Битола
                           
3001 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Naumovski Stan

SE IZNAJMUVA


По Договор
или предлог цена
Битола

Станови

12 мар 21:34Промовирано

Се продава Викенд куќа во с. Трново

СЕ ПРОДАВААТ ДВЕ ВИКЕНД КУЌИ, ЛОЦИРАНИ ВО ПЕЛИСТЕРСКОТО СЕЛО ТРНОВО, ...


10 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

24 мај 22:58Промовирано

Целосно реновиран и комплетно наместен

Издавам - Целосно реновиран и комплетно наместен стан со нова бела т...


300 €
или предлог цена
- 98 % Попуст
18.000 €
Битола

Станови

29 мај 13:20Промовирано

SE PRODAVA KUKJA VO CENTAROT NA BITOLA !!!

SE PRODAVA. Kuкјata se naogja pozadi gimnazijata Taki Daskalot , nasp...


75.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Денес 13:00Куќа во Центар!

Куката се наоѓа во централно гратско подрачје и комплетно реновирана ...


42.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Денес 13:00Se prodava renoviran stan

Se iznajmuva stan za stranci Slobodan od 9juni do 9juli I od 13avg...


300 €
или предлог цена
- 99 % Попуст
38.000 €
Битола

Станови

Денес 13:00СЕ ПРОДАВА СТАН НА ШИРОК СОКАК- STAN NA SHIROK SOKAK- CENTAR

Се продава стан на Широк Сокак, 38м2 над парфимеријата Shatze, наспро...


По Договор
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 12:39Се издава Нов Опремен стан

Станот поседува целосно опремена кујна со трпезарија,дневна со SmartT...


По Договор
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 12:13Куќа, штала, плевна, двор, бавча во Раштани, Б-ла

Во село Раштани, Битола се продава: Веднаш вселива куќа; Штала и плев...


1 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Денес 12:13SE IZDAVAAT 2 NOVI APARTMANI KAJ VERO !

SE IZDAVAAT DVA NOVI APARTMANI PO 65 m2 !!!! APARTMANITE SE VO ZAV...


200 €
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 11:56Stan vo Sopotnica - Demir Hisar

Prodavam stan vo Sopotnica od 58m2. Korisna povrsina -53m2 i dve tera...


9.500 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
10.000 €
Битола

Станови

Денес 11:41Продажба на Станови во Изградба

*Во Изградба* *Моментално објектот е до втора плоча* * Завршен рок...


По Договор
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 11:40Se izdavaat sobi ,, VILLA KONZULI ,,

Se izdavaat sobi ,, VILLA KONZULI ,, Sekoja soba e opremena so: klim...


1 МКД
или предлог цена
Битола

Соби

Денес 11:30Dukan vo Obitel

Se izdava dukan vo obitel na prizemje od zadnata strana od 12m2 so po...


6.000 МКД
или предлог цена
Битола

Дуќани

Денес 10:12Se prodavat novi stanovi vo Bitola po ekstra cena

Se prodavat novi stanovi pod KEOPS vo Bitola direktno od investitor...


900 €
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 10:11Се продава куќа

Се продава куќа во близина на Трафостаницата кај паркот Стив Наумов, ...


1 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Денес 10:10Se izdava

Deloven objekt vo klanica zgrada 11 Pogoden za sekakva namena, so sa...


5.000 МКД
или предлог цена
Битола

Дуќани

Денес 10:03SE PRODAVA KUKJA

Se prodava kukja renovirana namestena Extra sostojba BROJ ZA KON...


1 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Денес 09:59SE IZDAVA STAN ZA STRANCI

Се издава нов и луксузно опремен стан во поширок центар на градот, на...


1 €
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 09:46farbajne stanovi kuki knauf abrib plocki izolacija ob vlaga

Renovirame stanovi kuki nadvoresno i vnatresno redejne na gips karton...


100 МКД
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 09:37Mesto vo S. BRATINDOL

Prodavam mesto 1.5 km nad benzinskata pumpa na luk oil po noviot pat ...


6 €
или предлог цена
Денес 09:35Mesto vo S. BRATINDOL

Prodavam mesto nad S. BRATINDOL mozna e zamena so avtomobil inf na ...


3 €
или предлог цена
Денес 09:35LIVADA

Prodavam livada vo S. BRATINDOL livadata se naoga 300m od poslednata ...


3 €
или предлог цена
Денес 09:35NOVA kukja vo blizina na Selskata avtobuska AT PAZAR BITOLA

CENA ZA KUKJATA KOLKU EDEN STAN! Cist imoten list, eden sopstvenik ...


65.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Денес 09:15PARCELA ZEMJISTE GJAVATO VO GRADEZEN REON ZA VIKENDICA PLAC

Prodavam parcela vo gradezen reon na selo Gjavato, ramna so pravoagol...


13 €
или предлог цена
Денес 09:13Се продава, менува дуќан / Se prodava, menuva dukan

Просторот е нов, опремен по HACCP со плочки на ѕидовите и подот, има ...


27.200 €
или предлог цена
Битола

Дуќани

Денес 09:032-1519, ЦЕНТАР, СЕ ПРОДАВА НОВ СТАН, 60+4+4М2, ЛИФТ

ЦЕНТАР, СЕ ПРОДАВА НОВ, СОНЧЕВ СТАН ОД 60М2, БАЛКОН 4М2, ПОДРУМ ОД 4...


62.000 €
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 08:56Se izdava stan стан kaj BP Wings Bitoil

Се наоѓа во подрумски простории, целосно опремена дневна,кујна,wc...


4.900 МКД
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 08:56СЕ ИЗДАВА

Станот е комплетно наместен слободен од 01.05.2023година Се наоѓа на...


7.000 МКД
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 08:42СЕ ПРОДАВА СТАН ВО НАСЕЛБА "КАРПОШ"

СЕ ПРОДАВА СТАН СО 3( ТРИ) СПАЛНИ, ВО НАСЕЛБА,, КАРПОШ'', ВО ЗГРАДА Б...


46.000 €
или предлог цена
- 19 % Попуст
57.000 €
Битола

Станови

Денес 08:40Se prodava kukja vo strogiot centar na Bitola

Se prodava kukja od 360 m2. od koi 70 m2 se deloven prostor. Kukjata ...


1 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Денес 08:39Куќа во Нижеполе

Се продава кука во Нижеполе легализирана со уреден имотен лист Кукат...


159.000 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
160.000 €
Битола

Куќи / Вили

Денес 08:33Х2 - За модерен и пријатен живот!

Х2 - За модерен и пријатен живот! Ви ја претставуваме следната од ни...


1 €
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 08:23Станови во градба - Х1 Новата приказна на BV Business Grou

Х1 – Новата приказна на BV Business Group Се продаваат станови на ат...


1 €
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 08:23Se prodava gradezno zemjiste vo Gorno orizari

-Se prodava plac za kuka -Cist imoten list (eden sopstvenik) -Elabor...


14.000 €
или предлог цена
Денес 08:21Se izdavaat apartmani novi nevseleni stara bitolska carsija

TEL 076 432 220 Se izdavaat apartmani novi nevseleni vo starata bito...


1 €
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 08:15Deloven prostor

Se izdava deloven prostor na ulica dovledzik,so povrsina 300m2.Prosto...


1 €
или предлог цена
Денес 08:15Stanbeno-deloven objekt

Se prodava stanbeno-deloven objekt na ulica dovledzik.Stanbeniot pros...


1 €
или предлог цена
Денес 08:14Prodavam suma

Prodavam suma vo selo Osoj Kicevsko,5500m2.Tel.078367974


1 €
или предлог цена
Денес 08:14Se prodava zemjodelsko zemjiste vo opstina Novaci

Se prodava zemjodelsko zemjiste vo opstina Novaci pod selo Meglenci m...


40 МКД
или предлог цена
Денес 08:10HOTEL RIS za kazino ili starski dom

🇲🇰👌 TOP💥 TOP LOKACIJA SE PRODAVA HOTEL RIS Vreden Kapital za ...


1 €
или предлог цена
Денес 08:04Se prodava kuka vo Centar na Bitola

Се продава куќа на два спрата со визби и дворно место.Спратовите се п...


1 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Денес 07:57Se izdava namestena kuka vo nas.nedopirlivi

Kukata e namestena I vo solidna sostojba,namestena so tv,masina za pa...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
1 €
Битола

Куќи / Вили

Денес 07:54Страна 1 од 76

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам