17 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Prodavam patiki za fudbal

Prodavam 2 para malku noseni detski patiki za fudbal/kopacki Nike Jr....


3.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Обувки за момчиња

24 јул 23:30Patiki detski Adidas plus papuci

Prodavam detski patiki Adidas broj 30. Dobivate i plasticni papuci...


600 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Обувки за момчиња

11 јул 08:06Patiki, kopacki...

1.Karrimor detski cizmi br. 36 cena 1200 den. 2. Walkmaxx sporty 2...


10 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Обувки за момчиња

25 јун 15:03Оригинал All Star Converse

Во одлична состојба, оригинал Конверс, високи сива боја


800 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Обувки за момчиња

08 јун 16:10Prodavam novi patiki

Prodavam novi patiki br. 42....cena 1800 den... tel.za kontakt 070376...


1.800 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Обувки за момчиња

12 мај 09:52Detski cizmi

Detski cizmi broj 33, noseni se samo 7 dena na planina. Детски чиз...


800 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Обувки за момчиња

13 апр 22:43Reebok патики

Продавам Reebok патики број 28. Добивате и пластични папучи. Ри...


600 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Обувки за момчиња

01 апр 00:34Kopacki-Patiki Novi od SWEDEN

Patiki novi doneseni od svedska broj 40. Moze i po kargo,ama na vasha...


2.400 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Обувки за момчиња

06 мар 23:07Продавам детски зимски чизми за на снег и дожд

Детски чизми за на снег и дожд марка Karrimor бр.33 и детски чизми за...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Обувки за момчиња

08 дек 17:04Nike Mercurial CR 7

Br 38.5 Vo top sostojba Mesec ipol noseni 076 241 299


20 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Обувки за момчиња

09 окт 23:52TIMBERLAND detski cizmicki 37.5

Solidno zacuvani 076 24 12 99


900 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Обувки за момчиња

09 окт 23:52Cizmi vodootporni чизми поволно скоро нови

Prodavam Cizmi za deca vodootpirni skoro novi mnogu malku noseni. C...


900 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Обувки за момчиња

20 сеп 17:07Kinetik mokasini

Kupeni od Polaris,teksas,odlicno zacuvani 076 24 12 99


5 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Обувки за момчиња

04 јун 08:35Водоотпорни патики Адидас терекс

Високи патики Адидас терекс бр.27. Топли се, не пропуштаат дожд и сн...


650 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Обувки за момчиња

16 фев 09:29Топли водоотпорни чизми Quechua

Топли, водоотпорни чизми, број 30/31. Идеални за снег и дожд. Носен...


700 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Обувки за момчиња

01 фев 09:49Adidas detski patiki Novi

Prodavam orginal Adidas detski patiki dva para beli i sivi. Patikite...


999 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Обувки за момчиња

21 дек 14:22PUMA KOPACKI

Prodavam novi Puma kopacki broj 39


2.200 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Обувки за момчиња

06 мар 21:31Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам