Подкатегорија:
                   
774 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Graficki Kartici

34x karticki EVGA GeForce RTX 3090 FTW3 ULTRA GAMING, 24G-P5-3987-KR,...


1.290 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
1.350 €
Денес 13:00Промовирано

Graficki Kartici

34x karticki EVGA GeForce RTX 3090 FTW3 ULTRA GAMING, 24G-P5-3987-KR,...


1.290 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
1.350 €
Денес 13:00(HDDs) Toshiba P300 HDWD240 - 4TB (3.5")

На продажба дискови Toshiba P300 од 4ТБ (5400 RPM / 128MB cache). ...


5.500 МКД
или предлог цена
Денес 09:36Gigabyte AMD RADEON RX 6900 XT 16GB

Prodavam ispravna graficka pod garancija do naredna godina. Gigabyte ...


63.000 МКД
или предлог цена
Денес 09:35Оригинал адаптер-напојување за HP печатач (18W 500mA)

Оригинален адаптер / напојување за HP печатач (18W 500mA 15V 32V) ...


500 МКД
или предлог цена
Денес 01:47MATICNA PLOCA,PROCESOR I RAM MEMORIJA

Maticna ploca-- ASUS P8H61-MX USB3 Ram memorija--ADATA DDR III 4GB ...


4.000 МКД
или предлог цена
Вчера 21:54Prodavam Intel i5 3470, Maticna ASROCK P75 PRO3 i 8g DDR3RAM

Se prodava komplet: *Intel i5 3470 3.2ghz *Maticna Ploca ASROCK P7...


6.000 МКД
или предлог цена
- 14 % Попуст
7.000 МКД
Вчера 19:20Apple 60W MagSafe 1 Power Adapter

Продавам користен Apple 60W MagSafe 1 полнач, во одлична состојба.


3.000 МКД
или предлог цена
Вчера 18:08Ryzen 7 3700X BOX (со Wraith Prism кулер)

Се продава AMD Ryzen 7 3700X BOX без гаранција (гаранцијата е истечен...


11.000 МКД
или предлог цена
Вчера 15:47NOVI GRAFICKI DELL I MSI 3090 SO 1 GOD. GARANCIJA,PROCITAJ.

PRODAVAM NOVI MSI GeForce RTX 3090 GAMING X TRIO 24GB, I DELL 3090 2...


1.500 €
или предлог цена
Вчера 15:38Gigabyte SSD 120GB

Продавам SSD 120gb од компанијата Gigabyte,го продавам затоа што го з...


800 МКД
или предлог цена
Вчера 13:31  НОВ ОГЛАС

Prodavam Microsoft SideWinder Joystick

Prodavam Microsoft SideWinder Joystick Joystickot nema tragi na kori...


350 МКД
или предлог цена
Вчера 12:14PRODAVAM NOVI USB HUB RAZMNOZUVACI 4 PORT !!!

Prodavam novi nekoristeni kvalitetni usb hub razmnozuvaci INTEL 4 po...


200 МКД
или предлог цена
25 ное 11:40Adapter USB to PS/2 / Адаптеер USB to PS/2

Продавам нов некористен адаптер USB to PS/2


300 €
или предлог цена
25 ное 07:05Hdd 1tb Segate

Poloven raboti perfektno bez nikakvi problemi.


1.000 МКД
или предлог цена
24 ное 22:48Razer Naga Trinity RGB Gaming Mouse

Prodavam skoro ic ne koristen (bukvalno samo nekolku pati e koristen)...


3.000 МКД
или предлог цена
24 ное 20:59TP-LINK wr740n Рутер/Ruter

Ispraven bez nikakva mana, doagja so polnac i mrezen kabel


400 МКД
или предлог цена
24 ное 20:59TP-LINK 300Mbs TL-WR841N Ruter/Рутер

Се продава Wireless N Router TP-LINK 300Mbs Model: TL-WR841N. Работи ...


600 МКД
или предлог цена
24 ное 20:59TL-WR841N TP-LINK Ruter/Рутер

Tp-link Ruter-ekstender. Kako nov.


600 МКД
или предлог цена
24 ное 20:59TP-Link AC 1750 Dual Band Wireless Router/ Рутер

Prodavam dual band ruter raboti i na 2.4 i na 5ghz. So 3 promenlivi a...


2.000 МКД
или предлог цена
24 ное 20:59ASUS безжичен 300Мbs рутер

Рутер Asus модел RT-N12+, oдличен за домашна употреба,малку користен,...


600 МКД
или предлог цена
24 ное 18:54Corsair Dominator 8GB ddr3 Dual Chanel kit(2x4) 2133Mhz 1.5v

Продавам Corsair Dominator 8GB ddr3 Dual Chanel kit (2x4) 2133Mhz 1.5...


2.800 МКД
или предлог цена
24 ное 13:55Нов Apple 45W MagSafe 1 Charger

Продавам нов некористен Apple 45W MagSafe 1 полнач


2.800 МКД
или предлог цена
24 ное 13:54Graficka kartica GeForce RTX 3090 gaming OC 24G

Користена неколку месеци


1.200 €
или предлог цена
24 ное 12:59DELUX HANTOL

DELUX 600W za cena od 400 den. HANTOL 500W za cena od 400 den dvete ...


600 МКД
или предлог цена
- 25 % Попуст
800 МКД
23 ное 22:30displej 10.1 led slim nov original

orginal


2.000 МКД
или предлог цена
23 ное 20:25MSI CX600,CR600,CR610,CR620,CR630 DELOVI

PISI NA E-MAIL SE STO TI TREBA


50 МКД
или предлог цена
23 ное 20:21Ryzen 7 2700X

Prodavam 2700X Koristen 2godini so vodeno ladenje, nikogas ne zagreva...


7.990 МКД
или предлог цена
23 ное 19:18Se pordavaat 3 graficki karti

AFOX NVIDIA GT440 PCI-E 2GB DDR3 128bit, Chipset GTS440 780MHz Core C...


4.200 МКД
или предлог цена
- 2 % Попуст
4.300 МКД
23 ное 14:46Dell 19.5v 1.54a 30w punjač za tablet XPS 10 nov

punjač za tablet. Konektor sa 40-pina kao na slika Dell VDell Latit...


2.000 МКД
или предлог цена
23 ное 13:08ddr3 ram memorija Kingston HyperX Beast 2x4GB

Ram memorija Kingston HyperX Beast 2x4GB ddr3 1600Mhz XMP


2.500 МКД
или предлог цена
21 ное 03:11TP Link Tp-Link Рутер / Ruter 300Mbps Siv

Raboti i kako ekstender


600 МКД
или предлог цена
20 ное 19:47Рутер / Ruter Linksys Cisco wrt54g2 Wifi

Ekstra kvaliteten ruter od Linksys Cisco za ekstra cena. Doagja kople...


400 МКД
или предлог цена
20 ное 19:47TP Link Tp-Link Рутер / Ruter

Se prodava ruter, kako nov.


400 МКД
или предлог цена
20 ное 19:47Apple 30W USB-C Power Adapter + 2m cable

Се продава оригинални адаптер и кабел од MacBook Air, но може да се к...


3.000 МКД
или предлог цена
18 ное 17:17ST LED Monitor 22"

LED Monitor 22 inch Odlicna Sostojba.


2.500 МКД
или предлог цена
18 ное 13:41Graficka karta GIGABYTE NVIDIA GeForce GT710 2GB VGA HDMI

Graficka karta GIGABYTE NVIDIA GeForce GT710 VGA DVI DVI HDMI


3.000 МКД
или предлог цена
- 9 % Попуст
3.300 МКД
18 ное 03:33RAM Memorii KINGSTON HyperX 8GB 2 x 4GB 1600MHz DDR3 DIMM

RAM Memorii KINGSTON HyperX 8GB 2 x 4GB 1600MHz DDR3 DIMM


2.000 МКД
или предлог цена
- 17 % Попуст
2.400 МКД
18 ное 00:33RAM Memorija KINGSTON HyperX 4GB 1600MHz DDR3 DIMM

RAM Memorija KINGSTON HyperX 4GB 1600MHz DDR3 CL9 DIMM


1.200 МКД
или предлог цена
18 ное 00:30DELL WD19 Docking Station USB-C HDMI Dual DisplayPort

proverka na lice mesto moze i bez adapter ako go imate.togas cenata b...


2.990 МКД
или предлог цена
17 ное 13:43Adapteri Lenovo (Polnaci) za laptop

Polnaci za Lenovo Laptopi


1.900 МКД
или предлог цена
17 ное 10:08Страна 1 од 20

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам