204 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Prodavam sprat od kuka vo centarot na gradot

Se prodava goren sprat od kuka vo centarot na gradot (kaj doktor Z...


60.000 €
или предлог цена
Денес 20:39SE PRODAVA KUKA

Into se prodava


150.000 €
или предлог цена
Денес 17:18Se prodava kuka vo naselba Star Karaorman vo Stip

Se prodava kuka vo naselba Star Karaorman vo Stip vednas na glavniot ...


1 €
или предлог цена
Денес 13:04Куќа во Штипски Сокак

Продавам куќа во штипски сокак, куќата има 220 м2 и е на три спрата.


1 €
или предлог цена
Денес 10:34PRODAVAM KUKA VO CENTAROT NA GRADOT

MOBILEN ZA KONTAKT 078 474 870 Snezana SE PRODAVA KUKA od 154 m2 ...


1 €
или предлог цена
Денес 09:29Se prodava Vila vo naselba Zeleznicka

Se prodava vila vo naselba dolnaZeleznicka. Vilata raspolaga so 62m2-...


24.000 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
24.499 €
Денес 08:12Се продава куќа

Се продава куќа во центарот на градот (близу зграда промаја). Има пр...


22.000 €
или предлог цена
Вчера 21:49Se prodava kuka vo centar

Se prodava kuka vo centarot na gradot na 2 sprata 280m2 kaj gradskata...


100.000 €
или предлог цена
Вчера 15:33Prodavam kukja vo prebeg

Prodavam kukja vo prebeg na ulica 21 maj br 16. Kukjata e so vkupna p...


120.000 €
или предлог цена
05 окт 21:43Se prodava kukja na Isarot

Se prodava kukja na Isarot ,nad "Dom na mladi" . Kukjata e na mirna l...


95.000 €
или предлог цена
05 окт 12:02Plac i kuka do golemata bolnica mozna zamena itnoo

ИТНО! Се продава плац (П+2) и посебна стара ќука на два спрата од 61 ...


25.950 €
или предлог цена
05 окт 11:32Vikendica vila vo suitlak

Vikendica vo suitlak od 50 m2, patot za lipovdol mesto vikano orta ko...


39.000 €
или предлог цена
05 окт 09:23Se prodava kuka

Цена по договор. Контакт на телефон 075292463 Горан


1 €
или предлог цена
05 окт 04:42KUKA OD 250 m² SO EXTRA CENA!!!

SE PRODAVA VEDNAS VSELIVA KUKA OD 250 m² SO DVORNO MESTO OD 300 m². ...


50.000 €
или предлог цена
04 окт 21:21Prodavam ili menuvam KUKA so golem plac

Placot Imotot se naoga na dolna zeleznicka posle silusite i pivarata,...


38.000 €
или предлог цена
04 окт 20:13Се продава

Куќа во централно градско подрачје, на 2 спрата


1 €
или предлог цена
04 окт 08:49Se prodava kukja vo naselba Duzlak

Se prodava kukja vo naselba Duzlak


1 €
или предлог цена
03 окт 18:03комплетно опремена ВИЛА во близина на Штип

СЕ ПРОДАВА ‼️‼️‼️ Се продава комплетно опремена ВИЛА(викендица), в...


275.000 €
или предлог цена
03 окт 15:56SE PRODAVA KUKA NA EKSLUZIVNA LOKACIJA VO CENTARO NA Stip

Se prodava kuka so pogled kon centarot na Stip pozadi Sobranie Kukat...


1 €
или предлог цена
03 окт 14:44Куќа во центар на Штип

Се продава стара куќа во центарот на Штип. Куќата е од простор за жив...


12.000 €
или предлог цена
03 окт 11:02Se prodava kuka

Se prodava kuka na ul. Kosovska. Kuklata e vo od licna sostojba so m...


1 €
или предлог цена
02 окт 18:51Се продава дел од куќа

Дел од куќа 78 м2 - Посебен влез - Гаража - Шупа - Подрум Конт...


1 €
или предлог цена
02 окт 12:55Се издава одлично наместен спрат од куќа

Се издава наместен спрат од куќа во центарот на градот, карши Верона,...


3 €
или предлог цена
01 окт 16:10se prodava kuka nad avtobuska stanica

kukata se naoga na glavniot pat nad avtobuska stanica,ima dva sprata ...


25.000 €
или предлог цена
01 окт 04:24куќа во штипско ново село

Се продава куќа во ШТИПСКО Ново Село. Приземјето - Дуќан од 50 м2. с...


80.000 €
или предлог цена
30 сеп 19:55Kupuvam KUKjA

Kupuvam KUKjA so golem dvor (najmalku 1000 kvadrati). Mozna e zamena ...


1 €
или предлог цена
30 сеп 08:01Се продава куќа

Спрат од куќа приземје Контакт Viber +447427740683


1 €
или предлог цена
28 сеп 09:14куќа замена

се заменува помала куќа во строг центар за поголема куќа,.. нудам: 2...


1 €
или предлог цена
27 сеп 18:27Se prodava kukja vo nas. Desnaci

Населба Деснаци Посебен дел од куќа Прв спрат 94m2 Меѓу кат 45m2...


1 €
или предлог цена
24 сеп 17:49Kukata Se dava so kirija

Kukata Se navaga grad na centar na naj atraktivna mesto lisec momenta...


8.000 МКД
или предлог цена
23 сеп 18:32Куќа во Штипско Ново Село

Се продава куќа на прекрасна локација во Штипско Ново Село, веднаш на...


По Договор
или предлог цена
22 сеп 12:42Prodavam Kukja vo Stip zona1

Kukjata e so potkrovje i golema tarasa 85m2 dole 85m2 gore 50m2 ga...


40.000 €
или предлог цена
22 сеп 10:48Се продава куќа

Итно се продава куќа,може замена за стан(со или без доплата) Број за...


45.000 €
или предлог цена
17 сеп 15:36Kuka vo karbinci

Kuka vo karbinci.


1 €
или предлог цена
17 сеп 12:40Prodazba na Kuka

Se prodava Kuka vo Prebek tel 070368229


140.000 €
или предлог цена
16 сеп 12:25Prodavam kuka

Prodavam kuka na dva sprata po 145 m2 i graza 60m2 cena po dogovor 07...


8 €
или предлог цена
14 сеп 22:31Стара куќа( добра локација)

Продавам стара куќа со дворно место која уште се користи на добра л...


13 €
или предлог цена
13 сеп 12:12Се продава куќа во населба "Баби"

Се продава куќа на одлична локација во Баби - Штип. Куќата е со вкуп...


96.000 €
или предлог цена
13 сеп 07:42Реновирана куќа со локација карши Верона

Куќата е реновирана, со приземје можност за дуќан, и уште 2 ката за ...


150.000 €
или предлог цена
10 сеп 14:36Куќа издавам под кирија

Издавам стара куќа под крија моб.078390457


3 €
или предлог цена
10 сеп 14:13Страна 1 од 6

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам