Куманово
                   
2944 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Audi A4 - x2 S-Line - 2.0 TDI - 190ks - 66.000 km

Продавам Ауди А4, Купено од Германија 2018-та, со тогаш 13.000 km. ...


29.999 €
или предлог цена
- 9 % Попуст
32.999 €
Куманово

Автомобили

09 јун 10:54Промовирано

BMW X3 3.0d Avtomatik

Се продава или менува BMW X3 3.0d 2005г во одлична состојба. - Авт...


6.900 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 17:36НОВ ОГЛАС
Промовирано

Mercedes ML FENOMENALEN

Mercedes Ml 280 cdi 140 kw ( 190 ks), NAJPOGODENIOT I NAJEKONOMICNIOT...


8.500 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 13:00Промовирано

Chevrolet Spark 1.2 LT 82hp

Chevrolet napraven za 🇨🇭 Pazar. Registriran do 02/2023, servisiran ...


4.100 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
4.300 €
Куманово

Автомобили

Денес 00:32OPEL CORSA 1.2 Twinport

Kolata ima plateni site davački do reg Na lanac motor Klimatronik Alu...


11 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 23:53FIAT PUNTO 1.3 DIZEL

🇨🇭🇨🇭Kolata e donesena od ch plateni site davački do reg motor na ...


11 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 23:53Renault Megane

Renault megane karavan vo odlicna sostojba so letni I zimski gumi red...


2.300 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 23:05Mercedes benz ml 350

So fill oprema voziloto e kako novo


1 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 22:00Se prodava TIGUAN 2.0tdi 4x4

Se prodava tiguan 2.0tdi 4x4 Panorama krov Tempomat El.prozori Parki...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 20:31BMW 420 Xd grand cupe 2015

BMW 420 Xd grand cupe vo perfektna sostojba so full oprema tel. 070 8...


1 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 20:16Astra karavan se prodava

Se prodava Astra g dizel mnogo zdrava so klima cena 1200ev


1.200 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 20:08Citroen C1 2008god.

Citroen c1 2008 god. Reg.20.11.22 zelen karton Klima Alum.banda...


3.200 МКД
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 19:37Alfa Romeo 159 2.4 JTDm

Kolata e vo odlicna sostojba sredena za sebe kolata e reg do april 2...


4.500 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 19:13Citroen C4 1.6HDi 66kw 2008

Se prodava Citroen c4 1.6hdi 66kw 2008/7 donasan od ch Servisiran ko...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
1 €
Куманово

Автомобили

Вчера 19:12Yugo

Yugo


450 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 18:37  НОВ ОГЛАС

Lexus

Se prodava Lexus IS 220d, vo top sostojba uvezen od Spanija bez nitu ...


6.300 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 18:36SE PRODAVA OPEL ASTRA H 1.7 CDTI SPORT 2008 GODINA

Opel Astra H 1.7 cdti dizel 2008 godina Kolata ima pominato 250.600...


3.500 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 17:55BMW X3 3.0d Avtomatik

Се продава или менува BMW X3 3.0d 2005г во одлична состојба. - Авт...


6.900 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 17:36  НОВ ОГЛАС

Mazda CX-7 dizel euro5

Se prodava Mazda Cx7 2.2dizel 4x4 so nova tehnologija AdBlue familjar...


8.899 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 17:25Citroen C31.4hdi exclusive panorama

Klimatronik,abs,esp,bord komijuter,tempomat,panorama sofersajbna,koma...


1 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 17:24Citroen C4 1.6hdi 92ks 2013god

Klimatronik,abs,esp,bord kompijuter,parkin senzori,hromirani lajsni,a...


6.700 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 17:24Citroen C4 1.6hdi 114ks 2013god

Klimatronik,abs,esp,bord,tempomat, svetla za magla,senzor za dozd...k...


1 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 17:24Citroen DS4 1.6hdi 115ks

Klimatronik,abs,esp,bord,tempomat,parkin,senzori,17"bandazi,zatemneti...


1 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 17:24Škoda Roomster 1.4 16v TNG

Škoda Roomster 1.4 Benzin-plin, proizveden 2008, pominati 220000 km. ...


2.900 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 17:16  НОВ ОГЛАС

Passat 1.9 TDI 131ks so orig.kilom.Full

Se prodava Pasat so originalna kilom.(ne vrakjana) So full oprema vo ...


3.200 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 17:16Seat Leon 2.0k 140ks Full kupen vo Mk

Se prodava Seat Leon 2 000kubika Tdi 140ks kupen vo Kadis Skopje.Leon...


8.200 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 17:16Kia pride glxi

Dosta socuvana, bez dodatni vlozuvanja. Smeneto maslo, set rebrast i ...


850 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 17:11PEUGEOT 207 1.6 HDI 80KW NAJNOV UVOZ CH

GODINA 2007-MA KILOMETRAZA 185 000 KM. ORGINAL MOZE I PROVERKA VAS I...


1 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 17:08VW GOLF V 1.4 TSI 92KW NAJNOV UVOZ CH

godina 2007-ma kilometraza 182 000 km. orginal so servisna kniska mo...


1 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 17:08DVE ZA EDNO ZAMENA.FIAT PANDA+SKUTER KYMCO GRAND DINK

DALI IMA NEKOJ ZAINTERESIRAN ZA ZAMENA 2 ZA EDNO.NUDAM FIAT PANDA 200...


4.500 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 17:00HONDA CIVIC 2.2.CTDI

Prodavam Honda civic 2.2 cdti dizel Registrirano vozilo, novi gum...


4.495 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 16:43Audi A4 2.0 TDI 2x S-line

Audi A4 2008 2.0 TDI 2X S-line Registrirano i zelen karton do apri...


9.500 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 16:27  НОВ ОГЛАС

PEUGEOT 2.0 HDI AUTOMATIC

FULL OPREMA 2008 GODINA AUTOMATIC TRANSMITION REGISTRIRNO DO 11 MES...


3.000 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 16:23MERCEDES-BENZ 2.0 CDTI 150 KS AVANTGARDE 2017 GOD.

MBCONNECT – УСЛУГИ ЗА ПОСТАВУВАЊЕ НА ВОЗИЛО (ХЕРМЕС)-MBCONNECT – СЛЕД...


30.700 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 15:50VW PASSAT 2.0 TDI 150 KS 2016 GOD.

Борд компјутер-ABS + ESP + ASR +Bluetooth -Мултифункционален кожен во...


18.200 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 15:50AUDI A3 1.6 TDI 110 KS. 2016 GOD.

ABS-ASR-ESC-Клима-Електрични стакла пред + заден-Монтажи за изофикс ...


15.100 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 15:49OPEL INSIGNIA 2.0 CDTI 170 KS 2017 / BUSINESS ED

2-зонски систем за климатизација-Автоматско затемнување на внатрешнит...


17.800 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 15:48VW GOLF VII 2.0 TDI DSG 150 KS 2015 GOD.

ABS + ESP + ASR –DSG МЕНУВАЧ- Електромеханички серво управувач – ISOF...


14.900 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 15:48OPEL ASTRA 1.6 CDTI 110 KS 2017 GOD. DINAMIC

ABS-ESP-Предни ксенон фарови со Лед-Клима три зони-Мултифункционален ...


11.900 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 15:48SEAT ARONA1.6 TDI 95 KS 2018 GOD.

Android Auto-Apple CarPlay-Bluetooth- борд компјутер-покривни шини-Ел...


16.500 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 15:47BMW 520D. 163 KS 2017 96800 KM.

Адаптивно светло за кривин-алармен систем-Аудио навигациски систем Пр...


34.900 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 15:47VW GOLF VII 2.0 TDI 150 KS 2014 GOD.

ABS + ESP + ASR – Електромеханички серво управувач – ISOFIX подготовк...


13.900 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 15:46VW PASSAT 1.6 TDI 120 KS. 2016 GOD.

Борд компјутер-ABS + ESP + ASR +Bluetooth -Мултифункционален кожен во...


16.900 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 15:46Страна 1 од 74

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам