Куманово
                   
34 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Sofer so 20-godisno iskustvo bara rabota

Baram rabota za vozac vo 2-ka vo megjunaroden transport. imam Slove...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Барам работа

30 сеп 15:30Baram rabota so sopstveno vozilo, avtomobil I kombi cerada

Baram rabota kako dostavuvac/prevoznik so sopstveno vozilo, poseduvam...


1 €
или предлог цена
Куманово

Барам работа

03 сеп 01:47LAKER SO BG PASOS KOMPRESOR PISTOL POLIURETAN LAK FARBA

LAKER SO BG PASOS KOMPRESOR PISTOL POLIURETAN LAK FARBA


1 €
или предлог цена
Куманово

Барам работа

27 јул 12:00SOFER

Baram rabota sofer C kategorija


5 €
или предлог цена
Куманово

Барам работа

28 апр 10:34Vozac so B C E D

Baram rabota kako vozac na avtobus kamion imam iskustvo okolu 20 godi...


6 МКД
или предлог цена
Куманово

Барам работа

15 апр 09:25BARAM RABOTA VO STRANSTVO

Baram rabota vo stranstvo kako opst rabotnik vo bilo koja dejnost. ...


1 €
или предлог цена
Куманово

Барам работа

11 фев 10:14Dispather za USA market (Dry Van)

Iskusen dispatcher so USA Market (Dry VAN) so svoja kancelarija bara ...


900 €
или предлог цена
Куманово

Барам работа

28 јан 16:31Dispather za USA market (Dry Van)

Iskusen dispatcher so USA Market (Dry VAN) so svoja kancelarija bara ...


900 €
или предлог цена
Куманово

Барам работа

28 јан 16:20Nega i griza na vozrasni stari lica

Vrsam nega i griza na vorazsni iznemosteni lica so dnevna i nokjna sm...


1 МКД
или предлог цена
Куманово

Барам работа

23 јан 00:02Baram rabota kako vozac so C kategorija

Baram rabota kako vozac na kamion so C kategorija so iskustvo za voze...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Барам работа

07 јан 20:53Baram rabota kako Vijuskarist

Baram rabota kako Viljuskarist magacioner repro matrijali so iskustvo


10 €
или предлог цена
Куманово

Барам работа

01 ное 00:58neprilika

koj moze da pomogne da se zivee i raboti od svojot trud, prednost Avs...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Барам работа

18 мај 13:33архитект

Нудам овластување за проектирање, ревизија, надзор и изведба од Б кат...


125 €
или предлог цена
Куманово

Барам работа

11 мај 14:42Градежен инженер со овластување А и Б

Нудам овластување за проектирање, надзор и изведба од Б категорија и ...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Барам работа

08 мај 15:24Диспечер за европски и американски пазар

Барам работа како диспечер за американски пазар. Имам долгогодишно ис...


1 €
или предлог цена
Куманово

Барам работа

07 мар 23:44Baram rabota so C kategorija

Baram rabota sofer so C kategorija moze vo mk i vo stranstvo so maked...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Барам работа

01 мар 20:25PROFESIONALEN SOFER SO SITE KATEGORII BARA RABOTA STRANSTVO

BARAM RAB KAKO SOFER VO MAKEDONSKA FIRMA BRZI TURI SO 2 SOFERA MAKEDO...


74 €
или предлог цена
Куманово

Барам работа

24 јан 13:48VOZAC SO ISKUSTVO ZA E KATEGORIJA

Baram rabota za vozenje na relacija Makedonija Ukraina Rusija Belorus...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Барам работа

28 ное 01:19Baram rabota

Baram sekakov tip na rabota prednost od blasta na kompjuterska tehnik...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Барам работа

13 окт 09:55Baram rabota kako vozac so E kategorija

Baram rabota kako vozac so E kategorija so iskustvo i Bugarski dokume...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Барам работа

11 сеп 00:07Sofer bara rabota so B C i E kategorija.

Baram rabota kako vozac na kombe ili kamion poseduvam vozacka B,C i E...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Барам работа

17 авг 18:27BARAM RABOTA ZA MEDJ.TRANSPORT SO B KAT

BARAM RABOTA ZA MEDJUNARODEN TRANSPORT ZA KOMBE SO B KATEGORIJA SO...


1 €
или предлог цена
Куманово

Барам работа

31 мар 19:38Baram rabota vo stranstvo so MK pasos

dvajca drugari sme moze u hoteli, restorani , fabrike i slicno


1 €
или предлог цена
Куманово

Барам работа

08 дек 22:56Soferi za Germanija

Germanska firma ima potreba od soferi so E kategorija so moznost na E...


10 €
или предлог цена
Куманово

Барам работа

13 окт 21:54Возач на камион

Барам возач за камион во странство односно по Европа, возачка категор...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Барам работа

22 авг 14:51Baram rabota bez iskustvo

Baram rabota bez nikakvo iskustvo, moze i platena obuka


По Договор
или предлог цена
Куманово

Барам работа

28 јун 18:17baram rabota vo stranstvo

baram rabota vo stranstvo vreden sum mozam da rabotam bilo sto sto ...


1.500 €
или предлог цена
Куманово

Барам работа

08 мај 20:43Soferi so EU dokumenti

Se barat soferi so E kategorija so EU dokumenti info na br. 004915753...


50 МКД
или предлог цена
Куманово

Барам работа

08 мар 00:50BARAM RABOTA-SO BGARSKA POSTOJANA LICNA KARTA,nadvor od MK

BARAM RABOTA KAKO SOFER OPS RABOTNIK RABOTNIK VO NEKOJA FIRMA IL...


50 €
или предлог цена
Куманово

Барам работа

09 дек 12:19FRIZER bara gazda

Frizer bara gazda so ke otvori salon nov Dogovor notarki A ako imat...


30.000 МКД
или предлог цена
Куманово

Барам работа

03 дек 11:50SO BUGARSKA -D VIZA BARAM RABOTA,SOFER ILI UNIVERZAL NESTO

baram rabota kako sofer so b kategoria ili moze vo nekoja Firma bilo ...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Барам работа

29 ное 16:54Baram rabota so C + E + A D R

Baram rabota kako suvozac so C + E + A D R . bez rabotno iskustvo ve...


1.999 €
или предлог цена
Куманово

Барам работа

24 сеп 13:00Baram rabota sofer so C + E

Baram rabota kako sofer bez rabotno iskustvo imam C + E + A D R m...


1.999 €
или предлог цена
Куманово

Барам работа

23 сеп 13:00Baram rabota za cuvanje na deca so ISKUSTVO.

Baram rabota za cuvanje na deca so ISKUSTVO. Informaci na telefon:...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Барам работа

13 авг 18:43Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам