689 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

SE PRODAVA PLAC BRUSNICKA NASELBA 1110 m2

SE PRODAVA PLAC BRUSNICKA NASELBA 1110 m2 Se prodava plac 1100 m2 vo...


110.000 €
или предлог цена
Денес 10:35



Se prodavaat nivi vo kukurecani

Nivite se pogodni za lesnik,orev,lozje i dr. Ima i strezevska voda


65 МКД
или предлог цена
Денес 08:50



PLAC za FOTOVOLTAICI

Izdavam - prodavam plac za FOTOVOlTAICI,povrsina 2.500 m....


1.111 МКД
или предлог цена
Денес 06:13



se prodava ili menuva parcela

se bara Investor za gradba parcela od 2000 m/2 so cist imoten list ...


1 €
или предлог цена
Денес 00:27



Zemjodelsko zemjiste

Se prodava zemjodelsko zemjiste pod vinarijata ciflik 2 imotni lista ...


По Договор
или предлог цена
Вчера 22:29



Лозје

Продавам место ( старо лозје ), КП 15726, КО Битола 1-2,во близина ...


20.000 €
или предлог цена
Вчера 21:49



Парцела за спортски терени

Продавам градежна парцела од 1716 м2, КП15726, КО Битола 1/2, во ...


По Договор
или предлог цена
Вчера 21:49



Ниви во ПОРОДИН и ЕГРИ

Продавам 3 ниви: - ЕГРИ (КП995, И.Л број 239) со површина 17812 м2,...


2 €
или предлог цена
Вчера 21:49



Се продава градежна парцела 276 m2

Продажба на градежна парцела со површина од 276 m2 на улица Пецо Божи...


45.000 €
или предлог цена
Вчера 18:05



Parcela vo NIZEPOLE ( NIZE POLE , НИЖЕПОЛЕ)

Se prodava pacela, nad seloto, na samiot pat, pogodna za vikendici. ...


16 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
17 €
Вчера 14:28



Plac vo Nizepole Nizopole ( Нижеполе Нижополе)

Se prodava plac vo Nizepole, nad seloto, so prekrasen pogled na Ba...


1 €
или предлог цена
Вчера 14:27



Se prodava mesto vo s.Strugovo

Se prodava mesto od povrsina 5000m2 vo s.Strugovo Demir Hisar Mozi i ...


10 €
или предлог цена
Вчера 13:31



Mesto vo S. BRATINDOL

Prodavam mesto 1.5 km nad benzinskata pumpa na luk oil po noviot pat ...


6 €
или предлог цена
Вчера 09:35



Mesto vo S. BRATINDOL

Prodavam mesto nad S. BRATINDOL mozna e zamena so avtomobil inf na ...


3 €
или предлог цена
Вчера 09:35



LIVADA

Prodavam livada vo S. BRATINDOL livadata se naoga 300m od poslednata ...


3 €
или предлог цена
Вчера 09:35



PARCELA ZEMJISTE GJAVATO VO GRADEZEN REON ZA VIKENDICA PLAC

Prodavam parcela vo gradezen reon na selo Gjavato, ramna so pravoagol...


13 €
или предлог цена
Вчера 09:13



Se prodava gradezno zemjiste vo Gorno orizari

-Se prodava plac za kuka -Cist imoten list (eden sopstvenik) -Elabor...


14.000 €
или предлог цена
Вчера 08:21



Prodavam suma

Prodavam suma vo selo Osoj Kicevsko,5500m2.Tel.078367974


1 €
или предлог цена
Вчера 08:14



Se prodava zemjodelsko zemjiste vo opstina Novaci

Se prodava zemjodelsko zemjiste vo opstina Novaci pod selo Meglenci m...


40 МКД
или предлог цена
Вчера 08:10



Mesto NIZEPOLE

Mozna zamena za kukja,stan,kola. Kontakt telefon: 071 350 173


15 €
или предлог цена
Вчера 05:36



Плац во с.Дихово ( Dihovo ,Bitola)

Поволно за Викендица во најубавиот дел од селото. КП 820/3 752м2 Прис...


1 МКД
или предлог цена
- 97 % Попуст
35 МКД
Вчера 03:07



Se prodava plac kaj Luk Oil Dovledzik

Se prodava plac kaj Luk Oil Dovledzik 2000m2 na samiot pat za Bratind...


1 €
или предлог цена
30 мај 21:54



Se prodava Mesto/Plac atar Krklino

Se prodava Mesto/Plac atar Krklino Mestototo e na samo 100metri od p...


1 €
или предлог цена
30 мај 21:54



Prodavam niva blizu trafostanicata Krklino

Nivata e na sam pat so sirina 19.5 na 92 dolzina.


23 €
или предлог цена
30 мај 21:19



SE IZDAVA PLAC DO BIS AUTO VO BLIZINA NA SINPEKS HIDROTEK

- SE IZDAVA PLAC - gradeznata parcela se naoga na glavniot magistrale...


По Договор
или предлог цена
30 мај 20:16



Plac, niva, mesto na izlezot od Gorno Orizari

Placot e na izlezot od Gorno Orizari Kaj daciplast. Vo placot ima pri...


40.000 €
или предлог цена
30 мај 17:40



СЕ ПРОДАВААТ ПАРЦЕЛИ НА ЛАВЧАНСКИ ПАТ

СЕ ПРОДАВААТ ДВЕ ПАРЦЕЛИ НА ЛАВЧАНСКИ ПАТ ВО БИТОЛА. ПРЕКРАСНА И СОНЧ...


45 €
или предлог цена
30 мај 07:50



Se prodavaat nivi vo selo Lisolaj

Se prodavaat nivi vo selo Lisolaj od 2000 m² i 3000 m². Cena po do...


1 €
или предлог цена
30 мај 05:47



POGODNO ZA VIKENDICA

Продавам нива 4000m2, погодна за викендица + бавча има струја а блиск...


10.000 €
или предлог цена
29 мај 22:27



Земјоделско и градежно

Нива од 2000 до 6000 м2, во с.Логоварди, кај аеродромот, снабдено со ...


3 €
или предлог цена
29 мај 19:54



Барам плац во Нова Битола до 500м2

Купувам место за куќа околу 500м2 во околината на Лавчанска населба,С...


1 €
или предлог цена
29 мај 15:28



ПРОДАВАМ НИВИ ПАРЦЕЛИ ОКОЛУ КРКЛИНО

Продавам Повеке Парцели од 2.500 м2 до 25.000 м2 на подрачјето око...


5 €
или предлог цена
- 95 % Попуст
100 €
29 мај 15:17



ПРОДАВАМ НИВА ГОРНО ОРИЗАРИ

ПРОДАВАМ НИВА ПАРЦЕЛА ГОРНО ОРИЗАРИ 5730м2 ДОСТАПНА СТРУЈА ВОДА СЕ Н...


99 €
или предлог цена
29 мај 15:17



Продавам нива позади затворот 10,000м2 место ЧАИР

СЕ ПРОДАВА НИВА КРКЛИНО 10,000м2 местото се вика ЧАИР позади затворот...


3 €
или предлог цена
- 94 % Попуст
50 €
29 мај 15:17



Se prodava zemjiste vo atarot na Porodin i Velusina

Se prodava zemjiste so razlicni povrsini vo atarot na selo Porodin I...


1 €
или предлог цена
29 мај 12:31



Prodavam Nivi vo atarot na Velusina i Porodin

Se prodavaat nekolku nivi vo atarot na Velusina i Porodin, nivite se ...


1 €
или предлог цена
29 мај 12:31



Се продава градежна парцела 2000м2

Се продава градежна парцела 2000м2 бр на парцела 710 со можност за пр...


1 €
или предлог цена
29 мај 11:45



Plac 1460m² NA PATOT ZA S.BRUSNIK-BITOLA

SE RPODAVA PLAC 1460m² NA PATOT ZA S.BRUSNIK-BITOLA MESTOTO SE NAOGA...


По Договор
или предлог цена
29 мај 11:13



Парцела на патот Битола-Ресен

Продавам парцела на главниот пат Битола Ресен во непосредна близина н...


5 €
или предлог цена
28 мај 23:29



Продажба на парцели во с. Цапари Capri

Продавам повеќе парцели на различни локации во атарот на село Цапари ...


5 €
или предлог цена
28 мај 23:28



Страна 1 од 18

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам