34 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Samsung Galaxy tab E 9.6"

Se prodava tablet Samsung Galaxy Tab E. Golemina na ekran 9.6", vnatr...


5.300 МКД
или предлог цена
Ресен

Таблети

Денес 11:52  НОВ ОГЛАС

Gigabyte RX 570 4GB

Gigabyte P106-100 6GB cena 7000 den (5 ) Xfx RX 480 4GB cena 5000 d...


4.500 МКД
или предлог цена
- 25 % Попуст
6.000 МКД
Вчера 07:11Xfx RX 570 4GB

Xfx RX 570 4GB, polovna smeneta termalna pasta, rabotena godina dena...


4.500 МКД
или предлог цена
- 25 % Попуст
6.000 МКД
Вчера 07:10Bobcat miner 300

Nov ne otpakovan 1 godina garancija


700 €
или предлог цена
21 јун 19:46Macbook pro 13

Se prodava Macbook pro 13 inchen, Early 2011 model. - i5 2.3GHz - 1...


275 €
или предлог цена
20 јун 16:33DELL INSPIRON 5559

DELL Inspiron 5559 8 GB RAM i5-6200 CPU @ 2.30Ghz AMD Radeon R5 M5335...


200 €
или предлог цена
05 јун 09:23Rig 6 x Sapphire Radeon RX 570 8gb

Odrzuvani kako novi edna graficka 550evra "FIKSNO"


По Договор
или предлог цена
03 јун 15:06PRODAVAM DVA HDD USB Externi

HDD 12 tb, 6 2 tb. usb 3.0. exteren HDD. sostojba malku koristen za ...


4.000 МКД
или предлог цена
- 13 % Попуст
4.600 МКД
22 мај 19:35Mac Book Pro model A1398

Mac Book Pro model A1398


500 €
или предлог цена
15 мај 13:00Video igra sa ps4

Ne e koristena


1.700 МКД
или предлог цена
08 мај 14:26Laptop Acer

078359334 078359334 078359334


1 €
или предлог цена
03 мај 06:33Acer aspire Timeline X

Laptopot e vo odlicna sostojba, so 14" HD Led display. Amd HD 5000 se...


16.000 МКД
или предлог цена
03 апр 10:56Se Prodava Laptopi Kako Novi!

Se Prodava Polovni Laptopi! Site Se İspravni İ Zacuvani! Mnogu Malc...


200 €
или предлог цена
15 фев 09:08Рутер TP-Link

Се продава рутер ТP-Link. Комплет, со полнач. Како нов.


17 јан 09:41Se prodava HP laptop

Intel(R) Core(TM) I3-6006U CPU @ 2.00GHz, 2000 Mhz, 2 Core(s), 4 Logi...


14.500 МКД
или предлог цена
22 дек 18:12Apple USB SuperDrive

Prodavam MacBook USB Super Drive A1379, external CD/DVD drive. Per...


75 €
или предлог цена
14 дек 11:03Graficki Karticki NVS 510

NVIDIA NVS 510 GPU Specs CUDA Cores 192 GPU Memory Specs Memory ...


05 окт 23:06Panasonic KX-P1123 принтер! ***МНОГУ ЗАЧУВАН!!!***

Се продава принтер Panasonic KX-P1123, 24 пински! Многу е зачуван и н...


22 јул 21:10Razer Kraken Ultimate Headset

1 месец користени во супер состојба се продаваат за појаки слушалки.


10 јун 13:00Cpu 775 INTEL DUALCORE

Procesor 775 socket Intel Dual Core 2.0 ghz 1mb/800mh AMD Phenom X4 ...


29 апр 20:28cipovi za SAMSUNG 1660/1665 MLT-D1042S

novi cipovi za printer SAMSUNG 1660/1665 (MLT-D1042S)


28 апр 13:07Toshiba

Se prodava ekstra zacuvan laptop, drzi baterija Intel Core i5-3210M ...


250 €
или предлог цена
21 апр 15:18Се продава ASUS X401U лаптоп

Се продава ASUS X401U-WX009 лаптоп со следниве спецификации : CPU ...


8.500 МКД
или предлог цена
21 мар 00:25Се продава HP Pavilion dv1000 лаптоп

Се продава HP Pavilion dv1000 лаптоп со следниве спецификации : - ...


4.500 МКД
или предлог цена
21 мар 00:25Thrustmaster WHEEL Add-On Sparco P310 Mod

Воланот е нов, не е никогаш користен. Комбатибилен е со следниве в...


13 дек 16:33Kupuvam iMac + Macbook + Mac Mini

Kupuvam zacuvani i bez ostetuvanja po edno parce od slednive raboti: ...


1 €
или предлог цена
30 ное 19:40printer Samsung 1610 Laser

Laserski printer Samsung 1610 pogoden za kancelarisko rabotenje *eko...


03 сеп 13:59Glufce,tastatura,mouse pad i mikrofon ram memorija

Se e koriste samo 1 i pol mesec nisto ne e rasipano moze i nesto pose...


15 окт 17:41AMD RADEON R9 290

Grafickata e top za cenata, moze da se igraat recisi site novi igri o...


29 јул 18:00Ati Radeon HD 4730 GDDR5 mnogu dobra!!!

Графичката не е многу копана, екстра перформанси за таа цена. Вреди д...


29 јул 17:57Kingston Hyper X Fury

Se prodava neupotrebuvan ram DDR3 Kingston Hyper X 8GB 1866mhz. Edna ...


14 јун 23:02Laptop HP eftino

Procisten od prasina na procesor,smeneto pasta na procesor i graficka...


5.000 МКД
или предлог цена
21 сеп 16:56Se prodava komplet kompjuter kako nov

Komplet evtino se dava kompjuter monitor tastatura kamera zvuc...


3.900 МКД
или предлог цена
05 сеп 17:30Se prodava monitor kako nov KTC

Monitorot e 15 inchen zacuvan i malce koristen


1.599 МКД
или предлог цена
02 сеп 19:56Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам