805 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Izdavam Garaza vo Senjak Povolno

Izdavam planska garaza vo Senjak ul Nobelova vo prviot red odma naspr...


50 €
или предлог цена
Штип

Гаражи

Денес 14:44Se izdava deloven prostor i magacinski prostorii

СЕ ИЗДАВА УНИКАТЕН ПРОСТОР ЗА ПРОСЛАВИ Локација :20 -ти километар ...


1 €
или предлог цена
Денес 14:05Se izdava deloven prostor vo Stip

Se izdava 600m2 deloven prostor vo novo izgraden objekt na prizemje v...


3 МКД
или предлог цена
Денес 13:29Куќа во Штипски Сокак

Продавам куќа во штипски сокак, куќата има 220 м2 и е на три спрата.


1 €
или предлог цена
Денес 13:00Deloven objekt 1500m2

Se prodava deloven objekt(poranesna konfekcija)Objektot se naoga na z...


1 €
или предлог цена
Денес 13:00Gradezno Zemjiste Industriska zona Prebeg

Se prodava Neizgradeno Zemjiste Vo Industriska Zona Prebeg Nasproti H...


79 €
или предлог цена
Денес 12:17Издавам Стан во 8ми Ноември

Издавам стан во 8ми Ноември, Штип. Наместен и веднаш вселив. Инво на...


1 €
или предлог цена
Штип

Станови

Денес 11:13Kupuvam stan

Kupuvam stan 30-40 kvadrati. Prednost naselba 8-mi Noemvri. Realni po...


1 €
или предлог цена
Штип

Станови

Денес 11:13Se prodava kuka vo naselba Star Karaorman vo Stip

Se prodava kuka vo naselba Star Karaorman vo Stip vednas na glavniot ...


1 €
или предлог цена
Денес 11:04SE PRODAVA KUKA

Into se prodava


150.000 €
или предлог цена
Денес 10:03Prodavam dukan GTC prizemje 103m2

Prodavam dukan vo trgovski centar prizemje, dukanot e iznajmen pravo ...


69.000 €
или предлог цена
Штип

Дуќани

Вчера 22:52iznajmuvam deloven prostor

iznajmuvam deloven prostor pozadi trgovski inf na tel 070346688


По Договор
или предлог цена
Штип

Дуќани

Вчера 22:16Prodavam kukja vo prebeg

Prodavam kukja vo prebeg na ulica 21 maj br 16. Kukjata e so vkupna p...


120.000 €
или предлог цена
Вчера 21:43Се продава станбено деловно простор

Се продава станбено деловен простор во Пребег. Два ката од по 120 и 1...


120.000 €
или предлог цена
Вчера 21:43ШТИП с ДРАГОЕВО НИВА ( НИВИ )

- СЕ ПРОДАВААТ 2 НИВИ ВО СЕЛО ДРАГОЕВО ШТИПСКО - 2 СЕ ЧИСТ ИМОТЕН ЛИ...


1 €
или предлог цена
Вчера 19:58Се издава/продава/заменува

Се продава или заменува по договор деловен простор составен од две пр...


100 МКД
или предлог цена
Штип

Дуќани

Вчера 19:55PRODAZBA NA LUKSUZNI STANOVI VO GRADBA VO CENTAR NA STIP

PRODAZBA NA LUKSUZNI STANOVI VO GRADBA VO CENTAR NA STIP, lokacija S...


1.100 €
или предлог цена
Штип

Станови

Вчера 16:04  НОВ ОГЛАС

Luksuzen 4 soben nov stan 155m2

Stanot e nov ne vselen, 155m2, dneven prostor 60m2 komplet pa...


125.000 €
или предлог цена
Штип

Станови

Вчера 16:00Насад со лешници Nasad so leshnici

Се продава насад со лешници од сортата тонда џентиле дела ланѓе/трило...


2.000 €
или предлог цена
Вчера 12:08Se prodava kukja na Isarot

Se prodava kukja na Isarot ,nad "Dom na mladi" . Kukjata e na mirna l...


95.000 €
или предлог цена
Вчера 12:02Se prodava Vila vo naselba Zeleznicka

Se prodava vila vo naselba dolnaZeleznicka. Vilata raspolaga so 62m2-...


24.000 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
24.499 €
Вчера 11:42Plac i kuka do golemata bolnica mozna zamena itnoo

ИТНО! Се продава плац (П+2) и посебна стара ќука на два спрата од 61 ...


25.950 €
или предлог цена
Вчера 11:32Се продава куќа

Се продава куќа во центарот на градот (близу зграда промаја). Има пр...


22.000 €
или предлог цена
Вчера 10:53ATRAKTIVNO GRADEZNO ZEMJISTE VO STIP

Se prodava gradezna urbanizirana parcela od 2036 m2 so markica za gra...


По Договор
или предлог цена
Вчера 10:16Vikendica vila vo suitlak

Vikendica vo suitlak od 50 m2, patot za lipovdol mesto vikano orta ko...


39.000 €
или предлог цена
Вчера 09:23Деловен простор

Се издава деловен простор на атрактивна локација во центарот на градо...


1 €
или предлог цена
Штип

Дуќани

Вчера 08:42Se prodava kuka

Цена по договор. Контакт на телефон 075292463 Горан


1 €
или предлог цена
Вчера 04:42KUKA OD 250 m² SO EXTRA CENA!!!

SE PRODAVA VEDNAS VSELIVA KUKA OD 250 m² SO DVORNO MESTO OD 300 m². ...


50.000 €
или предлог цена
04 окт 21:21СЕ ИЗДАВА ДУКАН ВО ЦЕНТАР НА ШТИП

Се издава Дукан во центарот на Штип позади Трговскиот центар Површи...


600 €
или предлог цена
Штип

Дуќани

04 окт 20:45Prodavam ili menuvam KUKA so golem plac

Placot Imotot se naoga na dolna zeleznicka posle silusite i pivarata,...


38.000 €
или предлог цена
04 окт 20:13Deloven prostor od 2×400m2 =800m2

Se izdava novoizgraden prostor prizemje 400m2 i 1sprat 480m2..2sprat ...


111 €
или предлог цена
04 окт 19:40Se izdava objekt na odlicna lokacija

Objektot se naoga vo naselba Babi vednas do detska gradinka. Objektot...


1 €
или предлог цена
04 окт 18:22Se prodava farma

Се продава фарма за свињи во Чардаклија-Штип.Објектот е со површина о...


1 €
или предлог цена
Штип

Останато

04 окт 13:07Горно Мало

Се издава деловен простор на ул.Добре Радосавлев 7-А погоден за повеќ...


250 €
или предлог цена
04 окт 11:38Izdavam garazi/garaza/magacin vo zgrada KUBUS

Izdavam dve garazi spoeni


1 €
или предлог цена
Штип

Гаражи

04 окт 09:59Се продава

Куќа во централно градско подрачје, на 2 спрата


1 €
или предлог цена
04 окт 08:49Se izdava kompletno nov stan

Se izdava kompletno nov luksuzen stan (nikogas vselen ) 2022 godina z...


400 €
или предлог цена
Штип

Станови

04 окт 07:14Се продава фарма

Се продава фарма за свињи во Чардаклија-Штип.Објектот е со површина о...


1 €
или предлог цена
Штип

Останато

03 окт 20:31SE IZDAVA DELOVEN PROSTOR VO STIP

Se iznajmuva deloven prostor za poveke nameni momentalno kompletno op...


1 €
или предлог цена
03 окт 18:56SE IZNAJMUVAAT DELOVNI PROSTORI CENTAR STIP

1.Ul.VANCO PRKE 130+115M2 VEDNAS DO TUTUNSKA BANKA 2.TRGOVSKI C...


1 €
или предлог цена
Штип

Дуќани

03 окт 18:55Страна 1 од 21

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам