Неготино
                   
5 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Се издава деловен простор

Се издава деловен простор на Индустриска бб во Неготино (Ресторант Ла...


1 €
или предлог цена
Неготино

Магацини

Вчера 09:34Magacinski prostor 150 m2

Se izdava magacinski prostor so povrsina od 150m2. Ima i posebna pros...


1 €
или предлог цена
Неготино

Магацини

17 авг 13:15Се издава магацински простор

Магацинот се наоѓа на улица Инустриска.


По Договор
или предлог цена
Неготино

Магацини

02 дек 14:40Се издава магацински простор

Просторот се наоѓа на улица Индустриска во Неготино.


По Договор
или предлог цена
Неготино

Магацини

02 дек 14:16Izdavanje na magacinski prostor

Se izdava magacinski prostor so povrsina od 300m2. Ima i posebna pros...


300 €
или предлог цена
Неготино

Магацини

10 мај 09:02Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам