE BETA 58A MIKROFON

Динамичен вокален микрофон Во традицијата SM58, динамичната Beta 5...


6.170 МКД
или предлог цена
03 сеп 21:59KORG P3 PIANO MODUL MIDI proveri

KOMPLET SO ORIGINALEN ADAPTER PULT ZA NOTI SUPER SOSTOJBA. Golem...


29 €
или предлог цена
28 авг 19:57DRZAC ZA TABLET ZA NA MIKROFONSKA STALKA

NOVI DRZACI ZA TABLET ILI MOBILEN ZA NA MIKROFONSKA STALKA


600 МКД
или предлог цена
22 авг 16:54Страна 1 од 3

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам