Аеродром
                   
2348 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Citroen C2 VTS

Citroen C2 VTS


2.590 €
или предлог цена
- 11 % Попуст
2.900 €
Аеродром / Скопје

Автомобили

Вчера 13:00Промовирано

Fiat bravo 2009 120 hp REGISTRIRANA CELA GODINA

070 392 356 Viber


3.900 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Автомобили

Вчера 13:00Промовирано

PEUGEOT 206 1.1 BENZIN /PLIN (NEUVEZUVANO)-CORSA,PUNTO,POLO!

Pezo 206 Kupeno vo MK ODRZAVANO VO EUROIMPEX Redovno servisirano.....


2.700 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Автомобили

26 мај 16:30Промовирано

Mercedes E220d

Mercedes E220d,datum na proizvodstvo 11/2020 prva registracija 03/202...


75.000 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Автомобили

Денес 10:32Mercedes S 320 cdi mk kupen Vw bmw audi opel pezo fiat reno

Rreg. Cela god 18ki gumi Neuvezene kupen vo mk Servis kompleten M...


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Автомобили

Денес 10:19Audi a6 2.7 tdi s-LINE extra opel ford fiat pezo vw bmw cdi

Kolata e full oprema 18ki bandasi 077 905 596


6.700 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Автомобили

Денес 10:18Citroen c3 1.4i tng klima reg. Vw opel pežo reno fiat

Kolata e vo odlicna sost. Kompleten servis klima ispravna Plin 8l...


2.850 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Автомобили

Денес 10:17Bmw 525 tds 143ks 00g reg.cela god.opel fiat audi vw

Kolata e socuvana motor menuvac perfekt novi 4 zimski gumi 2 ključa ...


1.750 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Автомобили

Денес 10:17Peugeot Partner 1.6hdi 09g reg. Vw opel fiat citroen

077 905596 Reg. Full servis klimatronik 2shiber vrati Odlicna sost...


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Автомобили

Денес 10:17Range Rover Sport 2.7 biturbo cdi vw audi 4x4 dzip jeep

Dzipot e ref.zelen karton motor menuvač extra Full oprema Mozna zam...


10.500 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Автомобили

Денес 10:16Mercedes c 200 cdi 09g vw bmw audi ford opel pezo reno fiat

Kolata e reg.cela god.z.kart. Klima ispravna 240.000km 200 cdi 136k...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
8.600 €
Аеродром / Скопје

Автомобили

Денес 10:16DAIHATSU SIRION 1.0 benzin 4x4 2004god

Daihatsu Sirion 1.0 benzin 4x4 60ks 2004 godina Klima Elek. na sit...


1.600 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Автомобили

Денес 10:07FORD FIESTA 1.6tdci 2009 god

FORD FIESTA 1.6 tdci 90ks 2009 god do 15.03.2024 godina registirana ...


4.400 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Автомобили

Денес 10:07TOYOTA AURIS 2.0 125ks D4D 2012 godina

TOYOTA AURIS 2.0 D4D 93KW /125ks 2012 godina REGISTRIRANA DO 20.04....


7.700 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Автомобили

Денес 10:07  НОВ ОГЛАС

Daewoo Espero 2.0 66kwzemeno od prv gazda so 85000km

Daewoo Espero so 86000km menuvam za drugo vozilo so moja ili vasa dop...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Автомобили

Денес 10:04Kia picanto 1.0 45kw 2011god TNG reg 06.05.2024

Picanto 1.0 45kw Pali vozi Atestiran plinski ured dizna dizna 4l p...


2.599 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Автомобили

Денес 10:04Mazda 3 1.4 tng 2005god reg. Do 11mesec Klima

Mazda 3 1.4 66kw 2005god Atestiran plinski ured dizna dizna Reg do...


2.599 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Автомобили

Денес 10:04Mercedes 190 2.0 benzin-plin

Се продава Mercedes-Benz 190E 2.0 122кс Колата е во солидна состојб...


2.300 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Автомобили

Денес 09:56Golf 6 1.6 tdi 77kw 105ks Highline edition 2010g

Golf 6 1.6 tdi 77kw 105ks highline edition full oprema 2010g 👉...


8 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
8.300 €
Аеродром / Скопје

Автомобили

Денес 09:54Toyota Rav4 2.2d 4x4 150ks avtomatik 2015g

Se Prodava 🔥TOYOTA RAV4 4x4 2.2 150ks AVTOMATIK 2015 WIN SASIJA...


1 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
19.900 €
Аеродром / Скопје

Автомобили

Денес 09:53GOLF VII 1.6 TDI 81 KW BLUEMOTION

Се продава VW GOLF VII 1.6 TDI BLUEMOTION ➡️ Година на производство:...


11.800 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Автомобили

Денес 09:53VW GOLF 5 1.9 TDI

Се продава GOLF 5 1.9 TDI ➡️ Година на производство: 2007 ➡️ Прва р...


5.100 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Автомобили

Денес 09:53Audi A4 2.0 TDI 2009

Се продава Audi A4 2.0 TDI ➡️ Година на производство: 2009 ➡️ Моќно...


9.500 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Автомобили

Денес 09:53Nissan Micra 1.2 Benzin/Plin 2009

Се продава Nissan Micra 1.2 Бензин/Плин ➡️ Година на производство: 20...


4.000 €
или предлог цена
- 7 % Попуст
4.300 €
Аеродром / Скопје

Автомобили

Денес 09:53Peugeot 308 1.6 HDi 2009

Се продава Peugeot 308 1.6 HDi ➡️ Година на производство: 2009 ➡️ П...


4.500 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Автомобили

Денес 09:53Mazda 3 1.6 Benzin

Се продава Mazda 3 1.6 Бензин ➡️ Година на производство: 2009 ➡️ Мо...


5.200 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Автомобили

Денес 09:53NISSAN QASHQAI 1.5 DCI PANORAMA 2009 PERFEKT

NISSAN QASHQAI 1.5 dci PANORAMA 2009 Acenta 2 godina Perfekten (proiz...


7.500 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Автомобили

Денес 09:52TOYOTA AYGO N1

Prodavam Toyota Aygo N1 van prva registracija 30.12.2011god. klima, ...


3.000 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Автомобили

Денес 09:49  НОВ ОГЛАС

FIAT PANDA BENZIN N1

Se prodava Fiat Panda 1.2 benzin N1 tovarno odlicno. -klima -centra...


2.700 €
или предлог цена
- 7 % Попуст
2.900 €
Аеродром / Скопје

Автомобили

Денес 09:49Mercedes E320 evo avangard

Se prodava mercedes E320 evo avangard sega registrirana servisirana s...


7.800 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
7.900 €
Аеродром / Скопје

Автомобили

Денес 09:49Audi A3 1.6 tdi (110hp) Ultra Attraction 2015/14

Audi A3 1.6 tdi 110hp euro6 Ultra Attraction oprema full Navigacija, ...


13.800 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
14.000 €
Аеродром / Скопје

Автомобили

Денес 09:28RENAULT MEGANE 1.5 DCi FACELIFT *106ks*

Топ економично и исправно возило со мала потрошувачка 4.2 L/100 km, п...


3.800 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Автомобили

Денес 09:28Prodavam Fiat Stilo

Prodavam Fiat Stilo 2004, 1.4 benzin plin, so klima, elektrika na pro...


2.000 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Автомобили

Денес 09:23  НОВ ОГЛАС

Nissan Qashqai 1.6dci AutoMilano 6meseci garancija

Nissan Qashqai 1.6dci 2018god 96kw vo odlicna sostojba. Oprema: *Al...


17.800 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Автомобили

Денес 09:22Kia Sportage 1.7crdi AutoMilano 6meseci garancija

Kia Sportage 1.7crdi 2013god 85kw vo odlicna sostojba. Oprema: *Alu...


12.800 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Автомобили

Денес 09:22Renault Kadjar 1.5dci AutoMilano 6meseci garancija

Renault Kadjar 1.5dci 2018god 81kw vo odlicna sostojba. Oprema: *Al...


16.500 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Автомобили

Денес 09:22Ford Fiesta 1.5tdci AutoMilano 6meseci garancija

Ford Fiesta 1.5tdci 2013god 55kw vo odlicna sostojba. Oprema: *A/C ...


7.500 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Автомобили

Денес 09:22VW Golf VII Sportsvan 1.6tdi AutoMilano 6meseci garancija

VW Golf VII Sportsvan 1.6tdi 2016god 81kw vo odlicna sostojba. Oprem...


13.600 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Автомобили

Денес 09:22VW Arteon 2.0tdi AutoMilano 6meseci garancija

VW Arteon 2.0tdi 2018god 140kw vo odlicna sostojba. Oprema: *Avtoma...


34.500 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Автомобили

Денес 09:22VW Golf VII 1.6tdi AutoMilano 6meseci garancija

VW Golf VII 1.6tdi 2018god 85kw vo odlicna sostojba. Oprema: *Alumi...


15.950 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Автомобили

Денес 09:21Fiat 500 benzin AutoMilano 6meseci garancija

Fiat 500 benzin 2018god 59kw vo odlicna sostojba. Oprema: *Aluminiu...


11.650 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Автомобили

Денес 09:21Seat Altea XL 1.6benzin/plin AutoMilano 6meseci garancija

Seat Altea XL 1.6benzin/plin 2009god 75kw vo odlicna sostojba. Oprem...


5.850 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Автомобили

Денес 09:21Opel Astra sw 1.7cdti AutoMilano 6meseci garancija

Opel Astra sw 1.7cdti 2013god 81kw vo odlicna sostojba. Oprema: *Al...


8.200 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Автомобили

Денес 09:21Страна 1 од 59

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам