Подкатегорија:
                   
32 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Skretnici Mc Farlow

Skretnici za golemi zvucnici za razglas i svadbi.


1 €
или предлог цена
Вчера 09:46zvucnici BW -peavey 15", celestion 12" / mix.ROSS- usa

-"HARTKE"TrancientAttack-Transporter HS115BT 150w/8ohm bass box,...


1 €
или предлог цена
21 ное 15:53KARAOKE ZVUCNIK 15 inch so 2 BEZICEN MIKROFON

KARAOKE ZVUCNIK 15 inc 2 BEZICEN MIKROFONI FM radio,USB,SD Card,B...


7.299 МКД
или предлог цена
21 ное 10:05Pojacalo JVC CD player i Logitech THX

Na pojacaloto si rabotat dvata izlezi i eqilajzerot,cd najcesto cita ...


3.000 МКД
или предлог цена
14 ное 11:19Prodavam Dynacord kutii

Prodavam 4 komada dynacord kutii so compression drivers B&C de610 1.4...


1 €
или предлог цена
13 ное 08:32Prodavam zvučnici RCF PFR 151

Zvučnicite se nemotani i neservisirani imaat prekrasen ton


1 €
или предлог цена
13 ное 08:32RCF L15-554K 8 ohm RECONE KIT

Prodavam recone kit za Rcf l15-554K, za tie koi neznaat što e toa, to...


1 €
или предлог цена
13 ное 08:32Shure pgx instrument wireless i letva so BETA 58 glavi

Prodavam Shure pgx wireless instrument system. < letvata e prodadena...


1 €
или предлог цена
13 ное 08:32Mikrofon

Se prodava Nov warles microphone orginall vo opshto ne e koristen nov...


1 €
или предлог цена
12 ное 20:02Zvucnici 15ki

Zvucnici 15ki 078 204 975


1 €
или предлог цена
30 окт 12:04Gitarsko pojacali

Prodavam gitarski pojacali doneseni od ch Rocktorn R20 40w.4000den ...


3.000 МКД
или предлог цена
01 окт 16:34Mikseti

Mikseti 078 204 975


1 €
или предлог цена
26 сеп 14:45Marshall pojacalo

Слејвот е 9100, а звучната кутија е 1960 b.Не се користени.


800 €
или предлог цена
26 сеп 12:39PRODAVAM SISTEM

SE PRODAVA SISTEM ISPRAVEN


2.200 МКД
или предлог цена
05 сеп 12:58Kufer za zvucnici

Se prodavaat kuferi pogodeni za cuvanje zvucnici ili drugi muzicki in...


250 €
или предлог цена
10 јун 12:45Korg chromatic tuner CA 30

Korg tuner.


1.200 МКД
или предлог цена
06 мај 12:19DYNACORD FORUM LINE PRODAZBA

PRODAVAM DYNACORD FORUM LINE 4 BASA F-18 SO 4 SATELITI F-12 MOZE I 2 ...


5.900 €
или предлог цена
01 мар 10:33BEZICEN ORGINAL dB UH-150R MARKA SO UHF-150M KAKO NOV EVTINO

PRODAVAM DALECINSKI BEZICEN MIKROFON ORGINAL dB UH-150M SO ORGINAL RE...


190 €
или предлог цена
03 фев 11:01vufer aktiven kicker za chrysler

prodavam vufer kicker aktiven za chrysler made in usa vo ispravna sos...


3.500 МКД
или предлог цена
13 дек 21:59SE PRODAVA SONY SISTEM KAKO NOVO !!!!!!!

Se prodava sistem sony vo ispravna sostojba kako novo e.Sodrzi radio ...


По Договор
или предлог цена
06 дек 11:35Electro Voice ETX activ

Electro voice ETX aktivni kutii portable concert serija so firfase d...


1 €
или предлог цена
14 авг 02:46Letva za harmonika

Se prodava stopostotno ispravna i mnogu malku koristena letva za harm...


3.000 МКД
или предлог цена
26 јул 18:24AKG D 1000E

Se prodava.


1.000 МКД
или предлог цена
12 окт 20:39YAMAHA CH - 100 stereo chorus Japan

Prodavam Yamaha CH - 100 stereo chorus MIJ.


4.000 МКД
или предлог цена
01 окт 16:23PRODAVAM 12 KANALNA INSTRUMENTALNA MIKSETA

PRODAVAM 12 KANALNA SUVA MIKSETA SO AUDIO PROCESOR ZA EFEKTI I SO RAC...


1 МКД
или предлог цена
26 сеп 18:23AKG D 310 s

Prodavam mikrofon. Made in Austria.


2.000 МКД
или предлог цена
05 сеп 06:32Mikrofon

Se prodava mikrofon kako na slikata drugiot del sto e kako resiver i...


По Договор
или предлог цена
09 јун 10:43PRODAVAM LASERI

PRODAVAM TRI LASERI SO RAZLICNI EFEKTI. IMAAT TRI REZIMI NA RABOTA: A...


1 €
или предлог цена
03 мај 13:32Digitalna mikseta QSC Touch mix16

20 kanalna multichanel recording on hdd Vo besprekorna sostojba se p...


800 €
или предлог цена
12 фев 13:22RONDSON WA 505C amp/active box/cassette deck

Line in , Mic in , Line out (so posebni kontroli) ;XLR ; Cassette de...


3.000 МКД
или предлог цена
02 јан 09:19Philips

Se prodava philips pojacalo moze da se proba vo sekoe vreme..


2.800 МКД
или предлог цена
11 ное 20:23Mикрофон mikrofon microphone Electro Voice (EV N/D767a)

Се продава половен микрофон, сочуван, во одлична состојба. бренд: El...


По Договор
или предлог цена
06 јун 20:31Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам