628 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Se izdava stan vo Cair, kompletno opremen

Se izdava stan vo Cair 53m2 Kompletno opremen i vednas vseliv Relat...


220 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

Денес 13:00Промовирано

Shitet banesë në Çair-Shkup

Shitet banesë në lagjen Çair-Shkup. Sipërfaqja 82.91 m2, 2 dhoma gju...


1 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

Денес 14:21Промовирано

Се продава стан во Чаир

Се продава стан во Чаир на убава локација,на ул.Џон Кенеди на приземј...


54.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

Денес 20:31Se izdava kompletno namesten renoviran stan

Se izdava stan na ul.Dzon Kenedi sproti ucilisteto Cvetan Dimov.Ima k...


280 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

Денес 15:29Shitet banesë në Çair-Shkup

Shitet banesë në lagjen Çair-Shkup. Sipërfaqja 82.91 m2, 2 dhoma gju...


1 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

Денес 14:21Se izdava garsonjera kisela voda

Se izdava garsonjera kisela voda pozadi ekonomsko


9.000 МКД
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

Денес 13:20Se izdava stan vo topansko pole

Се издава реновиран стан во топанско поле - чаир За подетални инфор...


150 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

Денес 13:00Se izdava stan vo Cair, kompletno opremen

Se izdava stan vo Cair 53m2 Kompletno opremen i vednas vseliv Relat...


220 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

Денес 13:00Se izdava kuqa 2 kat 110 m2 namestena

Ima 3 sobi plus salon 110 m2 mob 071 34 66 66 cena 250 eur se plaqa 6...


250 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Куќи / Вили

Денес 12:04Ednosoben stan

Ednosoben stan vo Cair vo odlicna lokacija, pozadi anhoch (Komodita) ...


34.500 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

Денес 10:28Namesten Luksuzen stan vo Dzon Kenedi - Cair

Se prodava kompletno luksuzno namesten stan vo Dzon Kenedi bulevardot...


63.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

Денес 01:06  НОВ ОГЛАС

Plac vo Volkovo

Се продава плац во Волково Плацот се наоѓа на улица бр.100, спроти ст...


1 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Плацеви и Ниви

Вчера 22:24Se izdava dukan vo T.C Treska vo Topansko pole

Se izdava dukan vo T.C Treska Skopje. Dukanot ima 30 kvadrati+ wc.Duk...


220 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Дуќани

Вчера 16:41Prodavam stan

Prodavam trosoben stan vo Topansko Pole 89 m² na 6 sprat nova gradb...


75.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

Вчера 15:22Se izdava namesten stan sproti Balkan University Intrnationa

Vo Topansko pole se izdava kompletno namesten stan, so klima ured mas...


220 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

Вчера 14:18PRODAVAM GARAZHA VO CAIR

PRODAVAM GARAZHA VO CAIR,UL,KRSTE ARSENOV,MOZHE DASE KORISTI I KAKO M...


9.800 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Гаражи

Вчера 13:51PRODAVAM 40.KV.DELLOVEN PROST VO SKOPJE ÇAIR

GO IZDAVAM 100.EV.PRODAVAM 40.KV.GARAZHA, MAGACIN,DELLOVEN PROSTOR VO...


18.500 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Магацини

Вчера 13:51Extra renoviran stan vo Topansko pole

Prodavam odlicen komforen stan na 8/8kat so lift,kompletno renoviran ...


55.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

Вчера 13:04Se prodava plac vo Ilinden

Se prodava plac vo opatina kadino naselba ilinden Itno


25.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Плацеви и Ниви

Вчера 13:00SE PRODAVA KUKA

Se prodava kuka vo Topansko pole na atraktivna lokacija,so odlicna me...


1 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Куќи / Вили

Вчера 11:23Shitja e pullës Çair (Plasticarska) - Градежна маркица Чаир

Shitja e pullës ndërtimore për objekt banesor kategoria A2 me sipërfa...


По Договор
или предлог цена
Чаир / Скопје

Останато

Вчера 11:11Se izdava podrum 90 m2 za magacin blizu do auto skola hirda

Podrum so 90 m2 za magacin plastiqarska ulica blizu do avto shkola h...


150 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Магацини

Вчера 11:08Odlicna kuka Gazi Baba - Cair , Гази Баба - Чаир

Се продава одлична куќа во населба Гази Баба, со излез кон рекреативн...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
145.000 €
Чаир / Скопје

Куќи / Вили

Вчера 10:54Pro.nov stan 51m3.10 sprat.porodilno cair.

Stanot e nov i ima cist imoten list izvaden na moe ime.zgradata e vo ...


46.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

Вчера 09:42Se prodava stan vo Cair Shitet banes ne Çair Qair Чаир

se prodava stan vo Cair na 2 sprat vednas do dzamijata stanot e reno...


По Договор
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

Вчера 08:23Се продава стан во Чаир, блиску до Центарот на Скопје

Се продава релативно нов стан во Чаир, многу блиску до центарот на Ск...


70.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

Вчера 08:17Shitet shtëpija në Shkup,Çair

Shitet shtëpija në Çair, Dizhon per meshum info Nr.071473496


1 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Куќи / Вили

Вчера 07:03Duplex stan vo topansko pole,700 € kvadrat

Se prodava duplex stan vo topansko pole so vkupna povrsina od 120 kva...


По Договор
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

08 авг 23:52Se prodava stan vo Topansko

Se prodava stan 31.000 EUR vo Topansko - Ulica Blagoja Parovic Kont...


31.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

08 авг 22:24Стан одма до паркот на Чаир

Се продава стан одма до паркот на Чаир. Станот е на приземје и има па...


1 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

08 авг 22:11prodavam baraka vo zelezara moze zamena

barakava e stara treba da se rusi ili renovira so 2 vleza 148 m2 e ba...


6 €
или предлог цена
08 авг 19:39Se prodava niva na vlezot ot ajvatovci

Se prodava niva vo vlezot sello ajvatovci opshtina iliden 4018 metar ...


33 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Плацеви и Ниви

08 авг 18:22Niva vo K.Palanka

Povolno niva vo s.Psaca K.Palanka .Na mirno mesto i vo okolina veke s...


4.900 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
5.000 €
Чаир / Скопје

Плацеви и Ниви

08 авг 14:17210м2 х 550е/м2 Гази Баба Чаир Gazi Baba Cair

Се продава одлична куќа во населба Гази Баба, со излез кон рекреативн...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
145.000 €
Чаир / Скопје

Куќи / Вили

08 авг 11:19Se izdava kompletno opremen stsn

Se izdava kompletno opremen i renoviran stan na ulica dzon kenedi nas...


280 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

08 авг 11:11Се продава стан во Чаир

Се продава стан во населба Чаир, веднаш до маркетот Vero, станот е на...


40.500 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

08 авг 10:22Se izdava kompletno namesten ednosoben stan vo nas.Cair

Se izdava kompletno namesten ednosoben stan vo nas.Cair .Samo za fami...


1 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

08 авг 10:11STAN VO CAIR

Se prodava stan vo Cair vo odlicna sostojba vo zgradata na Vero od 13...


156.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

07 авг 21:50Prodavam kuca

Prodavam kuca so odlicna lokacija 20 min do centar 2 min do East Gate...


82.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Куќи / Вили

07 авг 21:19Se izdava stan

Stanot e polunamesten Vo odlicna lokacija vo skopje cair,vo blizina ...


1 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

07 авг 14:19Baram investitor/prodavam stan vo chair

Baram investitor ili kupuvach na stan vo chair so mnogu dobra moznost...


777 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

07 авг 11:34Kupuvam garaza, parking mesto kaj Princ ili okolu

Kupuvam garaza ili parking mesto vo Princ, T.Pole.Cena po dogovor na ...


1 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Гаражи

07 авг 10:49Страна 1 од 16

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам