Струга
                   
81 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Kiper sanduci

Se prodava kipersanduci za kamjon


По Договор
или предлог цена
Струга

Камиони

Денес 11:43Platforma za slep za 12 tona

Platforma za slep sluzba vo odlcna sostojba za 12 tona


8.990 €
или предлог цена
Струга

Камиони

Денес 11:43Man motor 163

Se prodava man motor za man 163 vo odlicna sostojba


По Договор
или предлог цена
Струга

Камиони

Денес 11:42Sanduk za kamjon kipper

Sanduk za kamjon kipper 6 m na 2.5 kippat na 2 strani za zemjodelci i...


5.500 €
или предлог цена
Струга

Камиони

Денес 11:42Kran za kamjon

Kran za kamjon vo odlicna sostojba moze i da se proba uste e vo kamjo...


По Договор
или предлог цена
Струга

Камиони

Денес 11:42Mercedes 818 kipper

Se prodava mercedes 818 kipper vo odlicna sostojba za povece informac...


По Договор
или предлог цена
Струга

Камиони

Денес 11:42Mercedes 1224 kipper

Kamjonot e vo odlicna sostojba za povece informaci preku telefon


По Договор
или предлог цена
Струга

Камиони

Денес 11:41Sanduk kipper za 4 odovini

Sanduk kipper za 4 osovini


По Договор
или предлог цена
Струга

Камиони

Денес 11:41Man 26.350 mikser moze i samo sasija

Man 26.350 godina 2007 so 313.000 Km mikserot e mnogu socuvan vredi d...


По Договор
или предлог цена
Струга

Камиони

Вчера 23:24Man mikser ekstra cena

Man 26.350 godina 2007 so 313.000 Km mikserot e mnogu socuvan vredi d...


По Договор
или предлог цена
Струга

Камиони

Вчера 23:24Man 26.350 Mikser moze i samo sasija

Man 26.350 godina 2007 so 313.000 Km mikserot e registriran mnogu soc...


По Договор
или предлог цена
Струга

Камиони

Вчера 23:24Mercedes Axor

MERCEDES AXOR SMEÇAR 1823 ZA KOMUNALNI KONTENJERI God.2005 VO ODLI...


По Договор
или предлог цена
Струга

Камиони

28 мар 21:05Rampa.i sanduk.furgon

Prodavam...rampa hidraulicna od kamion24 volti i pomala od komb...


250 €
или предлог цена
Струга

Камиони

27 мар 07:15MITSUBISHI 75/180 SMEČAR

MITSUBISHI 75/180 SMEČAR 2009 God. 7m3 Uvezen Vo odlicna Sostojba Za ...


По Договор
или предлог цена
Струга

Камиони

26 мар 18:26ATEGO AXOR SMEÇAR 1823

MERCEDES AXOR SMEÇAR 1823 ZA KOMUNALNI KONTENJERI God.2005 VO ODLI...


По Договор
или предлог цена
Струга

Камиони

26 мар 18:26RENAULT 320dci GUBRETARKA

renault premium 320hp gubretarka registriran raboti perfektno tiptr...


1 €
или предлог цена
Струга

Камиони

26 мар 12:10MAN TGS 32.360 EURO 4

MAN TGS 32.360 EURO 4 CONCRETEMIXER STETER Diesel Gearbox man...


123 €
или предлог цена
Струга

Камиони

26 мар 12:09IVECO 120E22 SMEČAR

IVECO 120E22 SMEČAR 2009 God 10m3 Uvezen Vo odlicna Sostojba Za ...


По Договор
или предлог цена
Струга

Камиони

21 мар 19:50Feder platno федер платно

Се продаваат федер платна со најразлични димензии за сите видови на к...


1 €
или предлог цена
Струга

Камиони

20 мар 15:32Platforma za kamjon

Se prodavat platformi za kamjon vidi slikite


По Договор
или предлог цена
Струга

Камиони

16 мар 11:41STIGNA NOVA PRATKA GUMI DOUBLESTAR

NOVI GUMI DOUBLESTAR GI IMAME PREDNI I ZADNI PO POVEKE PROFILI ...


По Договор
или предлог цена
Струга

Камиони

12 мар 09:39NISAN ATLEON SMEČAR

NISAN ATLEON SMEČAR 2003 God 7m3 Uvezen Vo odlicna Sostojba Za infor...


По Договор
или предлог цена
Струга

Камиони

12 мар 09:39PESKARENJE SASII,, PRIKOLKI,,OLTAJMERI, BANDASI

Peskarenje priprema farbanje visok kvalitet niski ceni


По Договор
или предлог цена
Струга

Камиони

09 мар 11:37Rampa

Rampa


70.347.214 €
или предлог цена
Струга

Камиони

08 мар 20:46Rampa za kamion atego man

Rampa digalka za kamion Ispravna istaena od kamion vo super sostojb...


70.347.214 €
или предлог цена
Струга

Камиони

08 мар 20:46Sanduk za kamjon

Se prodava sanduk za kamjon za povece informaci preku telefon


По Договор
или предлог цена
Струга

Камиони

28 фев 21:17IVECO TECTOR 120/18 SMEČAR

IVECO TECTOR 120/18 SMEČAR 2004 God. 8m3 Uvezen Vo odlicna Sostojba Z...


По Договор
или предлог цена
Струга

Камиони

20 фев 08:46sanduk za kamion

sandukot e so cerada.izvaden od man tgl 12 180 2007 god.dimezii na sa...


1.300 €
или предлог цена
Струга

Камиони

17 фев 10:40Sandak Meiller Kipper 4.8

Se prodava sandak Meiller Kipper vo mnogu dobra sostojba.


1 €
или предлог цена
Струга

Камиони

14 фев 13:00Mercedes atego 1618 so kran

Mercedes atego 1618 so kran 2008 Plateni site davacki do registracija...


70.325.789 €
или предлог цена
Струга

Камиони

09 фев 18:38Mercedes 7 11 rampa do 13 metri se diga

kamjonot sega e uvezen kamjonot e vo rabotna sostojba kako nov vredi ...


По Договор
или предлог цена
Струга

Камиони

07 фев 17:58Meiller Kipper 4,80

Sandak Meiller Kipper 4,80


1 €
или предлог цена
Струга

Камиони

27 јан 19:59Od Kupuva Man TGA-TGX kamijoni

- Samo Common rail motor - Plastam CASH Viber +38970869430 ...


8 €
или предлог цена
Струга

Камиони

24 јан 12:00Noz za sneg

Noz plug za sneg napraven da pasira na jcb 3cx mnogu zdrav moze i na ...


1.000 €
или предлог цена
Струга

Камиони

23 јан 18:52Filter za vozduh

Se prodavaat filteri za vozduh za kamioni Na golemo i malo Marka: ...


1 МКД
или предлог цена
Струга

Камиони

23 јан 11:13IVECO EUROCARGO

IVECO EUROCARGO 11 DZUBRETARKA 072775111


21.800 €
или предлог цена
Струга

Камиони

09 јан 13:16PESKARENJE PRIPREMA FARBANJE

PESKARENJE ,SASII ,, PRIKOLKI ,, BANDASI


По Договор
или предлог цена
Струга

Камиони

12 дек 16:08BANDASI 17.5

BANDASI 17.5


40 €
или предлог цена
Струга

Камиони

07 ное 11:40MERCEDES-BENZ ATEGO 12-18

MERCEDES-BENZ ATEGO 12-18


15.500 €
или предлог цена
Струга

Камиони

07 ное 11:40peskarenje bandasi

profesionalno peskarenje tel 070630031


По Договор
или предлог цена
Струга

Камиони

01 ное 09:18Страна 1 од 3

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам