291 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Frizifer Beko i aparat za Kafe ST

Se prodava Friziderot Beko DSA240K21V A+ potpolno ispraven,145 cm vis...


По Договор
или предлог цена
Денес 14:20  НОВ ОГЛАС

Pvc dograma

Se prodava Pvc dograma 1pvc vrata 220*85 cena 7000den 1 prozor fiks...


2.000 МКД
или предлог цена
Вчера 21:50PVC lamperija

Se prodava pvc lamperija Bela pvc kornez 100den.1m Parketna lajsna ...


330 МКД
или предлог цена
Вчера 21:49ПРАВОСМУКАЛКА FVC 306 Pramosmukalka FAVORIT 2000w novi

ПРАВОСМУКАЛКА FVC 306 2000w Favorit


3.999 МКД
или предлог цена
- 20 % Попуст
5.000 МКД
Вчера 21:34ПРАВОСМУКАЛКА FVC 123 Favorit 1600w pravosmukalka novi

ПРАВОСМУКАЛКА FVC 123 1600w FAVORIT


2.850 МКД
или предлог цена
- 19 % Попуст
3.500 МКД
Вчера 21:27МАШИНА ЗА ПЕРЕЊЕ АЛИШТА L – 9101N FAVORIT 9kg NOVI

МАШИНА ЗА ПЕРЕЊЕ АЛИШТА L – 9101N Favorit 9кг 5Години гаранциј...


15.999 МКД
или предлог цена
- 9 % Попуст
17.500 МКД
Вчера 21:17МАШИНА ЗА ПЕРЕЊЕ АЛИШТА L – 8101 FAVORIT 8kg masina novii

МАШИНА ЗА ПЕРЕЊЕ АЛИШТА L – 8101 FAVORIT 8kg 5Години гаранција


14.950 МКД
или предлог цена
- 12 % Попуст
16.950 МКД
Вчера 21:13МАШИНА ЗА ПЕРЕЊЕ АЛИШТА L – 7101 FAVORIT MASINA ZA PERENJE

МАШИНА ЗА ПЕРЕЊЕ АЛИШТА L – 7101 FAVORIT 5-ГОДИНИ ГАРАНЦИЈА


12.999 МКД
или предлог цена
- 16 % Попуст
15.500 МКД
Вчера 21:09МАШИНА ЗА ПЕРЕЊЕ АЛИШТА L – 6100N 6kg FAVORIT

МАШИНА ЗА ПЕРЕЊЕ АЛИШТА L – 6100N 5-години гаранција


12.500 МКД
или предлог цена
- 16 % Попуст
14.950 МКД
Вчера 21:04Tons slavina protocna so displej 3D model nisko montazna

TONS Чешма насадна со проточен бојлер (10868) Карактеристики на п...


2.250 МКД
или предлог цена
- 24 % Попуст
2.950 МКД
Вчера 13:45Protocen bojler namenet za site slavini

TONS Проточен бојлер за монтажа на лула на чешма (10867) Карактери...


1.450 МКД
или предлог цена
- 27 % Попуст
1.999 МКД
Ресен

Останато

Вчера 13:03Tons ceshma zidna protocna slavina 3kw

TONS Чешма ѕидна со проточен бојлер (8673) Карактеристики на произ...


1.400 МКД
или предлог цена
- 28 % Попуст
1.950 МКД
Вчера 12:46Tons protocna slavina zidna 3kw CESMA BOJLER

TONS Чешма ѕидна со проточен бојлер (9964) Карактеристики на произ...


1.200 МКД
или предлог цена
- 27 % Попуст
1.650 МКД
Ресен

Останато

Вчера 12:32Tons nasadna cesma slavina protocna inox topla voda

TONS Чешма насадна со проточен бојлер (9970) Карактеристики на произ...


2.200 МКД
или предлог цена
- 25 % Попуст
2.950 МКД
Вчера 08:53Slavina protocna (bojler) nasadna inox TONS

TONS Чешма насадна со проточен бојлер (9971) Карактеристики на про...


2.200 МКД
или предлог цена
- 25 % Попуст
2.950 МКД
Вчера 08:51Brzoprotocni ceshmi slavina protocni bojleri

📍TONS Чешма ѕидна со проточен бојлер (10957) 📍 TONS Чешма насадна...


1.850 МКД
или предлог цена
- 16 % Попуст
2.200 МКД
03 фев 23:02Halogenski reflektor 150W

Рефлекторите се користени и функционални во одчична состојба. -Мета...


1.200 МКД
или предлог цена
- 20 % Попуст
1.500 МКД
03 фев 15:24Maxpuls pravosmukalka za suvo i mokro 1400w

6450 Правосмукалка за суво и мокро MAXPULS PREMIUM MP-WC03 Напон...


6.500 МКД
или предлог цена
- 17 % Попуст
7.850 МКД
02 фев 23:21Plinski grealki plinska grealka плинска греалка 3.5kw NURGAZ

NURGAZ PLINSKA GREALKA NG-310-P 📍3500w 📍220g/h 📍UNICERT ...


1.480 МКД
или предлог цена
- 26 % Попуст
2.000 МКД
02 фев 21:18Celicna cetka za na trimer celicni cetki za trimer bekaton

Celicna cetka za na trimer


300 МКД
или предлог цена
- 40 % Попуст
500 МКД
02 фев 21:09PLASTICNI VRVKI ZA MALINI

Se prodavaat plasticni vrvki za malini Izraboteni se od kvalitetna p...


1 МКД
или предлог цена
Ресен

Останато

02 фев 19:27Masa za vo dnevna soba

Prodavam mase za vo dnevna soba, dimenzii na maseto 120x120cm, stak...


По Договор
или предлог цена
02 фев 18:52Maxpuls wap za perenje koli 1800w

Машина за перење под притисок Моќност: 1800W Напон: 220-240V≈50/60H...


5.500 МКД
или предлог цена
- 15 % Попуст
6.500 МКД
01 фев 16:23Maxpuls kosacka za treva 1000w novi! Elektricna kosilka

Maxpuls kosacka za treva MaxPuls Електрична косилка за трева MP-LM17...


3.700 МКД
или предлог цена
- 18 % Попуст
4.500 МКД
01 фев 16:22Pravosmukalka za pepel 1000w maxpuls

MaxPuls Правосмукалка за пепел 1000W 1 година гаранција Каракт...


2.200 МКД
или предлог цена
- 12 % Попуст
2.500 МКД
01 фев 16:20Maxpuls hilta 850w udaren cekan

Карактеристики на производот: Напон: 230 V ~ 50 Hz Моќност: 850 W...


2.950 МКД
или предлог цена
- 26 % Попуст
3.999 МКД
01 фев 15:57Ograda do vestacka treva

Ograda od vestacka treva so UV zastita od sonce, visina 1m, 1,2m 1,5m...


750 МКД
или предлог цена
01 фев 09:41Plinski bojler PROTOCEN LIAL 24kw 12L/min ekonomicen brz nov

ПРОТОЧНИ БОЈЛЕРИ НА ПЛИН 12ЛИТРИ ВО 1 МИН. НАЈ ЕКОНОМИЧНО,БЕЗБЕДНО...


9.750 МКД
или предлог цена
- 18 % Попуст
11.950 МКД
01 фев 09:07Grealka fen klima duvalka 1000w/2000w kalorifer

Димензии: 575 x 175 x 260 mm Напон AC 220 – 240 V Фреквенција 50/60...


2.400 МКД
или предлог цена
- 20 % Попуст
2.999 МКД
01 фев 09:07Kamin fabbygo elegant bordo 9kw novii

Камин fabbygo Elegnat Бордо Моќност – 7 – 9kw; Гориво – Дрво, Јаг...


10.500 МКД
или предлог цена
01 фев 09:06FAVORIT A-5101N masina za alista машина за перење алишта нов

FAVORIT A-5101N НОВИИИИИ!!!! МАШИНА ЗА АЛИШТА КАПАЦИТЕТ 5КГ 100...


11.999 МКД
или предлог цена
- 7 % Попуст
12.950 МКД
31 јан 19:41Tepisi ekstra socuvani

Prodavam tepih, crno-bel socuvan, mnogu malku e koristen dimenzii 21...


1.000 МКД
или предлог цена
30 јан 14:05Oreovi plotni

Plotni od orev za trpezariska masa 163cmX81cm i (132cmX71cm ovaa dizm...


По Договор
или предлог цена
29 јан 21:28Se prodava skoro nov trosed od Ikea

Se prodava trosed od Ikea so nov sunger koj voopsto ne e upotreben,tr...


7.000 МКД
или предлог цена
28 јан 19:06Motorna pila Stihl

Stihl ms211c originalna so 2god. pismena garancija voopsto ne raboten...


400 €
или предлог цена
27 јан 18:50Maxpuls Mini gravirka 135w 210p NOVI!

Mini gravirka 135w 210 parcina 8000-35000 RPM 12-meseci garanc...


1.850 МКД
или предлог цена
- 26 % Попуст
2.500 МКД
27 јан 11:34Agolna brusalka MAXPULS аголни брусалки MP-AG75 potenciometa

Agolna brusalka 📍900w 📍So potenciometar 📍11000R/min 📍125mm ...


2.200 МКД
или предлог цена
- 33 % Попуст
3.300 МКД
27 јан 11:33Bateriska bormsina strafilica штрафилица батериска 18V

БАТЕРИСКА ШТРАФИЛИЦА 18v Li-ion 1300mAh 1 baterija polnac 12 mesec...


2.099 МКД
или предлог цена
27 јан 10:26Panelna grealka konvektor PANEL DYNAMIC 2.5kw

Panelna grealka konvektor DYNAMIC 2500w 📍Regulator na termostat ...


2.800 МКД
или предлог цена
- 14 % Попуст
3.250 МКД
27 јан 10:25Pecka na plin plinska grealka 4.2kw LIAL печка плинска LPG

Grealka na plin novi Gas Heater 4.2 kWh power LPG Gas ODS System ...


5.250 МКД
или предлог цена
27 јан 10:22Страна 1 од 8

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам