Гази Баба
                   
5819 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Land Rover

Land rover discovery 2 Avtomatic Td5 185ps 230000 km originalni S...


12.300 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
12.900 €
Гази Баба / Скопје

Автомобили

01 јун 21:37Промовирано

MAN TGX 440

Kamionot e redovno servisiran, 2008ma godina, komplet tapaciran, kože...


12.800 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

31 мај 16:56Промовирано

Audi A4 96god

Se prodava Audi A4, 96 godina registrirano pred 3 meseci praven servi...


1.600 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

02 јун 10:05Промовирано

prodavam zaden utovaruvac korpa za na traktor

prodavam zaden utovarac korpa za na traktor za utovar ma gubre gnoj z...


300 €
или предлог цена
Денес 22:31Transport prevoz utovar istovar avtodigalka kran

Transport prevoz utovar istovar avtodigalka kran - prevoz na kontinj...


По Договор
или предлог цена
Денес 22:31Resetki za vo preden branik seat leon facelift

Prodavam resetki za seat leon facelift 2009-12 godina


40 €
или предлог цена
Денес 22:06APRILIA SR50 STREET 2017 GODINA TIP TOP !!

Se prodava aprilia sr50 street vodeno ladenje 2017 vo sobrakajna (pia...


2.000 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Мопеди (под 50 cc)

Денес 22:06Sedista za peugeot pezo 407

Se prodavaat sedista plisani za peugeot 407


4.000 МКД
или предлог цена
- 20 % Попуст
5.000 МКД
Денес 21:365x120 R18 BMW style 398 f10 f30

Prodavam originalni bandasi za bmw style 398 ✅predni 8j et34 gumi pi...


480 €
или предлог цена
Денес 21:33Seat Altea XL Quatro 1.9 tdi 2009 105 PS

Seat Altea 1.9 tdi 105 PS XL 4×4 - 2009 Uvezena od Svajcarija plateni...


5.800 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Денес 21:30Aluminski Bandasi 15 5×112

Aluminski Bandasi 15 - 5×112 Za , VW-vozila , Skoda , Audi , Pasat ,...


10.000 МКД
или предлог цена
Денес 21:30Aluminski Bandasi 19 - So Letni gumi

Aluminski Bandasi 5×112 - 19 so Letni Gumi - 4×225/35 ZR 19 Uvezeni o...


40.000 МКД
или предлог цена
Денес 21:30Aluminski Bandasi 17

Aluminski Bandasi 17 5×120 Za Ford , Nisan , Opel info tel. 078 405 ...


220 €
или предлог цена
Денес 21:29Ford Focus 1.6 TDCI

FORD FOCUS 1.6 TDCI 81kw (108hp) Godina-2008 vo sobrakajna Elektrika...


По Договор
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Денес 21:25Se prodava SKODA FABIA 1.2 - 2009god

Se prodava Skoda Fabia 1.2 Benzin, 44kw - 2009god proizvedena, prva r...


По Договор
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Денес 21:18Golf 5 1.9 tdi 77 kw

- Се продава голф 5 1.9 тди 105 comfortline bkc Кратка историја за ...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Денес 21:11Kamion slep zastava 650

Kamionot e vo ispravna sostojba registriran do 01.04.2023 broj za kon...


4.000 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

Денес 21:08Se prodavaat zimski gumi

Se rodavaat 4 zimski gumi so bandaz 165/65-14 vo odlicna sostojba. Te...


120 €
или предлог цена
Денес 20:05Alfa 145 registrirana 1.9TD

SOLIDNA ALFA 145. Vtor sopstvenik. REGISTRIRANA do 09.11.2023. Smenet...


899 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Денес 19:31Daihatsu Terios - CITAJ OGLAS!!!

Prodavam Daihatsu Terios 1.5 benzin 77kw 2008 god. Voziloto e so vgr...


6.799 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Денес 18:54KUPUVAM PIAGGIO MP3 125CC

KUPUVAM PIAGGIO MP3 125CC SO MK DOKUMENTI. NE NUDETE POGOLEMI KUBIKA...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Мотори (над 50 cc)

Денес 18:54Derbi Sonar 50

Prodavam skuter Derbi Sonar 50 2T (Piaggio Liberty 50 2T) 2011 godina...


1.350 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Мопеди (под 50 cc)

Денес 18:53Prodavam Jetta 1.6 Benzin

Prodavam Jetta 1.6 Benzin 2006 Godina Sacuvan maksimalno Registrir...


4.400 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Денес 17:51FORD TRANSIT 2.2 TDCI - KAMIONETA

FORD TRANSIT 2.2 TDCI - KAMIONETA -PRITSCHE DOKA -2010 GODINA -S...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Комбиња

Денес 17:50  НОВ ОГЛАС

Yamaha Versity XC300

Yamaha Versity XC 300cc, 2006 godina, vo odlicna sostojba, novi gumi ...


2.100 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Мотори (над 50 cc)

Денес 17:48AUDI 5X112 -R15

Originalni bandasi od audi so kapacinja 5x112 Bandasite se zdravi b...


150 €
или предлог цена
Денес 17:25MERCEDES CLK 320 BENZIN PLIN - AVTOMATIK

MERCEDES - BENZ CLK 320 BENZIN SO ATESTIRAN PLIN SPORTSKI IZDUV SO ...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Денес 17:24SEAT ALTEA XL 1.9TDI

Se prodava Seat Altea XL 1.9TDI 2007 godina Kolata e vo odlicna sost...


5 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Денес 17:14BMW 525D Common Rail 2002god

Kolata e socuvana i vo dobra sostojba so ogled na godinata i e so kom...


1 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
2.500 €
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Денес 17:09Ford fiesta 1.5tdci 55kw/75ks. 2014god

Ford fiesta 1.5tdci. 75ks Registrirana do 04.2024 Uvezena od Germa...


7 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Денес 17:01SE PRODAVA SOLO KAMION DAF 45.250

Se prodava solo kamion DAF 45.250 - proizvodstvo...2008 godina - re...


1 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

Денес 17:00OTKUP NA VOZILA

Otkupp na vozila realni ceni na PAZAROT Samo ponovi vozila s...


5.200 €
или предлог цена
Денес 16:52SEAT AROSA 1.0MPI mali gratski

PRODAVAM DELOVI ZA SEAT AROSA 1.0MPI SVE SO VI TREBA INFO - 07...


6.666 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Денес 16:52Продавам пежо 207 1.4 бензин плин

Се продава пежо 207 1.4 бензин/плин со јачина на мотор 54кв. Неувезен...


2.900 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Денес 16:48Pionir Radio Kasetofon

Pionir Radio Kasetofon Dobro Socuvan


850 МКД
или предлог цена
- 15 % Попуст
1.000 МКД
Денес 16:34Peugeot 206 Tapaciri od Vrati

Peugeot 206 Socuvani Tapaciri za Vrata i Vratickata od ladica


35 €
или предлог цена
Денес 16:29Motor Za Delovi Golf 1.4 16 vent.

Motor od Vw Golf 1.4. 16 vent. Vo Delovi kompet se Ima Moze komplete...


100 МКД
или предлог цена
Денес 16:28BANDAZI CELICNI ZA HONDA 14

CELICNI BANDAZI ZA HONDA 14 SO CETIRI RUPI SUPER SOCUVANI TRI KOMADA


По Договор
или предлог цена
Денес 16:28PEUGEOT 207 1.6 HDI PANORAMA NAVIGACIJA 2012 EXTRA

PREKRASNO SOCUVANO VOZILO KOMPLETNO ISPRAVNO PREKRASEN ENTERIER PE...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Денес 16:21SEAT LEON 1.6 TDI 110 KS FUL OPREMEN 2016 NOV

PREKRASNO VOZILO KAKO NOVO KOMPLETNO ISPRAVNO PREKRASEN ENTERIER P...


126 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Денес 16:21PEUGEOT 2008 1.6 e-HDI 92 KS ALLURE COMPASS LIMITED 2015

PREKRASNO SOCUVANO VOZILO KOMPLETNO ISPRAVNO REGISTRIRANO PREKRASE...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Денес 16:21VW GOLF 1.6 TDI 110 KS FUL OPREMA 2014 NOV

PREKRASNO SOCUVANO VOZILO KAKO NOVO KOMPLETNO ISPRAVNO PREKRASEN EN...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Денес 16:20PEUGEOT 2008 1.6 e-HDI 115 KS FELINE TITANE 2014 NOVA

PREKRASNO VOZILO SO NAJJAKATA OPREMA ZA PEUGEOT 2008


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Денес 16:20Страна 1 од 146

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам