407 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

SNOWMAN M.2 Heat Sink

NOWMAN M2 Heatsink Copper SSD Cooler 2280


300 МКД
или предлог цена
Вчера 23:27SSD/HDD Caddy for notebook ODD slot 12.7mm

SSD/HDD Caddy for notebook ODD slot 12.7mm


500 МКД
или предлог цена
Вчера 23:26Desktop I7

Odlicen desktop i7 2600 , sata3 1 TB hdd ,8gb, brz so graficka gt610...


10.000 МКД
или предлог цена
Бутел / Скопје

Десктоп компјутери

Вчера 14:19775 so Q8400

maticna ploca 775 so 4 gb (2x2 gb ddr2 memorija) kuler i quad core q8...


2.000 МКД
или предлог цена
Вчера 14:18Windows10 tablet

Original intel Microsoft 10 inchi tablet ,kako nov e , slabo koristen...


5.000 МКД
или предлог цена
Бутел / Скопје

Таблети

Вчера 14:17Laptop i5

Odlicen laptop dell latitude model E5430 so I 5 3230 procesor,8gb dd...


10.000 МКД
или предлог цена
- 17 % Попуст
12.000 МКД
Бутел / Скопје

Лаптоп компјутери

Вчера 14:171155 soket ploca so procesor I5

so 4 gb memorija ,i5 2400


4.500 МКД
или предлог цена
Вчера 14:17Apple wifi ruter

ispraven apple time capsule ruter so vgraden hdd


2.500 МКД
или предлог цена
Вчера 14:17MacBook Pro

model A1286 core2duo na 2.4 ghz , baterija drzi , vo odlicna sostojba...


9.000 МКД
или предлог цена
Бутел / Скопје

Лаптоп компјутери

Вчера 14:17Asus X543 moze zamena za LCD TV 32"

koristen za sekojdnevni potrebi i igri, treba da se servisira- gorni...


107 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Лаптоп компјутери

Вчера 11:03  НОВ ОГЛАС

ACER EXTENSA ASPIRE A215 A315 NA DELOVI

ACER EXTENSA ASPIRE A215 A315 NA DELOVI,PLASTIKI,TASTATURA,FLETOVI,BA...


1 МКД
или предлог цена
Бутел / Скопје

Лаптоп компјутери

Вчера 10:42LENOVO IDEAPAD 110 15IBR NA DELOVI

DELOVI ZA LENOVO IDEAPAD 110 15IBR SE STO VI TREBA PLASTIKI,FLET KABE...


1 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Лаптоп компјутери

Вчера 10:42EKRANI ZA LAPTOPI---15.6ccfl,15.6led,15.6 slim led,14.0led

Ekrani za laptopi---15.6ccfl,15.6led,15.6 slim led,14.0led,14.1slim l...


1 МКД
или предлог цена
Бутел / Скопје

Лаптоп компјутери

Вчера 10:40ASUS STRIX GeForce GTX 960 2 GB DDR5

Prodavam odlicno socuvana Graficka Karticka koristena za igri . Moz...


3.500 МКД
или предлог цена
- 10 % Попуст
3.900 МКД
Вчера 01:50M.2 to 5 Ports SATA3.0 Adapter Card JMB585

Prodavam novo nekoristeno 5 porti SATA3 konvertor: - M.2 to NGFF ...


1.000 МКД
или предлог цена
Вчера 00:09JEYI iHyper 4 x M.2 SSDNVME RAID CARD

- JEYI iHyper M.2 X16 TO 4X NVME PCIE3.0 GEN3 X16 TO 4*NVME RAID CARD


1.500 МКД
или предлог цена
Вчера 00:09Maticna ploca i5 1155

so i5 2400 procesor


4.000 МКД
или предлог цена
02 дек 21:02Laptop

ASUS EEPC 1000H vo odlicna sostojba , baterija drzi 1 do 2 casa , ima...


2.500 МКД
или предлог цена
Бутел / Скопје

Лаптоп компјутери

02 дек 20:57ORIGINALNI ADAPTERI POLNACI ZA SITE LAPTOPI

ORIGINALNI POLNACI ZA SITE VIDOVI LAPTOPI,ACER,ASUS,TOSHIBA,LENOVO,DE...


1 МКД
или предлог цена
02 дек 19:11ASUS K56 NA DELOVI

ASUS K56 NA DELOVI,DISPLEJ,PLASTIKI,DRZACI,TASTATURA,BATERIJA I DRUGI...


1 МКД
или предлог цена
Бутел / Скопје

Лаптоп компјутери

02 дек 12:21DISPLEJ 15.6 SHARP 32PIN UHD 4K

Displej Sharp 15.6 ultra hd 4k 32pin originalen nov neupotrebuvan.


1 МКД
или предлог цена
02 дек 12:21LICENCIRANI KOMPJUTERI, LAPTOPI, SERVERI

DEKA ELECTRONICS DOO Скопје е најголемиот центар во Македонија за пол...


3.000 МКД
или предлог цена
Бутел / Скопје

Останато

02 дек 09:12Seagate Enterprise 300GB 15.000RPM SAS

Prodavam 17 parcinja SAS hard diskovi za server kupeni od London :...


1.000 МКД
или предлог цена
01 дек 16:44i9 7900X ES Intel 10-Core CPU Processor

- Intel Core i9 7900X ES QLRX Ten-Core Twenty-Thread CPU Processor 13...


По Договор
или предлог цена
01 дек 16:44Nov Polnac / adapter 12V , 5A

*** Za informacii posle 16:00 casot na telefon ili Viber !!! *** ***...


500 МКД
или предлог цена
01 дек 16:43Servis / Popravka na Gragicki Karticki GTX1080Ti ,RTX3080...

Vrsam sekakov servis i popravka na site vidovi Graficki Karti so min...


По Договор
или предлог цена
01 дек 16:43HD 1080P Display Port DP to DVI Adapter

Нов активен адаптер DP to DVI


01 дек 11:35Нови кулери за GIGABYTE RX 470 480 570 580/ пар 2 ком.

Нови кулери за GIGABYTE GTX1050 Ti 1060 1070 Ti 1080 RX 470 480 570 5...


01 дек 11:34Нови кулери за XFX RX 470/570 пар 2 ком.

Нови кулери за XFX RX 470/570 (85mm) Пар 2 ком. = 800 ден.


01 дек 11:34Нови кулери за Sapphire Nitro + RX590 RX580 RX570 RX480 RX47

Нови кулери за Sapphire Nitro RX590 RX580 RX570 RX480 RX470


01 дек 11:34Gigabyte -G31M-ES2 + Intel E8400 3.0GHz Box со кулер

Матична плоча: Gigabyte -G31M-ES2 (rev. 2.3) Процесор: Intel E8400 (...


1.000 МКД
или предлог цена
01 дек 11:34Intel E8400 (6M Cache, 3.00 GHz, 1333 MHz FSB)

Исправен двојадрен процесор Intel E8400 (6M Cache, 3.00 GHz, 1333 MHz...


400 МКД
или предлог цена
01 дек 11:33Intel Q8400 (4M Cache, 2.66 GHz, 1333 MHz FSB)

Исправен четворојадрен процесор Intel Q8400 (4M Cache, 2.66 GHz, 1333...


600 МКД
или предлог цена
01 дек 11:33MSI G41M-P26 + 8GB DDR3 1333MHz + Intel Pentium E5500

Исправно комбо: Матична плоча: MSI G41M-P26 Рам: 8GB DDR3 1333 MH...


2.000 МКД
или предлог цена
01 дек 11:31HP Laptop od grancia mi dadoa nov

se prodava Hp nov llaptop od garancia mi dadoa nov stariot ne se prae...


15 МКД
или предлог цена
Бутел / Скопје

Лаптоп компјутери

01 дек 10:07BUSINESS CLASS LAPTOPI

DEKA ELECTRONICS DOO Скопје е најголемиот центар во Македонија за пол...


8.900 МКД
или предлог цена
Бутел / Скопје

Лаптоп компјутери

01 дек 09:25Рам мемории 2GB DDR2 800MHz

Исправни рам мемории PlexHD 2GB DDR2 800MHz


300 МКД
или предлог цена
01 дек 08:25Deepcool Gammaxx 400 V2 Red

Deepcool Gammaxx 400 V2 Red комлетен со сите додатоци, употребен една...


1.000 МКД
или предлог цена
01 дек 08:24MSI G41M-P26 (DDR3) + Intel Quad Q8400

Матична плоча: MSI G41M-P26 (DDR3) Процесор: Четворојадрен Intel Q84...


1.500 МКД
или предлог цена
01 дек 08:24Нови кулери за XFX RX 580/590 пар 2 ком.

Нови кулери за XFX RX 580/590 (95mm) Пар 2 ком. = 800 ден.


01 дек 04:51Страна 1 од 11

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам