Кичево
                   
794 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Голф 4

Се продава Голф 4, шестобрзинец, надворешно неугледен но машина во и...


2.300 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

12 авг 11:42Промовирано

Registrirana ekstrs

Super


1 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Денес 08:24  НОВ ОГЛАС

mercedes c220cdi

smenet ulje novi gumi uba sostojba 077501622


1 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Денес 03:50BMW

Bmw 318I 1987 staklo. Tel. 070-592-778 Dragan Moze i zamena


1 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 23:21Hyundai sonata

Delovi za Hyundai sonata 2.0 16v 102kw 1997. Tel. 078-232-799


По Договор
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 23:21Tico

Tico pali vozi, so plin so atest 350e tel. 078-567-585 Save


350 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 23:21Range rover

na federi se ispraven


3.800 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 21:20  НОВ ОГЛАС

ПРОДАВАМ Reno Clio 1.2 tng (МОЖНА ЗАМЕНА)

Реното е во беспрекорна состојба се функционира на него, не префарбув...


3.800 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 20:20Toyota RAV4

Se prodava Toyota Rav4 2.2 D-4D 4x4 -servisiran -xenon,navigacija,e...


8.000 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 17:23BMW ///M 535d E60 272PS BiTURBO HeadUp-StartStop

Bmweto e servisirano strogo sekoja godina so servisna knishka fabricn...


9.000 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
9.500 €
Кичево

Автомобили

Вчера 15:51VW Golf 4 1.9 TDI

Se prodava VW Golf 4 1.9 TDI vo perfektetna sostojba. Voziloto ima...


1 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 13:44se prodava BMW 318 d. 2008 g.

добро зачувано поради занинување во странство


6.800 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 12:50  НОВ ОГЛАС

Toyota RAV 4 2.2 Diesel

Toyota Rav 4 2.2 Diesel od Svajcarija donesen. 137.000 KM god. 2011 ...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
18.000 €
Кичево

Автомобили

Вчера 12:23Jaguar s-type 2.7d perfekten

Bez zabeleski novi 18ki gumi letni ,novi 17ki zimski,golema servis na...


6.500 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
6.800 €
Кичево

Автомобили

Вчера 12:10Vw Passat 1.9 tdi 105ks

full oprema registriran tempomat elektronska racna Radio Navigaion S...


4.750 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 11:26Rover 25

Vo odlicna sostojba, top


1.200 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 10:19Reno Megan karavan 1.5 dci 2007

Meganot e tip top, komplet ispraven, servisiran i registriran! Zamena...


2.999 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 10:19Honda CR-V executive so full oprema ot CH

Honda CR-V ot shvajcarija so full oprema panorama greaci na sedishta ...


8.800 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 09:42Prodavam Seat Leon 2016 1.6

Se prodava Seat leon 2016 godina registriran so zelen Karton za cela ...


1 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 00:34Mercedes ML 320

Mercedes ML 320 TNG W163 Benzin i Plin Km 178 000 160kw / 218Ps Tempo...


7.000 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

17 авг 20:19VW PASSAT 1.9TDI 90 PS

VW PASSAT 1.9 TDI 90 PS REGISTRIRAN DO 2 2023 SO ZELEN KARTON NOV...


1 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

17 авг 19:38Se prodava Zastava 101

Se prodava Zastava 101 vo dobra sostojba. Kolata e registrirana i ser...


440 €
или предлог цена
- 17 % Попуст
530 €
Кичево

Автомобили

17 авг 15:46Bmw 318 d lci

Servisna Kniska, Registracija + Zelen Karton


8 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

17 авг 12:58Ford Focus dizel

Garaziran dobri gumi redovno servisiran potrosuvacka 5l na 100km socu...


2 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

17 авг 10:03BMW 530d FACELIFT - 08

* 260.000 km. so servisna kniska! * uvezena od CH * plateni site d...


По Договор
или предлог цена
Кичево

Автомобили

17 авг 09:03VOLVO XC 90 2.4d-Stranski EURO 3

MOZE ZAMENA


2.500 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

17 авг 07:53Fiat punto 1.2 8v.

Registrirano dobro ocuvano so novi gumi i bbs bantasi i nov akumulato...


1.350 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

17 авг 07:30Bmw e36 318i plin

Se prodava ili zamena za coper ili enduro motor so mk. dok. Sasija m...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
2 €
Кичево

Автомобили

17 авг 07:30Alfa Romeo 159 kako nova ot ch 2.4jtd

alfa romeo 2.4 dizel kako nova ot shvajcarija so orginalni km servis ...


4.700 €
или предлог цена
- 15 % Попуст
5.500 €
Кичево

Автомобили

17 авг 00:16Toyota rav4 2.0 d4d

Prodavam rav4 vo odlicna sostojba,vtor gazda so full oprema,elektroni...


6.000 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

16 авг 19:38Lada niva delovi

Razni Delovi za lada niva Limarija I mehanicki delovi Delovi DEL...


9.999.999 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

16 авг 17:46BMW 530 Uvoz od Ch

BMW 525 karavan modell 530 klima abs airbag atest foli uvezena o...


По Договор
или предлог цена
Кичево

Автомобили

16 авг 17:31Dacia logan tovarno 1.4 benzin 88.000km

Perfect sostojba 1.4 benzin kupeno od mk 88.000 km proverka kade saka...


3.500 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

16 авг 16:06Ford Focus cmax 1.8 atest dizna plin 2007

Ekstra sostojba 1.8 atest dizna plin 2019 uvezena od svajcaria top so...


3.100 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

16 авг 16:06BMW 320d xdrive M paket

BMW e92 xdrive M paket napraven celosen servis registriran cela godin...


1 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

16 авг 13:40Jeep plolovni delovi za 5.2. 4.0

Jeep delovi za 5.2 se shto vi treba


1.111 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

16 авг 12:59Jeep grand cherokee delovi 4.0/// 5.2///4.7 benzin

Plolovni delovi za jeep grand cherokee benzin I dizell ot 90 do 2...


11 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

16 авг 12:59Jeep grand cheroke. 3.1 na dellovi

Polovni. Dellovi za grand cheroke. 3.1. Imam sfe. Do. Posledno. Shtra...


8 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

16 авг 12:59Jeep grand cheroke delovi za 5.2 / 4.0

Prodavam polovni delovi za 5.2 i 4.0


11 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

16 авг 12:57Audi A6 2.4 benzin

Se prodava. Audi a6 vo dobra sostojba pali vozi. Istecena registrac...


1.800 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

16 авг 12:57Jeep cheroke2.5 tdi samo na delovi

Oplovni delovi motor menuvac reduktori diferenciali is ver drugo ...


1 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

16 авг 12:56Страна 1 од 20

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам