2238 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Сервис (Промена на Лагери)

Сервисирање На Лиени Казани Индесит, Аристон, Беко, Бош Вирпул Го...


2.300 МКД
или предлог цена
Денес 12:55Pecka 6 kw

Se prodava 6kw pecka vo istravna sostojba 078 357 507


4.300 МКД
или предлог цена
Денес 12:50Se prodava termopecka (6 KW) vo extra sostojba

Se prodava termopecka (6 KW) vo extra sostojba… Kontakt :075683405 ...


2.500 МКД
или предлог цена
Денес 12:47Se prodava blindor vrata vlezna vo extra sostojba

Se prodava blindor vlezna vrata vo extra sostojba Cena:100 evra


Денес 12:46  НОВ ОГЛАС

Kotel za parno na peleti AURIGA 23KW

Se prodava kotel za parno greenje Auriga od Ecospar 23kw komplet so p...


1.000 €
или предлог цена
Денес 12:23Se podava pettosed mn zdrav i mnogu sochuvan

Pettosedot e vo odlichna sostojba mn malce koristen. Se prodava pora...


17.000 МКД
или предлог цена
Денес 12:19  НОВ ОГЛАС

Garazna vrata

Se prodava garazna vrata, vo odlicna sostojba. Dimenzii 2x2.5m Ko...


10.000 МКД
или предлог цена
Денес 11:58Sobni vrati

Se prodavaat 2 sobni vrati, kompletni so kasi, pervazi i klučevi Vra...


9.000 МКД
или предлог цена
Денес 11:58Termo pecka 6kw

prodavam termoakomulaciona pecka 6ka vo ispravna sostojba 3000den ko...


2.000 МКД
или предлог цена
Денес 11:21Tepisi tepih EXTRA CENA !!!!

Se prodavaat 2 tepisi krem boja, ovalen dimenzija 100x150cm i pravoag...


По Договор
или предлог цена
Денес 11:17Drvena vrata so kasa 203-93 cm.

Desna vrata so kasa od masivno Drvo Ima I patent brava


По Договор
или предлог цена
Битола

Останато

Денес 11:10Brener za peleti i boljer Centrometal

Boljer centrometal 200l, ,,-PRODADEN Brener na peleti za 18 vreki ...


1.100 €
или предлог цена
Денес 11:08Kotel na peleti 18kw Ecospar (ALBA)

Se prodava kotel na peleti 18 kw. Grejna povrsina 110-130 kvadrati Na...


850 €
или предлог цена
Денес 11:05Продавам 18 шамотни тули/цигли за термо печка

Продавам 18 шамотни тули/цигли извадени од термо печка ( на сликите )...


70 МКД
или предлог цена
Денес 01:18  НОВ ОГЛАС

Скара по желба - Сите видови на скари на жар, дрва и плински

🔥 Скари на ќумур-дрва и плински скари 🔥 ✅ Гратис маша или штипка �...


800 МКД
или предлог цена
Вчера 22:51Agolna Garnitura + Fotelja

Agolna Garnitura + Fotelja kupena vo 2019 Dimenzii: Agolna: 2.8m ...


16.500 МКД
или предлог цена
- 6 % Попуст
17.500 МКД
Вчера 21:07GAGGIA melnica za kafe Gadzija za espreso

Prodavam koristena melnica Gaggia. Made in Italy. Taa na slikata.


40 €
или предлог цена
Вчера 19:54Se prodava komoda i staklena masa

Komoda za dnevna soba I mala klub masicka. I dvete raboti se vo od...


1 МКД
или предлог цена
Вчера 19:37Hauba za kujna

Se progava inoksna hauba 140x60 Komplet so se odzak visina 2000


100 €
или предлог цена
Битола

Кујна / Останато

Вчера 19:11  НОВ ОГЛАС

Се продава Vaillant 3.5 KW / Se prodava Viallant 3.5 KW

Се продава , германски панел Vaillant , 3.5 KW, ретко е користен и е ...


3.000 МКД
или предлог цена
Вчера 18:24Servis na klimi i montaza

Demontaza i montaza na klimi servis na klimi dopolnuvane na freon ce...


1.000 МКД
или предлог цена
Вчера 18:15Плетени чаршафи Milinja Милиња Carsafi

Цени и димензии на сликите , за повеке парчина следува попуст. Pisete...


1 МКД
или предлог цена
Вчера 17:31KOTEL I REZERVAR NA NAFTA

Se prodava kotel na nafta vo ispravna sostojba i rezervar za nafta od...


600 €
или предлог цена
Вчера 17:02DRVENA DOGRAMA SO TERMOPAN STAKLO

Drvena dograma so termopan staklo 3 parcin vrati dimenzija 210 x 70...


Вчера 16:50Se prodavaat Kumci ili Borii ф180

Ф180 izraboteni od lim


2.500 МКД
или предлог цена
Вчера 16:41Nova robot pravosmukalka

Nova ne koristena robot pravosmukalka koja znacitelno go stedi vaseto...


7.500 МКД
или предлог цена
Вчера 15:53Продавам собна врата

Продавам нова собна врата со димензии 22x90x200. тел. 078-494-606


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
8.500 МКД
Вчера 15:38Drveni prozorci

Prodavam polovni drveni trokrilni prozorci so edinecno staklo. Vkupn...


По Договор
или предлог цена
Вчера 15:38Kultivator Prakside(Germany)

Se prodava Mal elektricen kultivator donesen od germanija 1400w


100 €
или предлог цена
Вчера 15:26  НОВ ОГЛАС

Tus Kabina

80 x 80 polukruzna


2.200 МКД
или предлог цена
- 12 % Попуст
2.500 МКД
Вчера 15:25Novi lusteri za dnevna soba

Prodavam novi lusteri za dnevna soba i sl. Lusterite se samo postav...


7.000 МКД
или предлог цена
Вчера 15:12RED BULL frizider

Prodavam frizider RED BULL frizider okolu 150 sm visina,zacuvan,vo is...


7.500 МКД
или предлог цена
Вчера 15:12Frizider za tocenje pivo / пиво

Се продава нов и неотпакован фрижидер за точење пиво. Одговараат боци...


По Договор
или предлог цена
Вчера 13:03  НОВ ОГЛАС

Продавам осигурачи и склопка нови Останати Вишок !!!

продавам осигурачи нови . 4x20c и 1x25в склопка исправна 40A Цена...


800 МКД
или предлог цена
Вчера 12:53Барам итно ваков тип на мермер

Барам итно ваков тип на мермер. Однапред благодарам за навремената по...


По Договор
или предлог цена
Вчера 12:25STOLNA LAMPA

NOVA STOLNA LAMPA SO NEONKA


1.200 МКД
или предлог цена
Вчера 12:16Polovna zacuvana tus kada

Mnogu zacuvana 81x81


1.200 МКД
или предлог цена
Вчера 11:52DORMEO DUSEK

NOV DORMEO DUSEK NA SKLOPUVANJE SO DIMENZII 195/65/12 sm i SKLOPEN KA...


4.500 МКД
или предлог цена
Вчера 11:12Батерија - Полнач 20v PARKSIDE

Батеријата и полначот се нови од германско производство PARKSIDE. Ја...


3.000 МКД
или предлог цена
Вчера 11:03Шлајферица PARKSIDE

Шлајферицата е нова од германско производство PARKSIDE. Јачина 200 в...


3.000 МКД
или предлог цена
Вчера 11:03Страна 1 од 56

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам