Кисела Вода
                   
350 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Tobako vo Kisela Voda ima potreba od 3 vraboteni

Tobako ima potreba od 3 vraboteni 2prodavacka za 1 i 2 smena i 1 pr...


25.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

07 фев 13:00Промовирано

Negovatel/ka

Приватна установа за социјална заштита на стари лица - Сонце има потр...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

Денес 13:00Baram Frizerka so rabotno iskustvo.

Baram Frizerka so rabotno iskustvo za Frizerski Salon vo naselba Kise...


111.111.111 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

Денес 12:27Бараме Работник

ОГЛАС ЗА ВРАБОТУВАЊЕ Моден салон Борче објавува оглас за шивач, во са...


1 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

Денес 09:14Se barat pomosnici vodovodgjii

Pocetna plata 23 000 denari sabota nedela i praznici ne se raboti kon...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

Денес 07:55Prodavac so iskustvo salon prodavnica za sanitarija vo centa

Se bara prodavac so iskustvo za vo prodavnica za sanitarija vo centar...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

Вчера 22:20Taxi koli pod renta, Taksi vozila pod renta, такси

Se izdravaat licencirani taxi vozila pod renta. Vozilata se celosno i...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

Вчера 17:19Taxi firma bara vozaci pod renta

Se izdravaat licencirani taxi vozila pod renta. Vozilata se celosno i...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

Вчера 17:19LIMARI BARAM

Baram limari za montaza I izveduvanje na sekakov vid limarski I krov...


100 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

Вчера 14:53Rabota vo kujna, kuvar/ka

Dom za stari lica -Sonce ima potreba od rabotnik za vo kujna (kuvar/...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

29 мар 14:03Frizerka

Frizerski salon ima potreba od frizerka so rabotno iskustvo.


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

29 мар 13:27Frizerka

Frizerski salon ima potreba od frizerka so rabotno iskustvo


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

29 мар 13:27Se baraat kuvari

Renomiran restoran od Skopje vo nas.Kisela Voda-Cementara ima potreba...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

29 мар 00:55РАБОТА ОД ДОМА

2-3 часа ефективна работа од локација која вас ви одговара не се пот...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

28 мар 17:10Отворено работно во печатница

Отворено ново работно место во производство во печатница. Предност им...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

28 мар 15:34Majstori za niska gradba

Градежна фирма од Скопје има потреба од мајстор за нискоградба. Потре...


2.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

28 мар 07:49Работници и лимари

Се бараат општи градежни работници и мајстори лимари за изведба на кр...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

27 мар 12:07Vozaci

Poradi zgolemen obem na rabota, barame 3 vozaci so C i E kategorija, ...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

27 мар 11:30SE BARA PRODAVAC DISTRIBUTER

SE BARA PRODAVAC DISTRIBUTER Za povekje informacii okolu oglasot ...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

26 мар 23:46ElITTE TAXI 15169 vrabotuva dispecerki

Taxi ELITTE 15169 vrabotuva dispecerka so iskustvo 076-43-43-75


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

26 мар 09:02Taxi ELITTE vrsi priem na novi clenovi

Poradi zgolemeniot obem na rabota Taxi Elitte vrsi priem na 50 novi c...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

25 мар 10:50Мајстори

Фирма што работи со преработка на возила од товарни во патнички, амби...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

24 мар 23:31SERVIS JEEP PACKULJ

Se bara mehanicar koi go poznava zanatot na amerikanski vozila bidejk...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

24 мар 12:22Higienicarka Хигиеничарка ... Odlicni uslovi

Restoran vo naselba Ilinden bara higenicarka za redoven raboten odnos...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

23 мар 10:28Se baraat kelnerki i kelneri za rabota vo kafic

Baram kelnerki i kelneri za rabota vo kafic vo Tc Biser za podetalni ...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

22 мар 11:47Potrebni se sankerki i sankeri za rabota vo kafic

Potrebni se sankerki i sankeri za rabota vo kafic


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

22 мар 11:46Се бара СМЕТКОВОДИТЕЛ/ПРАВНИК

Се бара сметководител или правник за наплата на неплатени фактури. ...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

21 мар 16:56Се бара куќна помошничка

Се бара куќна помошничка за 4 часа работа (2 пати неделно) за постаро...


13.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

21 мар 14:54Возач Дистибутер

Компанијата Екопор Дооел има потреба од Возач дистрибутер Потреб...


1 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

21 мар 14:20avto servis bara rabotnik

potreben e rabotnik za vo avto servis za montaza na avto stakla so is...


35.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

21 мар 12:49Sendvicara bara vrabotena

Sendvicara vo Kisela voda vo blizina na ekonomskoto uciliste bara za ...


1.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

21 мар 12:17Spremac/slajfac na medijapan

Vrabotuvame rabotnik za spremanje I slajfanje na medijapan. Pocetna p...


36.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

21 мар 09:31Medicinska sestra/tehnicar

Приватна установа за социјална заштита на стари лица - Сонце од Скопј...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

20 мар 12:09Имаме потреба од мајстори и помошници за машински малтер

Фирма од Скопје има потреба од мајстор полумајстор и помошници. Се ра...


1.200 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

18 мар 19:54Potreban e cirak za fasadi i gips karton

Pptreben e cirak za rabota za fasadi za gips karton i gradjevina Kon...


1 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

18 мар 10:32Бараме монтери на мебел

Плата по изработен саат! За искусни почетен саат 180денари, плус бон...


180 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

18 мар 08:48Baram ucenicka za vo frizerski salon vo Kisela Voda

Baram ucenicka za vo frizerski salon vo Kisela Voda Kontakt tel. ...


111.111.111 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

17 мар 13:18SE BARA VOZAC KOMERCIJALIST

Se bara rabotnik vozac (komercijalist) za prodazba na hemiski proizvo...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

16 мар 19:18Se bara higienicharka za oddrzhuvanje na apartmani !

Se bara higienicharka za oddrzhuvanje na luksuzni apartmani!


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

16 мар 13:00BARAM BRAVAR ZAVARUVAC NA POVIK 35 € DNEVNICA

Potreben e Bravar zavaruvac so co2 na povik.Za vo Bravarska rabotilni...


35 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

14 мар 20:46Градинарски центар Фоја вработува

Градинарскиот центар Фоја вработува Кандидати за повеќе позиции: ...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

14 мар 09:39Страна 1 од 9

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам