Скопје Центар
                   
69 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

TABLET ASUS A500 - EKRAN 10.1"inci - EVTINO

Se prodava Tablet Asus A500 socuvan kako nov...so jaka baterija...moz...


1.200 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Таблети

Вчера 08:01  НОВ ОГЛАС

Instaliranje na GPS navigacija za Android telefoni tableti i

NAJEFTINO I BRZOOOO!!!!!! najnovi mapi 1. Instaliram, IGO i SYG...


300 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Таблети

03 окт 20:27НОВ Lenovo TAB 2

СЕ ПРОДАВА КАКО НОВ Lenovo TAB 2


5.500 МКД
или предлог цена
- 15 % Попуст
6.500 МКД
Скопје Центар / Скопје

Таблети

02 окт 08:55Lenovo Tab 2 A10-70 NEKORISTEN !

Марка: - Lenovo TAB 2 A10-70 Опис: - Таблетите се буквално како нови...


6.000 МКД
или предлог цена
- 14 % Попуст
7.000 МКД
Скопје Центар / Скопје

Таблети

02 окт 08:54ОРИГИНАЛ ТАСТАТУРА СО ФУТРОЛА ЗА SAMSUNG GALAXY S6

Продавам оригинал тастатура со футрола за таблет Samsung Galaxy Tab S...


3.300 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Таблети

29 сеп 21:07Apple Pencil (2nd Generation) for Apple iPad Pro

Продавам 1. Apple Pencil (2nd Generation) многу малку користен во од...


7.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Таблети

29 сеп 12:34iSTYLE Type-C HUB PAD for Apple iPad Pro

Продавам 1. iSTYLE Type-C HUB PAD for Apple iPad Pro исто така мно...


3.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Таблети

28 сеп 23:06TABLET 10.1" ODLICEN ZA DECA NOV SO FOLII

Prodavam odlcno socuvan tablet MPMAN MPDC1006 4GB nov nekoristen so ...


50 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Таблети

27 сеп 07:45Ipad mini 2

Во одлична состојба.


130 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Таблети

22 сеп 07:12Huawei MediaPad T3 10” - kako nov

Prodavam Tablet Huawei MediaPad T3 10”, model AGS-W09, mnogu malku ko...


4.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Таблети

13 сеп 12:25Ipad Mini 3, 64GB, WIFI + CELLULAR

Prodavam Ipad mini 3, so 64GB memorija, ima wifi i Cellular ( moznost...


5.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Таблети

13 сеп 12:25iPad 2021 256 giga NOV

iPad9 2021 edition 256 giga space grey 10.2-inch-NOV Se prodava skro...


29.800 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Таблети

10 сеп 07:10Apple Ipad Air wifi + sim 3G 16gb

Prodavam ipad air solidno socuvan Ipadot ima wifi + slot za sim car...


90 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Таблети

07 сеп 13:05delovi za ipad 1 2 3 4 air 1 2 mini 1 2 ili celi moze zamena

prodavam ispravni apple ipadi celi ili delovi od niv moze i zamena za...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Таблети

06 сеп 07:31BlackBerry PlayBook

BlackBerry PlayBook не користен


1.700 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Таблети

11 авг 09:51iPad 2

Model number A1396 on the iPad 2


1.700 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Таблети

11 авг 09:41lenovo tab 4 8

Se prodava LENOVO TAB 4 8' inca. So kutija Dobien e na poklon. Ima pl...


7.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Таблети

02 авг 16:13TabM7

Za povekje info na tel 070 215 392 od 10h do 17h


4.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Таблети

20 јул 16:20Lenovo

Za povekje info na 070 215 392 od 10h-17h


1.400 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Таблети

20 јул 16:20HUAWEI MediaPad T5

Za povekje info 070 215 392 od 10h-17h


7.800 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Таблети

20 јул 16:20Lenovo M10 HD 2+32GB gar do 7.2023

Kupen od anhoc ima garancija do 07.2023. kako nov. O78211595 ...


5.900 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Таблети

10 јул 14:09Asus Google Nexus 7

na tabletot ne raboti auto-rotate sve ostalo e ok,ide bez polnjac i k...


1.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Таблети

05 јул 13:55ipad 1 2 3 4 mini air mini 2 za delovi ili celi moze zamena

prodavam apple ipadi celi ili za delovi moze i zamena za tableti lapt...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Таблети

30 јун 14:11*** Apple iPad Mini *** iButik mk

Apple iPad mini! PERFEKTNA SOSTOJBA! MOZE I ZAMENI ZA NEKOI TELE...


79 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Таблети

13 јун 08:32*** SAMSUNG GALAXY TAB 3 *** iButik mk

SAMSUNG TAB 3 8" sovrsena sostojba! MODEL T311... MOZE I ZAMENI SO...


49 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Таблети

13 јун 08:31Продавам таблет Самсунг Galaxy 5s

Продавам таблет Самсунг Galaxy 5s перфектно сочуван со AMOLED екран 1...


250 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Таблети

07 јун 04:52iPad (7th Generation) WIFI 32GB

Во одлична состојба. Купен за возрасно лице да чита книги. Многу малк...


280 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Таблети

13 мај 14:29Delovi za dell venue 11 pro so i5

Displej ispraven Maticna ispravna Baterija nemam


877 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Таблети

11 апр 10:37iPad Air(4th gen.)Wifi+Celullar 64GB - 12M.Garancija

iPad Air(4th gen.)Wifi+Celullar 64GB 12 Meseci Garancija📝 Cena👉47...


479 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Таблети

25 мар 10:45Touch screen za Lenovo S6000

Prodavam nov neupotrebuvan Touch Screen za Lenovo IdeaTab S6000. Znac...


2.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Таблети

23 мар 16:28Lenovo A1000L Touch Screen Staklo

Prodavam nov neupotrebuvan Touch Screen za Lenovo IdeaTab A1000L. Zna...


1.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Таблети

23 мар 16:28Touch screen za Lenovo A7-50 A3500

Prodavam nov neupotrebuvan Touch Screen za Lenovo IdeaTab A3500. Znac...


1.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Таблети

23 мар 16:28Wacom Tablet za Crtanje

Tabletot e vo odlicna sostojba. Go imam vekje 2 godini, no mnogu retk...


150 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Таблети

07 фев 13:39*** Apple iPad Mini ***

Apple iPad mini! PERFEKTNA SOSTOJBA! Cenata ne e fiksna 16 GB ROM...


159 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Таблети

02 фев 14:55iPad 8ma generacija (2020) 10.5

Ipad 8ma generacija (2020) 10.5 inchen 128 GB Socuvan, bez grebna...


18.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Таблети

20 јан 10:10SURFACE PRO 3 I PRO 4 ADAPTER 2000 DEN

Naracan po greska


2.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Таблети

13 јан 13:16ASUS TRANSFORMER TF 700 KL prv sopstvenik

Fiksa cena za ponisko ne me barajte Kako nov


6.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Таблети

09 јан 12:03*** SAMSUNG TAB A7 *** iButik mk

PRODADENO!


139 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Таблети

06 дек 10:06*** SAMSUNG TAB A so S PEN *** iButik mk

SAMSUNG TAB A 8" 2019 so S PEN!!! IMA GARANCIJA! MOZE I ZAMENI ...


99 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Таблети

30 ное 09:24Samsung Galaxy Tab S 8.4" (3GB RAM)

Продавам Samsung Galaxy Tab S 8.4 таблет екстра сочуван со него доаѓа...


199 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Таблети

30 окт 13:51Страна 1 од 2

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам