43 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Барам работа како возач

Барам работа како возач на комбе со Б категорија. Имам големо искуств...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Барам работа

01 окт 11:56Cuvar, Чувар, Обезбедување, Obezbeduvanje, nokna smena нокна

Барам работа како чувар на кафич или на објект или било каква работа ...


1.232.142 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Барам работа

28 сеп 14:59Rabota kako sofer

Baram rabota kako profesionalen vozac vo zemjata i stranstvo i gi pos...


232 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Барам работа

28 сеп 14:58се бараат фарбари

Унига Инженеринг фирма за изработка на метални конструкции и специјал...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Барам работа

27 сеп 08:49Arhitekt inzener so ovlastuvanje B za izvedba

Dokolku na nekoja kompanija i e potrebno ovlastuvanje za dobivanje na...


200 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Барам работа

20 сеп 10:45kontrolor na masinski delovi

inspektor za kontrola na kvalitet na masinski delovi vo megufazna i z...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Барам работа

21 јун 22:08Baram Sofer so B i C i sertifikat

Odlicni uslovi za rabota i plata


700 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Барам работа

30 мај 23:33Rabota

Baram rabota Iskusen vozac Kategori. B.C.E.D 070265700


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Барам работа

23 апр 02:18Vozac

Baram rabota vozac Kategori C. E. D. 070265700


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Барам работа

15 мар 22:59Преводи од англиски на македонски и обратно

Вршам преводи на документи, книги и секаков вид на текст од англиски ...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Барам работа

31 јан 07:56Преводи од англиски на македонски и обратно

Превод на разни документи, книги, стручен превод и сл. од англиски на...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Барам работа

31 јан 07:56Se baraat konobarki

Mezzo Street Cafe има потреба од конобарки со искуство. Повеќе инфо н...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Барам работа

10 ное 16:01Барам работа како чувар исклучиво 3та смена

Барам работа како чувар исклучиво 3та смена.


800 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Барам работа

03 ное 22:18Baram Rabota Kako Sofer Za Eu So Eu Dokumenti

Baram rabota kako sofer za kamion sleper ( vlekac) imam eu dokumenti ...


2.200 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Барам работа

10 окт 11:46Кршам ореви,лешници и секаков вид на јаткасти плодови

Кршам лешници, ореви и секаков вид на јаткасти плодови во домашни усл...


50 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Барам работа

18 сеп 10:10Дипломиран градежен инж. со овластување Б бара соработка

Дипломиран градежен Инженер, нуди склучување на спогодбен работен одн...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Барам работа

10 сеп 13:00vozac

sloboden vozac na dnevnica ,c,e kategorija,bez prijavuvanje. 0754753...


2.500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Барам работа

06 сеп 14:57Барам работа за кеш

40-годишен


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Барам работа

15 авг 14:33Baram rabota kako sofer so C kategorija na dnevnica

Sofer so C kategorija na dnevnica


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Барам работа

02 јун 13:26Кршам ореви,лешници и секаков вид на јаткасти плодови

Кршам лешници,ореви и секаков вид јаткасти плодови и пишувам есеи за ...


50 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Барам работа

31 мај 15:32Работни позиции за професионални возачи на ФРИГО камиони

Трансортна фирма нуди вработување на возачи за ФРИГО камиони со рабо...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Барам работа

31 мај 10:25dostava

vrsam dostava i prevoz na patnici,bagaz so svoj ili so tug avtomobil ...


1 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Барам работа

16 мај 18:30Кршам ореви,лешници и секаков вид на јаткасти плодови

Кршам лешници, ореви , бадеми и секаков вид на јаткасти плодови. Тел ...


50 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Барам работа

30 апр 20:43Sorabotnik za rabota

Baram rabota od doma sklop. igracki, delovi mingjusi, kesi, baram rab...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Барам работа

29 апр 20:50Барам работа телефонист

Барам работа за пола работно време


6 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Барам работа

02 апр 01:14Вработен бара дополнителна работа

Вработен бара дополнителна работа, без пријава во агенција за вработу...


1.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Барам работа

01 апр 20:10baram prijatelka za zaminuvanje vo stranstvo

baram prijatelka za zaminuvanje vo stranstvo.


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Барам работа

22 јан 19:03ВОЗАЧ БАРА РАБОТА

ВОЗАЧ СО ИСКУСТВО ВО СИТЕ КАТ БАРА РАБОТА 075668176


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Барам работа

23 ное 23:20BARAM RABOTA KAKO SOFER E kat.

KONTEJNERI LIM KOTURI RELACIJA GRCIJA MAKEDONIJA


50 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Барам работа

23 окт 09:45BARAM RABOTA ZA E KATEGORIJA

Za-KIPER-KONTEJNERI-LIM -KOTURI RELACIJA MK.GRCIJA


50 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Барам работа

08 окт 19:00Baram rabota

Baram rabota za cistenje stanovi,kancelarii,razni objekti plakanje po...


1.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Барам работа

20 авг 10:54BARAM SEZONSKA RABOTA preku letovo

Česen i vreden srednoskolec so poznavanje na germanski i angliski jaz...


250 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Барам работа

10 јун 14:01се бара хигиеничарка

Фирма Унига Инженеринг Доо има потреба од хигиеничарка 3-4 часа ,д...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Барам работа

20 мај 12:06Baram rabota za cistenje, cuvanje i griza za deca

Vredna, pedantna i sovesna zena. Cisti ordinacii, kancelarii i stano...


1.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Барам работа

26 апр 11:54Професионална и стручна грижа за деца

Дипл.Професор за предучилишно воспитување/Скопје,Бара работа(ангажман...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Барам работа

08 мар 16:48Изработка на проектна документација

Тим на архитекти и инженери изработува проектна документација и урба...


10 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Барам работа

20 авг 14:28BARAM RABOTA KAKO VTOR SOFER SO E KATEGORIJA ZA EU

Baram rabota kako vtor sofer za vozenje vo Eu za vozenje dvojki so dv...


1.900 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Барам работа

07 авг 11:35Барама дополнителна работа како ноќен чувар

Барам дополнителна работа како чувар само ноќе со лиценца извадена од...


14.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Барам работа

19 јул 12:51Хонорарна работа

Барам било каква хонорарна работа.Би можел да работам после 17 часот...


1 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Барам работа

14 мај 12:45АРХИТЕКТ СО ОВЛАСТУВАЊА А И Б И УРБАНИЗАМ

Архитект со овластувања за проектирање А и Б, ревизија А и Б, надзор ...


1 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Барам работа

23 апр 11:35Страна 1 од 2

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам