549 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

KUPUVAM PS4

➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖ 💵 Kupuvam ispraven PlayStation 4: ✅ PS4 Fat so 1 r...


9.000 МКД
или предлог цена
17 јул 14:25Промовирано

SONY DVD PLAYER

Se prodava SONY DVD player, nekoristen, model:DVP-SR170


1.500 МКД
или предлог цена
Денес 09:14STARI APARATI I KAMERI

SOCUVANI APARATI ZAS SLIKANJE I KAMERI


По Договор
или предлог цена
Бутел / Скопје

Останато

Денес 08:41Prodavam igri za ps4

Prodavam za Ps4 Battlefront 500den Lords of the fallen 500den PRODA...


500 МКД
или предлог цена
Вчера 21:59Cav zvucnici ,komplet saraund set

Cav zvucnici komplet saraund set ,predni ao vgraden woofer,zadni i ce...


21.000 МКД
или предлог цена
Бутел / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

Вчера 21:54Se prodava Audison LR 1140 XR

Pojacaloto e malce koristeno se prodava so kabli i instalacija izvade...


120 €
или предлог цена
Вчера 19:49Se prodava audio oprema komplet

Se prodavaat 2 pojacala, cd pleer, i dva para zvucnici 1. Pojacalo ...


800 €
или предлог цена
- 33 % Попуст
1.200 €
Бутел / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Останато

Вчера 07:13Ps4 PlayStation 4 se prodava

Prodavam ps4 konzoli, konzolite se odlicno zacuvani, cenite zavisat o...


11.000 МКД
или предлог цена
Вчера 00:51USB СНИМАЧ-ДИКТАФОН

Класично USB претворено во рекордер кој квалитетно снима на SD мемори...


1.200 МКД
или предлог цена
Бутел / Скопје

Безжична технологија

09 авг 08:51Philips TV 35 cm одличен

Продавам ТВ Филипс 35 см, одличен за на одмор, кампување и слично. Ко...


1.000 МКД
или предлог цена
- 33 % Попуст
1.499 МКД
08 авг 15:45Xbox360 - Hard disk 250 gb

®️ Xbox360 - Originalen Microsoft hard disk od 250 gb 💵 Cena fiksna...


500 МКД
или предлог цена
Бутел / Скопје

Играчки конзоли / XBOX

08 авг 12:16james. b.lansing limited edition 250ti

vrv 10/10 vidi sliki orginalnidrajverite se izvadeni samo za slikanje...


По Договор
или предлог цена
Бутел / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

07 авг 21:23Полнач За Батерии/Polnac Za Baterii

✅ПОЛНИ АА, ААА БАТЕРИИ ✅VARTA ✅ГЛАНЦ НОВ


500 МКД
или предлог цена
Бутел / Скопје

Електроника

07 авг 17:38Полнач За Батерии/Polnac Za Baterii

✅ПОЛНИ АА, ААА БАТЕРИИ ✅VERBATIM ✅ГЛАНЦ НОВ


500 МКД
или предлог цена
Бутел / Скопје

Електроника

07 авг 17:38Батерии На Полнење/Baterii Na Polnenje (AA)

❗❗ЦЕНАТА Е ЗА ЕДНА БАТЕРИЈА❗❗ ✅NiMH АА БАТЕРИИ ✅ENELOOP ✅ГЛАНЦ НОВИ


150 МКД
или предлог цена
Бутел / Скопје

Електроника

07 авг 17:38PS4 - Originalen Sony kontroler

®️ PS4 - Originalen Sony 🎮 kontroler. 🕹 Moze da se testira 💵 Cen...


1.800 МКД
или предлог цена
- 10 % Попуст
2.000 МКД
07 авг 09:42jbl scssub-178

jbl aktiven vufer so mala zabeleska na edniot kos e cuknat vidi sliki...


По Договор
или предлог цена
Бутел / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

07 авг 09:40linn majik 140

drajveri mint estetski 9/10 zvuk no coment vidi sliki orginalni vidi ...


По Договор
или предлог цена
Бутел / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

07 авг 09:03Sony TA-3650 & sony st-3950 & Sony SS-7200 top kombinacija

odlicna kombinacija na sony vintage pojacalo trjuner i zvucki vidi s...


По Договор
или предлог цена
05 авг 22:42bowers and wilkins zepelin air

perfektna sostojba vidi sliki orginalni bez daljinsko vidi gi site mo...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
1 €
Бутел / Скопје

Bluetooth уреди

05 авг 22:24Focal Chora 816

kako novi kupeni od Skopje od prv gazda mozam da kazam uste ne usvira...


По Договор
или предлог цена
Бутел / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

05 авг 09:14Bose Lifestyle V20 / Bose Model PS 28 iii Powered Speaker Sy

bose ps28 iii aktiven vufer bose mc1 media center bose mc1 display...


По Договор
или предлог цена
Бутел / Скопје

Домашно кино

05 авг 01:00Yamaha RX-D485 AV Receiver 5.1 Dolby Surround DTS-HD DAB+ LA

vrv nema sto nema sliki orginalni naknadno vidi gi site moi oglasi A...


По Договор
или предлог цена
05 авг 00:36LG LV 4981 6-Head VHS, Hi-Fi VCR Remote Control

novo vo orginalno pakovanje vidi sliki orginalni vidi gi site moi ogl...


По Договор
или предлог цена
05 авг 00:21Sonoro CD 2 Radio with Bluetooth CD USB and FM/DAB+

novo vo paket so orginalno daljinsko so mala zabeleska mene mi ima pa...


По Договор
или предлог цена
05 авг 00:14Beats by Dr. Dre Beatbox Portable from Monster

top zvucnik vidi sliki orginalni vidi gi site moi oglasi The powerfu...


По Договор
или предлог цена
Бутел / Скопје

Bluetooth уреди

05 авг 00:01Libratone LIVE-Airplay Wireless Speaker White/Beige Speaker

10/10 libratone vrvna firma vrven zvuk so 2 riboni visokotonci vidi ...


По Договор
или предлог цена
Бутел / Скопје

Bluetooth уреди

04 авг 23:45Beats by Dr. Dre - Beatbox Portable Bluetooth Speaker - Blac

dr.dre odlicen zvucnik moken zvuk vidi sliki orginalni vidi gi site ...


По Договор
или предлог цена
Бутел / Скопје

Bluetooth уреди

04 авг 23:17samsung BD-F8500en Smart 3D Blu-ray Player with 500Gb Freevi

vo odlicna sostojba so orginalno daljinsko cita sve kopii i orginalni...


По Договор
или предлог цена
04 авг 23:0725.4mm Tweeter Voice Silk Diaphragm 8 Ohm

*** Za informacii posle 15:00 casot na telefon ili Viber !!! *** ***...


150 МКД
или предлог цена
Бутел / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

03 авг 23:19Sony MDR-XB400 Extra Bass Headphones

- Sony MDR-XB400 Extra Bass Headphones The Sony XB Series Extra Ba...


1.300 МКД
или предлог цена
- 13 % Попуст
1.500 МКД
Бутел / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Слушалки

03 авг 19:09Стабилизатор Стабилизатор

Се продаваат користени стабилизатори, тие се во исправна сосојба, мож...


1.100 МКД
или предлог цена
Бутел / Скопје

Електроника

03 авг 10:33Prodavam tv Panasonic so dalinsko

Prodavam tv Panasonic so dalinsko, ima scart dva komada i pinovi napr...


500 МКД
или предлог цена
02 авг 06:56Elektronika Razni Delovi Tranzistori Pojacala Predpojacala

***** Informacii posle 15:00 casot ***** Elektronika Razni Delovi : ...


По Договор
или предлог цена
Бутел / Скопје

Електроника

01 авг 13:48ALFA 6 *RIZ * Zvucnici 125W / 8oma

Prodavam socuvani Zvucnici : - ALFA 6 RIZ VRVNI ZVUCNICI , HIGH FID...


5.000 МКД
или предлог цена
- 9 % Попуст
5.500 МКД
Бутел / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

01 авг 13:47УЛТРА ЗВУЧЕН УРЕД ЗА КУЧИЊА

Безбеден, хуман, ефикасен електронски уред кој емитира многу силен пи...


400 МКД
или предлог цена
Бутел / Скопје

Останато

31 јул 21:08КОМПЛЕТ ЛЕД РОТАЦИОНА СИЈАЛИЦА

Конечно за празниците ке можеме да си приредиме колор визуелно ротаци...


350 МКД
или предлог цена
Бутел / Скопје

Електроника

31 јул 21:07МИКРО VD DV КАМЕРА

Минијатурен видео рекордер предвиден и за ноќно снимање, со 6 инфра р...


1.200 МКД
или предлог цена
31 јул 21:07ДИГИТАЛНА МИКРО КАМЕРА

Една од најминијатурните камери на пазарот, големина 27Х26Х26мм, совр...


1.000 МКД
или предлог цена
31 јул 21:07ДИКТАФОН, СНИМАЧ НА ТОН

Високо квалитетен диктафон снима на мемориска картичка, со сопствена ...


1.200 МКД
или предлог цена
Бутел / Скопје

Диктафони

31 јул 21:06GoPro Hero 9 Black

GoPro kamera kupena od Neptun, seushte e pod garancija. 64GB micro s...


450 €
или предлог цена
30 јул 19:38Страна 1 од 14

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам