Подкатегорија:
                   
22 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Kombinirka(skip)

Kombinirka Fermec Perkins turbo motor,besprekorna sostojba


По Договор
или предлог цена
11 авг 09:59Separacija za pesok

Prodavam Separacija za pesok komplet so transportni lenti


04 авг 11:35Vaga so transportna lenta

Vaga so transportna lenta


04 авг 11:35Bageri Utovaraci Buldozer Valjak

Prodavam Bageri Utovaraci Buldozer Valjak


04 авг 11:34Viluskar terenski 4x4

Viluskar terenski 4x4


27 јул 13:32IVECO, mikser-pumpa

Se prodava IVECO MIKSER-PUMPA Bure 9m3, 28m-dolzina na pumpa


25 јул 20:15LITOSTROJ

Sreden za dusa Repariran kompletno


14 јул 11:06Se prodava Mobilna betonska baza

Se prodava Mobilna betonska baza Kapacitet 120 m3/h 2,5m3 mesalica


32.000 €
или предлог цена
25 мај 20:55Se prodava Skip

Se prodava skip 4cx 2012 godina 7.000h Masinata ima klima, instalaci...


45.000 €
или предлог цена
25 мај 20:53MAN TGX 440 euro 6

MAN TGX 18.440--- 11 kamioni Godina na proizvodstvo 2014-2015-2016 ...


14 апр 17:58Delovi za Liebherr

Delovi za motor od Liebherr 4 cilindri.


По Договор
или предлог цена
06 апр 13:24SITA za separacija

Prodavam sita za separacija - 30 komada za razlicni granulacii. Od r...


По Договор
или предлог цена
06 апр 13:24Pumpa za beton mikser

Komplet pumpa so hidromotor za beton mikser. Cena po dogovor.


По Договор
или предлог цена
06 апр 13:24FRIZIDER DAF I WEBASTO

Se prodavaat dva frizidera za daf i dve webeasto


01 апр 15:21MERCEDES 508 KIPER

KAMIONOT E MILLER KIPER REGISTRIRAN VO ODLICNA SOSTOJBA SO DUPLA KABI...


12 фев 18:26MERCEDES 6-140

MERCEDES 6-140 KIPER VO ODLICNA SOSTOJBA REGISTRIRAN


12 фев 18:26Caterpillar D8K

Булдожер CAT D8K година на производство: 1978 Во работна состојба.


38.000 €
или предлог цена
31 мај 13:48JCB 1CX

Ровокопач JCB 1CX 2790 kg


13.000 €
или предлог цена
31 мај 13:48Viluskari JUNGHEINRICH

Prodazba na polovni viluskari - jungheinrich EFG 220 , elektricen - ...


03 јун 09:11Mercedes 1213

Se prodava Mercedes 1213, proizveden 1985, registriran vo solidna sos...


04 мај 23:35Poluprikolka Schmitz i agregati Carrier i Thermoking

Schmitz poluprikolka 2000 godina Carrier maxima 1200 poveke agregati...


08 апр 12:55Се продава трактор International

Се продава трактор International


04 сеп 21:33Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам