375 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

I-RIG ZA GITARA

I-RIG ZA GITARA NOVI EFTINO


600 МКД
или предлог цена
Денес 20:44Mikrofoni za tapani

Komplet 7 mikrofoni za tapani so perfekten zvuk. Spakuvani vo alumini...


200 €
или предлог цена
Денес 17:09Tapani - bubnjevi

Cena po dogovor!


15.000 МКД
или предлог цена
Вчера 22:02Zvucna karta ,,RME 9632,,

Продавам висока класа звучна карта RME 9632 во одлична состојба.Звучн...


200 €
или предлог цена
Куманово

Останато

Вчера 10:56AKG Set od bezicni mikrofoni,pilot i bubici

2 bezicni mikrofoni, 2 AKG HT300, 2AKG SR300


1 €
или предлог цена
22 сеп 18:31RCF ART 500 2X700 WAT PASIVNI

Prodavam zvucnici rcf orginal art 500 2x700w vo super sostojba jaki i...


22 сеп 10:36Yamaha sajzer

Odlicen sjzer za pocetnicimarka Yamaha 075-291-985


100 €
или предлог цена
22 сеп 08:17Dynacord powermate 2200

Se prodava odlicen mikser 2x700w 075-291-985


1.250 €
или предлог цена
22 сеп 08:14Shure ulxp4 dalinsko

Instrumentalno dalinsko. So vrven kvalitet i extra domet bez mana don...


299 €
или предлог цена
- 7 % Попуст
320 €
22 сеп 08:14Harman/kardon AVR 2000

Donesen od Svajcarija 280w


12.000 МКД
или предлог цена
22 сеп 07:57PRODAVAM IRIG MOZE DA SE VRZE SO MIKSETA

PRDAVAM IRIG MOZE D ASE VRZE TELEFON SO MIKSETA I DA SE SNIMA PREKU P...


600 МКД
или предлог цена
22 сеп 06:41YAMAHA - MREZNA KARTICKA

Продавам МРЕЖНА КАРТА ,,AUVITRAN,,за YAMAHA дигитални миксети со ко...


2 €
или предлог цена
Куманово

Останато

21 сеп 21:31Novation ReMOTE SL klavijatura

Se prodava nekoristena Novation ReMOTE SL klavijatura, so milion funk...


250 €
или предлог цена
21 сеп 16:40Se prodava Nova GITARA / Гитара

Se prodava nova gitara


3.600 МКД
или предлог цена
21 сеп 16:06Peavey 2 button footswitch

Двонасочен ножен прекинувач Peavey без LED одговара: Peavey Class...


По Договор
или предлог цена
20 сеп 08:58Remo 14" Pinstripe Fell

14-пина лента, чиста том крзно проверка (транспарентно / јасно) д...


По Договор
или предлог цена
20 сеп 08:58Duoshake lp

Дуошаке среден волумен, многу флексибилен за употреба Комплет од ...


10 €
или предлог цена
Куманово

Останато

20 сеп 08:58Shure SM57 LC mikrofon

кардиоидни карактеристики контурен фреквентен одговор за јасни инст...


По Договор
или предлог цена
20 сеп 08:58Soundcraft UI 12

12-канален дигитален миксер Се контролира со таблет/паметен телеф...


По Договор
или предлог цена
20 сеп 08:58Zvucnici snagatori

Povece zvucnici aktivni Rcf 735 mk415Ibica oberton 15 Jbl basovi ma...


3.000 МКД
или предлог цена
19 сеп 12:04ANALOGNA PRO 40 KANALNA MIKSETA (MACKIE SR-40.8)

Miksetata e maksimalno socuvana i e rabotena isklucivo vo studio , po...


1 €
или предлог цена
18 сеп 15:32EMU 16/16m ZVUCNA KARTA

Se prodava Emu 1616m zvucna profesionalna karta za studio. Zvucnata ...


1 €
или предлог цена
18 сеп 15:32AKG C214 Studiski mikrofon

Продавам екстра сочуван студиски микрофон AKG C214 помалиот брат на A...


3 €
или предлог цена
Куманово

Останато

18 сеп 12:41Mini gitarsko pojacalo

"Donner" mini gitarsko pojacalo odlicno i glasno za domasna atmosfera...


2.500 МКД
или предлог цена
Куманово

Останато

16 сеп 21:02EMG aktivna elektronika

EMG PRO SA - prewired pickguard + pickups (black) identicen so DG20 D...


220 €
или предлог цена
16 сеп 21:02Piano Petrof

Продавам Piano Petrof со три педали. Одлично сочуван.


1.700 €
или предлог цена
16 сеп 13:09EMG DG20 David Gilmour

Se prodavaat najdobrite aktivni magneti kompleten set so Fender USA ...


16 сеп 12:19Roland td30kv

Komplet el tapani roland td20x ful set Silver td30 I dr


3.000 МКД
или предлог цена
16 сеп 08:40Akusticni tapani sempleri

Tapani komplet ćineli hardver timpanki amati tapani selski i bari...


400 МКД
или предлог цена
16 сеп 08:39Se iznajmuva ozvucuvanje

Се изнајмува професионално озвучување за секаков вид на прослави,роде...


1 €
или предлог цена
14 сеп 14:02BANG & OLUFSEN

NOVI NE KORISTENI


350 €
или предлог цена
Куманово

ДЈ Опрема

14 сеп 10:09ZOOM G5 procesor, BOSS OS2

Zacuvani, ispravni do posledno kopce Procesorot e sreden so boi za zi...


15.000 МКД
или предлог цена
12 сеп 10:58RCF horni PEAVEY visokotonec bas basovi skretnici

PRVO PROCITAJ UBAVO ! PRVO PROCITAJ UBAVO ! SE E NOVO 1... 12...


По Договор
или предлог цена
11 сеп 20:33Pioneer pojacalo

Se prodava pioneer pojacalo polovno 200e Cenata ne e fiksna ...


200 €
или предлог цена
09 сеп 21:46Nov nekoristen kabel Shure 5m xlr

Nov nekoristen kabel Shure 5 METRA DOLZINA


1.000 МКД
или предлог цена
08 сеп 06:48AKG dalinsko

Prodavam Akg Dalinsko PT 40 PRO Dalinskoto e vo super sostojba si rab...


220 €
или предлог цена
07 сеп 11:52Flejta flauta

Se prodava flejta startone so kufer za poveke info na tel


1 МКД
или предлог цена
07 сеп 11:52star gramafon so zvucnici proizveden 60 ti godini

gramafonot e socuvan dosta za ukras koj e obozavatel na stari raboti


100 €
или предлог цена
Куманово

Останато

06 сеп 19:59Zvesnici

Zvesnici 071994279 cena FIKSNA


100 €
или предлог цена
Куманово

ДЈ Опрема

05 сеп 10:51Sheffield zvucnik od Peavey 6505+

Се продава звучник Sheffield 12'', 16 Om изваден од гитарско појачало...


04 сеп 23:33Страна 1 од 10

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам